***LA REDOUTE(10)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Cris-gabi undeva pe prima pagina trebuie sa scrie Vente flash, sincer n-am intrat deloc doar am zis ce scriau ei in mail. Daca nu gasesti incerc de acasa sa intru ca de la munca nu pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare fetelor! am primit si eu azi mail cu un cod la care imi da 20euro reducere + taxele de transport abia astept sa bag bani pe card si sa mai fac o comanda


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by cin

Salutare...
eu tocmai mi-am bagat 2 produse in cos si am plecat dupa card, f hotarata ca dau comanda IMEDIAT...am zis totusi sda va scriu inainte, poate imi mai trece din elan.
as vrea sa comand tenisii aia draguti, cat mai gasesc nr care imi trebuie, chiar daca singura culoare disponibila e bej. si as vrea sa comand din nou bluza asta http://www.laredoute.fr/product.aspx?PresCode=5211204&SizeCode=00102&Quantity=1&PersText=&ItemId=5&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
si vad eu apoi ce fac cu cele doua comenzi nesosite
hai ca mai frec duda putin si apoi dau comanda. vreau sa folosesc codul 47732 iar maine poimaine, cand mi-oi comanda si sandalele alera crosetate o sa incerc codul cu vesela 21377

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne





"Vesela" cred ca se refera la un set format numai din cutite si furculite,daca nu cumva confund eu codurile.

Si codul 47732 ce stie sa faca?

Bluza aia verde cu maneca lunga o am si eu,e destul de subtire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Jasmine,
nu mai stiu cine incercase mai multe coduri si a scris ca "47732 - geanta si portmoneu + set genti ; reduce cu 20% colectia PE 2007 si acorda lot de sacs si sac choco"...la mine nu-i cazul de reducere, dar imi place cum suna
si nu e ok bluza? pe langa ca-i subtirica..
hai ca inca n-am dat comanda...ma tot invart...ma tot sucesc



Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by cin

Jasmine,
nu mai stiu cine incercase mai multe coduri si a scris ca "47732 - geanta si portmoneu + set genti ; reduce cu 20% colectia PE 2007 si acorda lot de sacs si sac choco"...la mine nu-i cazul de reducere, dar imi place cum suna
si nu e ok bluza? pe langa ca-i subtirica..
hai ca inca n-am dat comanda...ma tot invart...ma tot sucesc



Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne





Ba da,e OK,ti-am spus ca e cam subtire ca sa stii la ce sa te astepti,ca in poza materialul pare ceva mai grosut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

ok, mersi...
dau comanda...cat de ghinionista pot fii?

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Uitasem sa anunt fetele care ridica de la Oficiul 66...cand am ridicat catalogul erau vreo 5-6 pachete de la Redoute !!!

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Io!Io! sunt la 66 dar nu am aviz...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Pai si io tot p-ala din 7 il astept...astea nu erau f mari, deci nu cutii, pachete in hartia cu buline verzi

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Am primit si eu "ventee flash" la copii,si un cod.oare cat timp e valabil???ca nu stiu cati bani mai am pe card

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput