***LA REDOUTE(12)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Catusha please, te-am intrebat amanunte despre pijama. (Pijamaua de fetita, cu Dora!!!) Cum e materialul, subtirel sau mai plin? Cum sunt finisajele?

Cred ca din greseala mi-ai raspuns despre camasa de alaptat, de acord cu tine ca o recomanzi dar pana una alta, eu am alaptat in 2 randuri + si nu stiu sigur daca voi mai alapta vreodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Buna fetele...
m-am intors si eu de la baby expo. ma dor picioarele de nu mai pot si acum stau si beau o cafea. am luat mai mult decat am vrut, dar ma asteptam sa fac asa. in schimb, n-am gasit nimic de incaltat. prin urmare, Claudia....as vrea si eu nr de tel si detalii despre cum se obtine o "programare" la acel atelier. eu as vrea sa ajung acolo maine (oare se lucreaza si sambata?) eventual daca mai e cineva dornic sa ajunga pe acolo, vorbim.
hai ca mai bag o tura de forum si revin


Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aghata spune:

Sunt o noua redoutista si va citesc zilnic. Am aflat si eu de "magazinul" de pantofi pt. copii. Claujro, imi poti da si mie adresa si nr. de tel. al acelei firme producatoare?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catusha spune:

Auoileu, Lavi02, m-am stricat la cap de tot, o tineam ca surda pe mormint cu camasa de alaptat M-am confuzat la creier! Pot sa dau vina pe gravidie?

Pijamaua Dora e OK, finisaje bune, material subtirel, dar nu neaparat in sensul rau, mai ales ca ale mele amindoua printzesele au calduri noaptea ceva ce n-ai pomenit! Imprimeul este clar, e ok, poti sa te bagi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Claudia, mersi fumos...primit/citit mesaj tu zici ca merita preturile? modelele sunt faine?


Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catusha spune:

Lavi02 , eu revin totusi cu camasa de alaptat , poate fi kinky. Esti sigura ca nu te interseaza? Mai gindeste-te, vezi ce zice si sotul , poate el este interesat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Pun diseara pozele cu pantofiorii Marei si o sa-mi spui tu daca ti-au placut si merita...

PS. Cata lume ne citeste...!!! Cate PM-uri de la nikuri necunoscute am primit...!!! Daca or fi unii si de la OPC sau Garda Financiara??? N-as vrea sa-mi stric relatia acolo. Mai bine taceam...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Am inteles: MERITA!!...dar tot te asteptam cu poze
pe de alta parte, de ce nu te gandesti si la aspectul ca le aduci atat de multi clienti, incat iti vor fi recunoscatori si-o sa-ti dea o cota parte din castig
hai sa revenim la LR...oare o sa primesc ultimele 2 comenzi? eu am tot comandat si inca n-am vazut/pipait nici un produs de la ei


Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da, uite-acuma! Chiar mai multe parti din castig. Nu ma intereseaza decat sa am usa "deschisa" sa mai cumpar si alta data...

Iar ref la trening eu nu as dar 35 de euro pe el...dar e decizia ta.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput