***LA REDOUTE(7)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Claudia...nu ma pot loga. imi da eroare
na, c-am gasit si butonu de edit
am reusit sa intru si la ambele comenzi imi apare "carte bancaire"
Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io incerc inca..le merge situl ca dracu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

E plin de dude in site-ul lor...m-am logat,am vazut cele doua comenzi, si-atat, si-am ramas intzepenita acolo

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ilenutza impartaseste-ne si noua din experienta sotului, io una nu vad cum sa-ti ia cineva banii fara sa stii unde s-au dus si fara sa apara pe extrasul de la banca. Dar nu-s mare experta recunosc

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mie imi da o chestie cu "gateway timeout"..e de la serverul lor..e f****

EDIT: nope..la mine apare carte bancaire..la toate
Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu pot de la serviciu sa intur acolo, si asa intru pe fuga pe DC. E clar ca in baza lor de date s-a bulibasit ceva, o fi vreun hacker???
Cert e Clau ca daca a venit camasa de pe 1 si alea de pe 28 nu....cred ca intri in randul nostru. Experienta mea e ca la coletele intarziate rezolvarea nu apare pe masura ce trece timpul...dupa cum vezi.
Ma bucur ca iti vine camasa, imi pare rau de celelalte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Server Error in '/' Application.
Runtime Error

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Fetele ma juta si pe mine cineva?cum fac comanda?eu am card visa la brd de salarii,si am si la raiff si ing tot visa.cum fac sa platesc?trebuie sa fie in euro cardul sau fac ei conversia?daca are cineva rabdare sa mi explice,sau sa mi arate unde s-a explicat...eu nu stiu franceza si enlg putin...multumesc

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Alipiticot, mai asteapta putin cu comanda, si mai ales cu plata...
Cardul poate fi in lei, si se face automat conversia. pt inceput, ti-ai facut cont pe laredoute?

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

NU pot decat sa-i ignor mailurile aleia de la redoute si sa astept sa vad ce comenzi mai ajung si intre timp sa verific ce se mai intampla cu banii de pe card.

Paula, eu una nu mai recomand nimanui, nu te supara, pana nu imi vad problemele rezolvate. Daca ma intrebai ieri, era altceva...azi cand vad nereguli, mi-e frica.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput