*** Mamici de Mai - Iunie2007 *** (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Cred ca e Kay sau Pauly...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilky spune:

Hai mai, ca o speriati!
venus

Liliana 33+ cu micuta Diana Gabriela
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Imi dau si eu cu parerea:cred ca esti andrada,ca ai mai intrat o data cu venus2007

ankaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamibiutza spune:

Mica, te rog, poti sa-i zici Spitalul Municipal in listuta ca asa il stie toata lumea...
sa nu existe confuzii...
nu stiu de ce am zis "universitar" ca nici eu nu-i spun asa...

Mamibiutza 32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

MAMIBIUTZA CUM TE-AI GANDIT SA O NUMESTI PE FETITA TA?

Paula33+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Hai mai Pauly, pai cum tot 7 kg?? Eu zic sa pui manuta sa mai mananci cate ceva, depozitul de grasime ajuta la producerea de lapte ulterior, scrie si la carti, jur

Adevarul e ca si eu stau de vreo 2 saptamani la 9kg, dar am si o burtaaaaaaaaaa (am pus o poza la mine in Creste burtica). Si mai am si de "muncit" pe ciocolata asta din Europa, o dau eu gata in curand!

Ralucami, vad ca nu nu incrucisam la Kumamoto? Scrie-mi despre produse cand ai timp, te rog, ca eu m-am deprimat p-acilea pin' strainataturi...Vreau in Europa

DidiAlex, tu ai ceva calitati paranormale, de asta m-am prins, sau ne "scurt-circuitam" noi doua pe niste unde astrale Mi-ai amintit de trecut...Eram pe masa de operatie (apendicita). Zice doctorul "Si de unde esti?" "Pai, zic, de prin imprejurimi" "Aaaaa, zice, tocmai de-acolo? Interesant, uite ca tocmai ieri am citit un articol la ziar despre zona ta, foarte interesant..." si incepe sa-l povesteasca...Dar articolul era al meu

Cu Elias/Andreas am lasat-o balta, desi mai sper un pic ca se "dezdragosteste" cumnata mea pana in iunie...Dar am un sentiment "contaminat" acum ca am aflat asta, asa cum ai simtit si tu cu colegul si bebe David...Acum sunt in faza de negare: dar de ce trebuie eu sa pun nume la copil? Ia uite ca n-am chef... Pffffff...de-ale sarcinii toane...



Asa creste bebe
Si asa creste burtica mea
Poza minunii mele/Viata in formare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Lilkyms mult pt sfat.Am incercat sa-l conving de cand am aflat ca sunt insarcinata,dar am renuntat pana la urma ca sa nu se ajunga la cearta.Oricum,i-am spus ca o sa-i fac o lista cu ce vreau si locul de unde sa le cumpere,sa-l vad atunci cum se descurca

ankaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Cine se plangea de dureri de incheieturile de la degetele de la maini? Sa-mi trimita si mie putin optimism, va rog.

Vreau sa zic ca ma dor degetele de-mi vine sa le tai...Mai ales la mana stanga (aia cu vaccin de Rh) si mai ales inelarul...Nici nu pot sa strang mana pumn, asa ca nu ma provocati la bataie, va rog, ca voi fi KO din start

Nu mai pooooooooooooot...
Si mai sunt doua luni jumate

Plus durerile de solduri...In unele nopti (ca azi noapte) doare ca naiba, nici nu pot dormi...Si trebuie sa ma intorc de pe o parte pe alta mereu ...Atunci alta belea: durerea de la incheietura picior cu zona pelvica

Offffffff...

Asa creste bebe
Si asa creste burtica mea
Poza minunii mele/Viata in formare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mamibiutza spune:

Dideip,pe printesa mica probabil ca o sa o cheme Maria Eleonora... am tot dezbatut subiectul cu tati si se pare ca asta ar fi varianta finala...
uite, o sa trec si la semnatura
daca o sa schimbam ceva va dau de stire

Mamibiutza 32+ cu Maria Eleonora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

multumim ptr noul capitol.

elteka am papat mult dar nu s-a prins...dar presimt ca saptamana asta o sa se puna tot ce pap.si vreau sa-ti spun ca ai o burtica super.dureri de solduri si dureri pelvice si eu am,dar ce sa facem...mai un pic elteka si ne tinem puiutii in brate.

mamibiutza bine ai venit printre noi.sarcina usoara in continuare.






27+Riana Alessya

bebelina mea

Mergi la inceput