Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (169)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Eu astazi am zugravit bucataria, holul si baia impreuna cu soacra mea. Am luat o galetusa de lavabil si un trafalet si dai la treaba vreau sa va zic ca in doua ore am terminat.Nu aveam timp si chef sa imi aduc ceva mester care sa ma tina cine stie cat...Deci fetelor care aveti lavabil e tare simplu sa faceti voi treaba, nu stiu de ce mesterii aiai stau 2 zile pentru asta


Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Mesajul de mai sus l-am scris la ora 15:20, cand vroiam sa mergem afara. dar vad ca nu l-a trimis.

Acum ne-am intors de afaram de-abia l-am luat de la groapa cu nisip.

Acina ma bucur ca e mai bine Andrei.
Maraki ei mai ce sensibilos e Giorgios.Lasa ca-i trece lui.
Ralu ma bucur ca ne mai dai vesti, chiar daca nu bune intotdeauna. frumoasa mica, ma bag la vizionat poze si filmulete.
Cu dependenta nu stiu ce sa zic, ca noi nu prea avem probleme dintr-astea.
Ana_m mersi ca ne-ai dat vesti despre Mirela. of saraca, nici acum nu o opereaza?ce medici lui naiba sunt acolo?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bravo d-na zugravita Silvia!!!Nu e mare lucru sa dai cu lavabila, mai ales daca faci alb. Vrei sa inchiriezi apartamentul?
Ralu am vazut pozele/filmele. dulce si frumoasa dansatoarea!!!.

a mancat marco super bine, macaroane cu branza dulce/stafide/oua la cuptor. sunt super bune.
acum merg sa pun si copanele de pui, sa fie gata pe cand vine tati.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Giova da, in alb am zugravit si vreau sa inchiriez cat de curand se poate.Foarte bine ca a papat bine Marcolino.
Acina, sanatate multa lui Andrei.


Silvi si bebe Alain 19.01.2006


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana e ko,la 19,30 a adormit dupa ce s-a zbenguit cu fetele prietenei mele care deja fac 5 si 6 ani,eu ziceam ca au tot 3 si 4 ani rau am ramas in urma M-am tampit de tot!
A fost si ala cu masuratul mobilei si cica imi va va iesi la cca 900-950 euro,mai putin de 1000.Deci tot e bine ca nu ajung la 4000ROn Si noi probabil o sa zugravim si dormitorul,avem timp, ca mobila e gata abia la sfarsitul lui iunie - tipu e full de comenzi.
Si eu sunt zombie de somn,dar parca vad ca daca ma pun in pat,se trezeste Diana ...

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni ti-a venit prietena din Italia?

si lui marco ii e somn, ca numai o ora a dormit la pranz. cum a auzit copii in parc, cum a fost in picioare.
sper sa mai reziste putin...dar dupa cum il vad ca sta cu capul pe parchet, nicio sansa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Comentariu la hotel 3 stele Eforie Nord - Hotel UNION
Matei din Bucuresti (07-08-2006)
5 / 10
Distanta pana la plaja: > 100 m Jumatate din camere au vedere spre alte hoteluri iar cealalta jumatate spre curtile unor localnici. In aceste din urma camere dupa amiaza mori de caldura daca ai norocul sa nimeresti intr-o camera fara telecomanda pentru AC. La restaurant stai 1/2 ora sa gasesti loc, 1/2 sa-ti ia comanda. Daca vii dupa ora 14 nu prea mai ai ce sa mananci. La micul dejun iaurtul era expirat, n-am riscat sa comand mezeluri. Hotelul NU are parcare, daca gasiti un loc de parcare pe langa platiti 9 lei (noi) pe zi. In piscina n-am avut curajul sa intru, nu avea un sistem de filtrare si nu stiu cand schimbau apa. Concluzia: INCERCATI SA SCHIMBATI BILETUL DACA DEJA L-ATI CUMPARAT !

De ce sa mai dau atunci bani in plus pentru stele ?Mai bine la nici o stea sau la cort
Hai ca ma mai distrez

GIOVA in 21 miercuri aterizeaza !

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

http://www.roturism.com/cazare/hotel-narcis-saturn-3605.html
Asta e ala de o stea din Saturn pe care l-am ochit eu.Intrebarea de baza e ... in ce deceniu s-au facut fotografiile?

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

nu mai stiu ce vroiam sa scriu, tocmai a sunat telefonul si faceam disperata semne cu mana catre Giorgos sa nu ma dea E matusa Maria si ma tiiiineeeeee muuuuult de vorba

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki
http://www.dropshots.com/maraki1
http://www.dropshots.com/maraki2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni m-a distrat ce a scris tipul ala.
Dupa cum ziceam mai multe: JALE pe LITORALUL romanesc!!!
Maraki aduti aminte si zine, sau te-a prins matusa si nu mai scapi acum?

Marco a facut kk si m-am dus sa-l schimb. dupa ce i-am luat pampersul a facut pipi si s-a umplut tot pe haine. asa ca l-am imbaiat, mult mai repede, dar n-am avut incotro.
acum si de adoarme e in pijama, curat, schimbat, doar lapticul trebuie baut, dar numai mai tarziu.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput