***LA REDOUTE(11)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Neata!

Inainte sa plec la Bacau, trebuia sa trec sa va salut!

De Focsani nu am cum sa devin dependenta, ca e prea departe si nu am drum mereu pe acolo, asa ca va raman fidela. Eu insa, am nevoie de haine mai office, datortita jobului pe care il reiau la toamna si pe La Redoute nu prea gasesc. Lorenza are dreptate, in ficare sezon vor aparea modele noi...ne vom umple dulapurile de tzoale si ne vor invidia si mai tare colegele de la servici

cin, eu am 2 bucati camasa una 44 si una 42. Acum depinde cat porti. Fetele au zis ca merg cateva numere mai mici. Eu port 42-44 si 42 imi e buna, mai mica mi-ar fi pleznit la piept...

O sa-mi fie doooor de voi!

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324115324&documentid=445607&categoryid=22911914&single=&hasNext=0&hasPrev=1

Am mai dat si eu o comanda ,cu toate ca cea data pe 7 inca nu a venit.Am comandat adidasii de mai sus pt mine.

Si cei de mai jos pt sot...
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324115296&documentid=445607&categoryid=22911905&single=&hasNext=1&hasPrev=1

Si inca o pereche de pantaloni si una de blugi tot pt sot.

Cred ca eu nu stiu cum sa folosesc codurile.Nu a mers nimic sa-mi reduca transportul.Au mers doar cele care au cadouri....

Credeti ca e cazul sa ma ingrijorez pt comanada de pe 7??? Ca e in valoare de 80 si ceva de euro....???

EDWARD 29.11.2004
poze->

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Buna dimineata...vad ca azi n-a facut nimeni asa ca o dau eu

Claudia drum bun, sa te intorci cu ceva frumos de la Focsani..sper s-o pupi pe Monica si din partea noastra. Monica te asteptam la cafea!!!!

Madachan livrarea poate sa dureze si 14 zile, la mine asa au venit primele colete, asadar azi-maine cred ca ar cam trebui sa apara. Dar poti sa faci un drum la posta sa intrebi

Cin eu port 38/40..camasa am luat-o 40 si-s multumita cum vine, adica e nitel mai larguta, daca o vrei cambrata pe talie atunci ia numarul mai mic..in cazul meu 38



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

hai ca n-am avut net 3 ore....ce disperare m-a apucat. ma gandeam doar ca nu mai apuc sa fac comanda cu 15 eur reducere .
avand in vedere ca bluzita aia de 3 eur nu e disponibila la marimea 38, am sa-mi iau 40
acum intru sa dau comanda, sper sa si reusesc, ca-n timp ce scriam mesajul asta mi-a picat iar netu de 3 ori

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

cine a primit geaca asta http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324104198&documentid=201206&categoryid=22907153&single=&hasNext=1&hasPrev=1foarte ce marime a comandat si cum vine? ca sotul mau poarta XL si tot asa as vrea s-o comand si pe asta, dezi daca ma iau dup nr pare imensa

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cin vezi in listuta ca parca e trecuta.

Cam liniste pe aici azi..sa inteleg ca ati comandat toate ieri si acum suntem in asteptare? Sau sunteti pe baricade..sau sa zic "pe redoute"

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Auziti,am bagat in cos ceva de la incaltaminte,mai exat acesti balerini:
http://www.laredoute.fr/product.aspx?PresCode=7166672&SizeCode=00037&Quantity=1&PersText=&ItemId=16&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
Apoi intru pe 'cos' si imi scrie sub articol asa ceva'article special'.dau click pe el si-mi apare o fereastra unde scrie:"L'article que vous commandez ne correspond pas exactement à la photo de la fiche produit.
LE CHAUSSANT ETANT LONG, NOUS VOUS
CONSEILLONS DE COMMANDER UNE POINTURE
INFERIEURE A VOTRE POINTURE HABITUELLE "

Va roooog,putin ajutor!Ce inseamna mai exact?ca articolul comandat nu corespunde cu poza???adica???si sa comand o marime mai mica?
Multumesc anticipat!



Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Andreap pe astia pusesem si eu ochii mai demult..eu inteleg ca-s mai lungi ca model si trebuie sa comanzi un nr mai mic..dar nu zice nimic care e deosebirea fata de poza

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Andreea,ai inteles bine:trebuie sa comanzi un nr mai mic.Nu stiu in ce sens poza nu corespunde cu realitatea.

Chiar ca e cam liniste pe aici.Si nu-mi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danet spune:

Buna fetelor,si eu sunt una din ghinionistele cu pachete neprimite....Ma rog pana ieri, cand am primit un cec de la LR cu banii pe comanda nesosita .
Ce vreau sa spun e ca mi-au trimis toti banii , inclusiv taxele de transport.
Asta ca sa mai dau speranta celor care asteapta inca.
In continuare cred ca vina este la posta romana.
Eu am facut doua comenzi, pachetul pe care l-am primit era desfacut si lipsea un articol iar unul nu a venit de loc( sunt aproape convinsa ca l-au furat ei era mai mic , o pereche de adidas )
Am facut si reclamatie la posta , evident fara nici un raspuns!
Asa ca tot LR sunt mai seriosi.

Mergi la inceput