Piticlonti de iulie-august 2004 (215)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Pako - ce mare e bb Liviu, sa va traiasca, tare frumos e Imi place tare mult poza cu ambii copii

Si fac apel fetelor care chiuleeesc la greu: HAIDETI LA SEMNAT CONDICA !



Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Pako - am vazut si eu pozele - bb Liviu pare a fi un grasuliu!! Ce familie frumoasa aveti - sa va traiasca amindoi!

Chiar, cam liniste pe aici...
Eu ma chinui cu o prezentare - luni avem conferinta de vinzari si am de tinut o prezentare in fata a 400 de oameni - nu va zic ca deja m-au luat emotiile...

Vad ca ai vostri copii (ca sa nu mai zic de voi!) sunt la curent cu toate desenele animate - Stefan nu are astfel de preferinte - mai degraba se uita la Animal Planet si la filmuletele de la Baby Einstein daca le stiti...asa ca eu habar nu am de ce seriale vorbiti uneori...

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004)
Poze nou-noutze cu Stefanutz

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Gabi-si noi suntem in afara subiectului, Radu nu se uita deloc la desene (sau ma rog, 5 min daca sunt doar eu cu el si trebuie sa ma duc la baie fara asistenta). In rest...habar n-are (si nici eu) de nici un personaj din desene. Ii stie doar pe Winnie, Tigrila si restul gastii din cartea cu povesti. O singura data mi-a zis ca s-a uitat la desene cu bona si am avut cu dna o mica discutie, i-am explicat care sunt liniile directoare si sper ca a inteles
L-am vazut si pe bb Liviu, care mi se pare taaare mare. Ferice de mamele cu doi cupii...si-au luat de-o grija...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi am inteles deci....maldive mai bine. io vreau in insulele Palau ca acolo mi se puse mie pata.
Daria imi pare rau de cazatura Giuliei dar asta e, se intampla.
Ina aoleu ce panarama de circ. pacat ca Radu a fost dezamagit. mai bine aci ca nu e circ deloc .
Felicia e tare dragalas Liviu! un scump! si Andreea....pff doamne cat pot creste, incredibil!!! sa va traiasca sanatosi amandoi! e ok acum ochisorul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

i-am vazut pe liviu si andreea, ce frumosi sunt...
cristalule, io cind o hi sa nasti imi iau seminte de alea mari si negre... sa nu ma lasi sa maninc multe sa-mi nenorocesc buzele
olivia, scuze, am uitat sa-ti raspund, in ultima vreme si ilinca maninca cu rugaminti, da` noi s`tem obisnuiti

Carmen, Ilinca, Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi si Ina la noi mama e cunoscatoare intr-ale desenelor de la minimax...ca ei impreuna se uita si dupa aia deseneaza ce au vazut...rasu lumii. sa va zic ca i-a luat lui Pat bretele ca ii cad anumite perechi de pantaloni...si asta e asa fericit cu ele ca a adormit cu ele. bineinteles pentru ca idolul lui Tom elicopteristul are bretele din alea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!
Eu sunt mama desenelor animate, daca rateaza copiii vostri vreun episod din vreu serial, sunt pe receptie sa va povestesc eu .
Pe mine ma ingrijoreaza dependenta de desene, stiu ca uneori l-am lasat cam mult sa se uite dar e singurul mod in care pot si eu sa-mi fac treburile prin casa in liniste. Dar inca nu e incurabila boala, daca il cooptez la diverse alte activitati, renunta la desene, mai putin la Willy Fog (el e Tico de vreo doua saptamani, nu accepta sa-l strigi altfel).

Sa ma laud, acum ne monteaza mobila in sufragerie si intre timp ne-a sunat si de la banca, asa ca maine platim masina.
Azi sotul meu mi-a facut un cadou frumos...cartea de teste si intrebari pentru examenul auto, ramane sa ma decid si unde sa fac scoala.
V-am pupat, ma asteapta shmotrul la mobila!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:



Gabi, la fel suntem si noi

quote:
Eu sunt mama desenelor animate, daca rateaza copiii vostri vreun episod din vreu serial, sunt pe receptie sa va povestesc eu .
Pe mine ma ingrijoreaza dependenta de desene, stiu ca uneori l-am lasat cam mult sa se uite dar e singurul mod in care pot si eu sa-mi fac treburile prin casa in liniste. Dar inca nu e incurabila boala, daca il cooptez la diverse alte activitati, renunta la desene,


Roxana
, ochisorul arata normal, putin inlacrimat...nu am scapat de belea....acum cand apas pe el nu mai iese secretia aia urata...sper sa treaca de la sine si sa ne indreptam in directia cu clavicula, sa facem o radiografie sa vedem ce e acolo.

Am vazut si eu pozele exotice din Caraibe....mama, mama ce locuri frumoase....e bine cand ai posibilitatea sa calatoresti...poti sa spui ca n-ai trait degeaba

Andreea s-a pricopsit cu niste muci si stranuta....tocmai acum cand se apropie vaccinutul lui bb

Multumim ca ne-ati vazut...


www.nede.netfirms.com/scrupi.bin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare!

Roxa io vin cu bataia..nici azi nu ai ajuns la gradi!Felicitatiunile mele ...eu m-am blocat la 55,8...mai vedem..
Gabi probabil ca si tine vom pati si noi..nu vom fi in soc..dar tot merita! Succes la prezentare!
Irina nici nu stii cit ma bucur ca mai sint si alti copii asa..Voi nu va uitati la desene? Wow! El se uita numai cind vine de la gradi...si mai mult la filme educative sau filempt copii..si nu la seriale...Dar multe, f multe lucruri..el le stie de acolo...ca rabdare sa stea sa invete...de unde?
Monica si Ioana...aveti niste fetite super!!! ma inveselesc in fiecare zi ...si doar intr-o mica masaura..ma intristeaza..cind il vad pe al meu...
Noricel imi esti datoatre un raspuns!
Ioana sanatate!
Felica ...tare scump grasunelul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

..mi-am adus aminte!..mey voi idealizati ideea de circ!..aici totul se bazeaza pe acrobatii...clovni..si ff putin spre deloc ..pe dresura de animale...
si de fiecare data in fata circului sint manifestatii..contra asupririi animalelor..

Mergi la inceput