Mamici de noiembrie-decembrie 2007(4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

tinem pumnii. sa treci si pe la noi cu rezultatele.
pup

Tooth fairy 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

intrebare..fetelor daca am facut analizele la sange inainte sa raman trebuie sa le mai fac si acum cand sunt gravi??
EU PAP STRUGURI SI OREZ CU LAPE SI SCORTISOARA.....buna combinatie nu??!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DPN LA MINE ESTE 02/11/2007 din ce s-a vazut la eco transvaginala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Orez cu lapte si scortisoara??? Ce papa bun.Daca mai pui si niste stafide...Ma duc acasa si-mi fac.

poze
vine bebe

Ramonel6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

Fetele, mie la pranz cand s-a facut ora de masa parca imi statea ceva in gat si nu puteam papa nimik, dar m-am dres cu ceea ce pap de vreo cateva zile cel putin o data pe zi : o salata verde mare cu castravete, ridichi, marar, putin ulei de masline si muuuuulta lamaie. As manca salata de-asta pana m-as inverzi, si imi trece instantaneu greata si ma simt bine, numai ca nu tine prea mult de foame. Acuma iar imi e foame si iar imi sta ceva in gat, asa ca nu pot manca si timp sa imi fac alta salata nu mai am.
Va pup.

Anca 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

apropo de salata..si eu am innebunit cu salata..imi fac cate un castron din ala mare cu rosii, castraveti, ardei gras, masline, etc..multa lamaie nu otet.....imaginati-va ca eu am un iepure si am inceput sa ma bat cu el pe salata ...cand o vad cu ce pofta mananca salata ..imi fac si eu..si ea saraca cand ma vede la salata ei se innegreste desi e alba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata am revenit cu vesti bune : analizele sunt Ok, nu sunt anemica, toxoplasmoza, ex de urina au iesit bine toate!! m-a felicitat dr, a spus ca stau foarte bineeeeeee cu analizele!!!
i-am zis ac am scurgeri maro si mi-a zis ac atata timp cat nu e rosu, e in regula, scurgerea maro e de fapt sange mai vechi!!
akuma de abia astept sa treaca si sapt viitoare sa merg din nou la eco!!

din pacate nici pana la ora asat nu am reusit sa mananc nimik.... si incepe sa imi fie rau.... mi-am pus akuma un bol cu lapte si cereale dar nici nu imi vine sa ma apropii de el!!

aaaa si ink ceva mi-a zis dr ca atata timp cat am scurgerea maro sa iau 6 utrogestan pe zi iar cand tree sa mai iau vreo 2-3 zile dar cate 3 pe zi.

hai ca ma duc sa manac cu fortza........sper sa nu mi se faca rau...

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

6s


http://bd.lilypie.com/EvCDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

bb_yasmi eu sunt bine deocamdata. nu mai am dureri, nu curge , am decat pete la pip, dar sanii parca nu mai sunt asa cum erau.
mai am cateva ore si o sa stiu cum stau. am presimtiri ca nu stau bine, dar...mai sper un pic asa. tu? bafta cu analizele.
moni, ai fost la dr? cum te mai simti?


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

ancadragoman la ce ora te duci la dr?

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

alfa anca cum te simti? cand e urmatorul eco?

danotino

Mergi la inceput