***LA REDOUTE(8)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

acum am primit si confirmarea comenzii si vad ca nu mi-au pus si cadoul bagasem codul cu setul pentru masa...oare a fost prea mica valoarea sau de ce nu mi-au pus cadoul?


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nushulica zice ca a optat pt livrare la domiciliu nu pt plata la livrare.
Poti sa alegi livrarea la domiciliu sau la o alta adresa.

Asa e,Nushulica?Ai platit cu cardul pe net?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

exact jasmine

da voi platiti altfel?

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Aaaaaa, scuze! M-am grabit si nu am citit cu atentie...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by claujro

Incearca sa te incadrezi in banii strict care i-ai dat pt hainutze. Ma gandesc ca FDP se echivaleaza si la fel cu 10% din valoarea comenzii. Ce aiurea e! Sper sa gasesti un super cadou in viitorul colet!!! Si ceva raspunsuri ti-a dat? De ce s-a ajuns in situatia asta?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI




Pai vreau neaparat adidasi pentru pitik. Aia de ii vroiam la 30 nu mai sunt si cei mai ieftini sunt astia la 34. Alimentez cardul cu diferenta dar nu renunt sa iau adidasi. Asta ar fi culmea, sa pierd si reducerile si sa cumpar asa sa ma aflu in treaba.
Nu mi-a dat nici o explicatie despre ce a dus la problemele astea. Iar la mesajul referitor la comanda din 24...mi-a raspuns cam intepat, pesemne chiar o irit cu mesajele. LAsa ca si eu sunt in spume de atatea saptamani.
Hi,

Your order has been sent on February 27th. It takes 3 to 4 weeks for a delivery abroad even if some clients receive their order before the delaiy. It is the time we have to respect before investigating. So, thank you for waiting.

Best regards.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Trimte-i un emoticon d'asta .

Eu sunt curioasa ce vor face sa-si recupereze de la mine fabuloasa suma de 12.20 euro. Pana la urma e greseala lor. Oricum ii aman, nu pt ca nu vreau sa le dau banii...dar asa, cum ne amana si ei pe noi... Sa astepte 3-4 saptamani ca nu am timp sa ma duc la banca . Si sa-si puna la punct sistemul de comenzi on line.



Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dumitrulaura spune:

Totusi nu e mai convenabila plata la livrare? Macar sti ca ti-au trimis coletul. Eu nu am gasit decat modalitatea de plata on line prin card. Plata la livrare nu exista. Sau nu am vazut eu bine?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

imi spuneti si mie va rog daca mai pot trece in comanda codul ala cu cadoul?nu ca as muri dupa el dar sa stiu daca il mai pot lua sau nu

si oare de ce mi l-au sters ca doar eu l-am pus?


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by dumitrulaura

Totusi nu e mai convenabila plata la livrare? Macar sti ca ti-au trimis coletul. Eu nu am gasit decat modalitatea de plata on line prin card. Plata la livrare nu exista. Sau nu am vazut eu bine?!



Exista, cum sa nu! Fa comenzi mai mici de 10 euro si sa vezi cum te pun dupa aia sa platesti cu cec bancar ca cica ai ales plata la livrare, cand tu nici nu ai aceasta optiune ...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by nushulica

imi spuneti si mie va rog daca mai pot trece in comanda codul ala cu cadoul?nu ca as muri dupa el dar sa stiu daca il mai pot lua sau nu

si oare de ce mi l-au sters ca doar eu l-am pus?


INGRID



Nu mai poti modifica nimic la comanda o data ce ai dat-o. Dar unde nu iti apare? In mailul de confirmare? La suivi ma comande? Unde?

Uite in mailul meu de confirmare apare scris asa:
Vos avantages : cadeau

Iar la suivi de commande si la tous mes commandes apare cadoul...

Mergi la inceput