Mamici de iulie-august 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Sediment urina, urocultura

Eu repet toxo ca a iesit neg.

Simona 18+ Matei Hisham

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

aylin, inafara de analizele de la inceput, eu am facut doar toxo, listeria, rube, CMV si inka una pe care am uitat cum o cheama . atat.
ecografia aia complexa, morfofetala parka, cand se face? eu ma duk joi la dr cu analizele si sper sa vad si sexu. vreau si eu UN putzulici! daca am fetitza, asa cum prognozeaza toata lumea, face cineva schimb cu mine????????????????

+17

mihaela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Aici se repeta aceleasi analize la 7 luni. Asa imi zise moasa. Acum sun la doctor sa vad daca au venit analizele la anticorpi varicela.

Luna 18 sapt+ Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

anto, bine ca s-a terminat cu bine toata povestea! noi am facut un pact ca de aici nu pleaca nici una decat cel mai devreme in iulie, nu? ai uitat?
cat despre victor, cred ca e normala reactia lui. cum zicea si luna, mai bine asa decat sa trebuiasca sa il gonesti de langa tine.
si
Iulia

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

aylin, cind o sa reusesc acasa sa ma uit pe dosar, iti zic si ce analize mi-a dat mie in trim 2 si cite eco am facut.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Doar cele uzuale. Mie cel putin astea mi le-a facut. Sa vedem daca imi spune joi dr sa mai fac ceva, desi nu cred. Din pacate nu mi-a facut Ca+Fe+Mg, pt ca se pare ca nu putea sa dea atatea analize...mi-ar fi placut sa stiu si valorile astea.

20+ David Gabriel

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

azi am 18 sapt , dupa UM, si inka nu l-am simtit? o fi el lenesh sau io ne-simtita?

+18

mihaela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

simo, ce repeti la toxo? si igg si igm? ca si mie mi-au iesit negativ...
eu as face si listeria...

mychydutza, nu e ceva standard. T isi trimite pacientele la 14 sapt, la 20 sapt si pe urma nu mai stiu. data trecuta am facut la 23 sapt...in general eu din cate stiu in mod normal si uzual se face dupa 20 de sapt...23, 24..cam asa. dar poti sa o faci oricand. sa vedem ce zic fetele, lor ce li s-a recomandat

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

ioana, da sa imi zici de analize. saptamanile astea care urmeaza m-as duce si eu sa le mai fac o data. si barem sa le fac pe toate o data.

Aylin, 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

quote:
Originally posted by mychydutza

azi am 18 sapt , dupa UM, si inka nu l-am simtit? o fi el lenesh sau io ne-simtita?

+18

mihaela
poze



Stiu ce simti ca asa ziceam si eu ca numai eu nu il simteam. L-am simtit pe la 19 saptamani iar acum e din ce in ce mai puternic. Numai ca eu am zile cand chiar nu il simt mai deloc. Si eu ma gandesc ca oi fi eu mai nesimtita...

20+ David Gabriel

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput