***LA REDOUTE(11)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cin spune:

am culcat una bucata copil, una bucata sotz (cu el a fost ceva mai greu, dar macar am reusit) si ma gandeam ce comanda sa fac, ce produse sa le mai pastrez pt alte comenzi...etc..
Madau, mi-ai mai spus o data, dar am uitat. referitor la balerinii aia crosetati, cum ti-ai comandat masura? cu un nr mai mare decat porti?
Wow, Claudia...meriti un premiu ...ai ceva lista de comezi...bine, ca nici cu Madau nu mi-e rusine...si parca vad ca va ajung din urma

PS. Claudia, vezi sa nu faci vreo pasiune pt Focsani si sa renunti cumva la LR


Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Stiam ca mai vreau sa va intreb ceva... eu, conform tabelului lor m-as incadra la 38-40, dar toate tzoalele mele (fuste si nadragi) de la etam, hm au nr 36 pe ele...m-ar tenta si pe mine pantalonii aia 3/4 comandati de nushulica. ma gandeam sa-i iau pe alb, ca si balerinii, dar desigur...intr-o alta comanda

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cin eu am comandat dupa masurile lor de pe site. Adica m-am masurat si ma incadrez la 38. Eu aici potr 37..deci ar fi cu un nr mai mare. Nu stiu daca e o regula insa

Claudia nu cred ca poate face vreo pasiune ptr Focsani..pai la cat costa benzina si timpul pana acolo..mai bine LR..zic eu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

si eu tot prin zona sunt.Ma tot uit pe la "les tres,tres bonnes affaires" si vad ca majoritatea produselor sunt "epuise".Ce sa mai comand,ca nu prea mai e nimic.

Lorenza,sorry ca am aparut cu codul ala dupa ce ai dat tu comanda.In dupa amiaza asta l-am gasit si eu,cam cu o ora inainte sa-l scriu aici.Pana l-am testat,pana am pus si am scos din cos sa ma lamuresc ce stie sa faca....Am dat rapid o comanda,bineinteles,se putea?Ma luase grija sa nu cumva sa scap ocazia,caci marele cod cica e valabil numai pana maine inclusiv (aviz amatoarelor!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gagici ptr mine ajunge pe ziua de azi...ma duc sa ma bag in pat ca maine ma ia pitica de noua cand s-o trezi.

Noapte buna

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

fetelor, yo de o ora ma lupt cu ma-reduc sa gasesc un cod cu reducere pt catalog p/e 2007 pe pagina verde (dar neredus)

daca are cineva

Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Addya,incearca 38350 sau 43664.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

incearca pentru PE 2007: 11584, 21377,42161,65005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Neata gagici
ce marime sa-mi comand si eu o camasa de-aia imprimata, la 3.25 eur? s-a tot discutat, dar zau ca-s

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Buna dimineata!
Jasmine,asta e!Ocazii or sa mai fie,asa ca n-o sa pun botul la toate,ca dau faliment si vorba cuiva,umplu casa de toale!Si la anu' apar alte modele si cu astea ce fac?M-am hotarat sa iau numai ce imi trebuie neaparat !Problema ramane cum hotarasc ce-mi trebuie neaparat?

Mergi la inceput