35-NEGAM inceputul declinului (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Wow party mare aici , Brenda te
Multa sanatate ,fericire si tot ce iti doresti tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana.ady spune:

Brenda, la multi ani!
La noi s-a terminat petrecerea si nu-mi mai recunosc casa

Va pup ca merg sa-mi reconstruiesc casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Multumesc,multumesc,multumesc!
Va doresc si voua tot binele din lume si sa fim cu totii sanatosi!

Io ieri am avut o zi super incarcata,dar care a incheiat o saptamina si mai incarcata si obositoare.
M-am si suparat un pic la serviciu,dar mi-a trecut repede,cind mi-am admirat printesa la un spectacol pe cinste.....

Ce cadou poate fi mai frumos si mai impresionant decit atunci cind iti vezi copila admirata si felicitata de toti?
Este tot ce putea fi mai bun in viata mea,este visul pe care eu mi l-am putut implini,este minunea mea.

Va rog sa aveti rabdare sa vedeti pozele pina la capat,primele sint mai de departe,dar am facut niste poze in culise,de milioane!

Astazi am avut concurs,a terminat pe locul 10 din 53 de perechi,de unde urcase pe locul 4 la un moment dat.
Inca sint sub impresia spectacolului de aseara,asa ca nu ma mai supar prea tare.....astaptam data viitoare!

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Brenda, superbe poze,Di e din ce in ce mai frumoasa,felicitari pentru rezultat si succes mult in continuare...

Silvi,cred ca a fost super oricum,asa e la petreceri :)

ma bucur ca ati avut parte amandoua de un weekend plin!


Si eu incep sa am din ce in ce mai multa treba - o sa radeti dar ma paste un test TOEFL in curand ,( incercarea moarte n-are) examen auto saptamana viitoare- scris(asa mi-am propus)-ma rog, daca nu trebuie sa deschid gura prea mult e rezonabil-asa ca citesc si fac planuri peste planuri, ne uitam si la case da m-au luat depresiile cand le-am vazut colorate cu verde, roz, gri sau albastru marin pe pereti.Eu pun accent pe curte, ne-am obisnuit in oras mic,neaglomerat,pai daca nu are curte ca lumea mai bine stau la bloc si am interior ca lumea.Si mama vine in sept si s-ar putea sa incep chiar atunci si niste cursuri-daca nu adevarate, pt pregatire la engleza,(in caz ca dau si nu iau toefl) ca se da test de limba si de aptitudini.Am incurcat-o.Hai ca-mi vine sa si rad: Toefl dupa 4 luni de engleza ametita.Macar capat experienta si stiu pt data viitoare la ce sa ma astept.

va pup



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Olga, sanatate tie si lui Tony! Fii optimista, nu cred ca e ceva grav, o vecina de-o seama cu fata mea facea des infectii si i se umflau ganglionii de dupa ureche. Dupa tratament, reveneau la normal.

Brenda, la multi ani de ziua numelui. Am vazut pozele, frumoase, iar Diana e aproape adolescenta. Cat despre concurs, cred ca sunt abonati la locul 10 .

Arinna, bafta la test! Chiar daca nu te simti foarte bine pregatita, nu strica sa-l dai, capeti experienta si trec emotiile pentru data viitoare.

Lemoni, asa vreau si eu sa castig la loto, sa nu mai muncesc si sa-mi fac toate mofturile...

Eu am fost mai aglomerata zilele-astea, mama e in spital si eu a trebuit sa-l ajut pe tata, ca are zugravi acasa. Azi am gatit pentru ei, ieri pentru mine.
Diana mea a iesit pe primul loc la un concurs de matematica si romana (la un loc), dupa ce ieri dimineata imi spunea ca n-are chef sa se duca, s-o las sa doarma. Apoi a speculat rezultatul si si-a facut rost de o iesire la Mc cu un coleg, apoi o plimbare cu rolele in parc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alma, multa sanatate mamicii tale!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Alma,felicitari Dianei! S-o tina tot asa! E fata desteapta si poate! Bravo!
Diana mea,merge bine cu scoala,dar din cauza concursurilor de dans,nu mai are timp si de concursuri scolare.Dupa un prag mai greu la matematica,unde scazuse usor,acum vad ca si-a revenit.

Ce-i cu mama ta?

Morcoveatza,cam laconica,ce tot faci tu acolo?

Io-s cobza,mi-a luat raceala si ochii,nasul asta nici nu curge,nici nu e infundat,dar e ca atunci cind ai gripa nasoala,nush cum sa va explic....

Ieri am primit "oficial" beletul la concert la George Michael,cu ocazia zilei de nastere.....uliuuuuu.....sper sa nu ma apuce claustrofobia pe acolo,adica sper sa fie loc sa respiri.....

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana.ady spune:

Felicitari celor doua Diane!
Brenda, am vazut pozele. Ai o printesa talentata si frumoasa, numai sa aiba noroc in viata!

Alma, felicitari Dianei tale. Si frumoasa, si desteapta... Sanatate mamei.

Eu sint in vacanta de paste de miine, pentru o saptamina . Stau cu fetele acasa si ne vom "destrabala"... Sotul are si el citeva zile libere... Super, duper, yuhuuu!

Brenda, ia-ti un scaun cu tine la Georgica. Daca ti se face rau te poti aseza, iar daca nu vezi ca lumea, te poti urca pe el.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Brenda, sa-ti traiasca minunea si sa te bucuri mereu de ea, e tare fotogenica

Silvana, bravo tie pt. zilele libere si chefuri, iti urez de acum Happy Passover, ce pregatiri speciala vei face? Pe mine ma ia ameteala ca nu mai terminam de o vreme cu niste mese, mai ales ca am si socrii in vizita

Alma, sanatate mamei

Arinna, nu trebuie sa te temi prea tare de TOEFL, eu una l-am dat, nu e pass/fail, depinde doar pt. ce-ti trebuie, adica daca ai un scor minim pe care sa-l obtii. Tinem pumnii oricum

Va doresc o saptamana usoara cat mai scurta

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, sanatate multa... si pupici dulci lui GM si din partea mea!!! Offf, frumuselul de el wow ce m-as duce si eu la concert!!!!


Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput