***LA REDOUTE(8)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Fetelor n-as vrea banii inapoi ca daca mai pierd si din transfer valutar, comisioane nu mai castig nimic.
In alta ordine de idei, din 5 produse mai sunt doar 2 valabile. MIe ca valoare intre ce as avea de primit si ce zice ca imi da imi iese deja o diferenta (favorabila lor) de 2 euro si ceva dar nu ma mai impiedic de aia.
Ce nu stiu e cum sa fac, ce sa ii printez cucoanei sa ii dau pe fax? Pentru ca pun niste adidasi in cos, ok? Au o valoare putin mai mare decta ce imi dau ei si totusi cu detaxe la final costa mai putin (adica 34,85 dar cu detaxe cosul e 34,14). Daca trec insa mai departe imi mai adauga si transport. Daca mai fac un pas imi cere nr card si ar tb deci sa mai platesc odata. Ce sa ii printez????? Cosul? Pagina de pe net??? Nu pricep. Cum sa dau comanda on line fara sa o validez???/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Aissa nu ti-a explicat cucoana aia ce si cum?
Banuiesc ca ar trebui sa-i printezi pagina aia care apare imediat dupa ce calzulezi cosul..adica aia in care apar si sumele ptr posta..valoarea totala a coletului.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by madau

Jasmine sorry..

Am modificat, acum e bine?

Daca mai sunt greseli in lista, va rog sa-mi atrageti atentia ca sa pot modifica. Multumesc

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2




Acum e bine,mersi mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da, s-o creada ei ca le mai platesc transportul inca o data.

Mi-a zis fix asa: place your order on line without validating it and print it and fax it....

I-am dat acum iar un mail in care o intreb ce vrea exact sa printez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Pai de ce sa nu le platesti transportul? Inteleg ca e o comanda nou-noutza...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Pai aissa ce transport sa mai platesti inca odata? Pai nut-i da toti banii trimisi inapoi? Asta inseamna inclusiv banii de transport..io asa inteleg. Deci e ca si cum n-ai fi facut comanda, ca doar nu ti-au livrat nimic

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

PAi ei imi ramburseaza doar valoarea produselor si nici aia intreaga. La comanda nesosita aveam taxe de transport in valoare de 5,50, calculata la totalul comenzii de 51,96 sau cat era. Ori daca imi trimite produsele iar, adica, imi trimite ce as comanda eu de rambursul lor plus primele priduse taxele nu pot fi mai mari decat prima data. Si deja sunt platite de ce sa mai platesc odata???/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

LOT DE TEE SHIRTS ROSE PALE + NOIR 50/52 1 3,50 €
tee shirt prune 50/52 1 9,96 €
CHAUSSURES SPORT BLANC/ROSE 25 1 29,90 €
CORSAIRE RAYE 50 1 8,49 €
Sweat shirt polaire fille fuschia 114 1 3,24 €



Alea cu rosu nu le mai au. Eu le adun si imi da 36.64. SI ea imi zice ca imi da un cec de 34.31. Voi de aici ce intelegeti? Imi da si taxele inapoi???


Oricum, si sa zic ca platesc si transport dar cum sa fac? Eu acum pentru ca am cardul gol si stiu ce se intampla de regula pot incerca sa merg mai departe si sa dau comanda ca si cum as avea bani si sa o validez si sa printez pagina aia de comanda. Dar ma tem sa nu incurc mai rau borcanele....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Incearca sa te incadrezi in banii strict care i-ai dat pt hainutze. Ma gandesc ca FDP se echivaleaza si la fel cu 10% din valoarea comenzii. Ce aiurea e! Sper sa gasesti un super cadou in viitorul colet!!! Si ceva raspunsuri ti-a dat? De ce s-a ajuns in situatia asta?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor tot citindu-va m-am imbolnavit si eu de la voi de shopping am mai dat acum o comanda de vreo 56 euro cu niste tricouri si o pijama ...acum astept 2

acum ce vreau eu sa va intreb: daca am optat pentru livrare la domiciliu asta inseamna ca vine acasa sa-mi aduca coletul sau primesc hartie sa merg sa-l ridic de la posta? si cam in cat timp ajunge comanda?am una data pe 9.03



INGRID

Mergi la inceput