***LA REDOUTE(12)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Si la mine e prima oara cand intarzie...au fost 2 comenzi date pe 7, prima a ajuns, a doua nu....e adev ca e un pachet mai mic, cu doar 3 obiecte, dar valoarea nu e chiar mica...vreo 65 euro...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Buna! Scuze ca nu am mai aparut aseara, am adormit imbracata langa Matei...eram varza de oboseala, toata noaptea m-a chinuit cu tusea, dimineata am fost la doctor, la farmacie, am gatit rapid o supa de pui... Sper sa scapam cat mai repede de raceala asta uracioasa...

Am vazut ca va intereseaza atelierul de pantofi, nu as da adresa pe forum, pt ca nu au magazin unde poate sa intre oricine, asa ca , va rog, dau replay la PM cu toate datele. Sper sa nu considere moderatorii reclama...nu am nici un interes.

Sunt singura cu amandoi, deocamdata, asa ca nu prea am timp de stat pe forum, dar cand se culca ei la pranz sunt prezenta la apel!

Va pupic! Si nu uit, pun poze cu pantofiorii Marei .



Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Daca va intarzie pachetele trebuie sa asteptati o luna pana deschideti discutia cu Sabine.

Daca ii scrieti mai repede de o luna o sa va raspunda ca livrarea poate dura pana la 4 saptamani si ca va multumeste pentru ca asteptati.

claujro multa sanatate lui Matei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Sanatate multa Claudia ! As vrea si io adresa te rog ...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna!

Lavi , comanda mea e data pe 8 martie, stiu ca nu a intarziat mult, DAR cand vad ca la unele fete au ajuns si comenzi din 12 martie ma apuca disperarea ca nu mai vine si ca patesc si eu ca tine si ca Aissa

Madu , in primul rand felicitari pentru carucior, este superb! Sa-l foleseasca Miru sanatoasa si sa stea in el! Si multumesc pentru galerie

Azi stau cu ochii pe cutia postala, poate/poate...

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor am mai bagat o comanda cu produse cu pret intreg si am folosit codul dat de ella care mi-a dat reducere 35% si cadou setul de 30 piese liliac...mi-am luat o pereche de balerini albi un top si un cardigan

sper ca asta sa fie ultima comanda pe luna asta...opriti-maaa


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catusha spune:

Dragelor,

Spuneam intr-un capitol anterior ca am comandat 2 camasi de noapte pentru alaptat si ca sint f. multumita de ele, arata foarte bine. Vad ca nu sint pe lista cu produse incercare de noi, poate le pune cineva, ca zau e pacat, sint de mare folos pentru mamici care alapteaza. Eu de-abia astept sa le folosesc din toamna. http://www.laredoute.fr/product.aspx?ProductID=324104544&DocumentID=201206

Intre timp am mai primit:

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324106729&documentid=201206&categoryid=22919287&single=&hasNext=1&hasPrev=1

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324116325&documentid=344706&categoryid=22905201&single=&hasNext=1&hasPrev=1

Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Aoleu, Catusha, ce mi-ai facut nu luasem pijamaua aia in considerare pana acum si i-ar veni bine Silviei. Si tocmai am trimis comanda de reglare a conturilor cu Sabine .

Si cum e materialul: mai grosut sau mai subtirel? Finisata frumos?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Catusha,
please,descrie putin jeansi,m-ar tenta si pe mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Buna fetelor, hai ca m-am trezit si io; cand vad ca unele din voi au fost super albinute, cum e Clau, care deja pana la ora asta s-a trezit, a iesit, a facut supa, mi-e cam rusine...da stiu sigur ca s-a terminat cu somnu' cand o veni bebe si nu mai e mult

catusha, blugii sunt faini dar nu-mi dau seama daca sunt cu talie joasa, io nu port altfel; poti sa-mi spui? si sunt putin elastici,asa par in poza?

Madau,
- da-i cu sirop de tuse de la Boiron, e cel mai bun, in plus e homeopat; nu-i stiu numele acum dar e singurul de tuse facut de ei.
- frumos carucior, futurist, e la mare moda afara,il stiu si eu, dar din pcate mie nu-mi incape in masina,ca am una micutza, de fete.


Mergi la inceput