***LA REDOUTE(10)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by andreap

Am primit si eu "ventee flash" la copii,si un cod.oare cat timp e valabil???ca nu stiu cati bani mai am pe card

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004



daca e codul ala cu 40% reducere "sur votre article prefere" scrie mai jos in mail ca e valabil pana pe 6 aprilie.Si e vorba de un singur articol.Daca punem in cos un singur articol si aplicam codul asta exista riscul sa fie suma prea mica si sa ne trezim ca cica am ales plata la livrare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Fetele, tocmai voiam sa lansez comanda cu codul 47732 si am vazut ca-mi scrie asta:
Vous avez saisi l'offre :47732
Cette offre ne peut pas vous être attribuée car les conditions de son attribution ne sont pas remplies.
Pour bénéficier d'une autre offre, veuillez la saisir ci-dessous :
Votre numéro de client 529618328 parrain est incorrect, merci de le saisir à nouveau.
Pour bénéficier de l'offre parrainage, veuillez vous identifier

Grâce au code 47732 je bénéficie d'une offre de parrainage.
Pour permettre à mon parrain de recevoir son cadeau,
je saisis son N° de client ....."
ce sa inteleg de aici? dar pe de alta parte, dupa ce bag codul imi apar cele doua produse cadou in cos...



Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Oana (andreap) daca dai comanda suna-ma te rooooooggggg!
Cin chiar ai curaj! Cate comenzi ai dat pana acum si cate ai primit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Eu am facut o "simulare" acum cu codul meu 67903.E adevarat ca am si ceva ptr.mine in cos..oare de aceea??Ca nu mi-a redus nimic,tricourile sunt tot la 5.98E 2 buc.,sacoul tot 12.95..nu mai inteleg.Sau nu aplic eu bine codul???

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Aissa, conduc detasat cu 2 comenzi nesosite din 2 comenzi facute. adica, cum s-ar spune procent de tzeapa: 100%

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Dupa cum am promis in cap. anterior astea sunt produsele comandate:

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324107445&documentid=201206&categoryid=22907261&single=true&hasNext=1&hasPrev=1 - bine lucrati, dar a fost greseala mea ca nu am citit ca sunt din inlocuitor

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324116620&documentid=207607&categoryid=22907341&single=&hasNext=1&hasPrev=1 - f. frumoase! material textil pe exterior, piele pe talpa si pe interiorul baretelor, foarte potrivite la blugi sau ceva casual

http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=114010396&documentid=207607&categoryid=22910731&single=&hasNext=1&hasPrev=1 - super! de curea sunt foarte multumita. Cred totusi ca o voi tine pt mine, prietenului nu o sa-i vina desi am luat masura 100

Eu am folosit codul pentru setul de cani rosii. Nu stiu cum trebuia sa arate ala dar mie mi-a venit un set de 6 canute multicolore cu suport

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by andreap

Eu am facut o "simulare" acum cu codul meu 67903.E adevarat ca am si ceva ptr.mine in cos..oare de aceea??Ca nu mi-a redus nimic,tricourile sunt tot la 5.98E 2 buc.,sacoul tot 12.95..nu mai inteleg.Sau nu aplic eu bine codul???

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004



vezi ca poti sa aplici codul 67903 numai pt articoledin colectia PE 2007 si numai din categoria "2-12 ani".L-am incercat eu,la mine merge.Dar mi-e teama sa lansez o comanda atat de mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by cin

Fetele, tocmai voiam sa lansez comanda cu codul 47732 si am vazut ca-mi scrie asta:
Vous avez saisi l'offre :47732
Cette offre ne peut pas vous être attribuée car les conditions de son attribution ne sont pas remplies.
Pour bénéficier d'une autre offre, veuillez la saisir ci-dessous :
Votre numéro de client 529618328 parrain est incorrect, merci de le saisir à nouveau.
Pour bénéficier de l'offre parrainage, veuillez vous identifier

Grâce au code 47732 je bénéficie d'une offre de parrainage.
Pour permettre à mon parrain de recevoir son cadeau,
je saisis son N° de client ....."
ce sa inteleg de aici? dar pe de alta parte, dupa ce bag codul imi apar cele doua produse cadou in cos...



Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne





Parrainage cred ca e un cod aplicabil cand aduci un client nou.Se ofera niste beneficii si pt tine si pt clientul nou inscris,adus de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris-gabi spune:

Fetelorpoate sunt eu batuta-n cap, dar nu reusesc sa vad unde trebuie sa intru pentru vente flash.
Poate va milostiviti de mine si imi puneti un link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

saddie, f frumoase! Canutele mi-au venit si mie.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput