***LA REDOUTE(6)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by lilupep

Clau acum primesc camasa nr. 40. Sunt taaare curioasa. Oricum mi le-am comandat pe cea portocalie si cea verde nr. 42. La noroc.
Nu mai e mult pana diseara.......



40 sau 42 nu am inteles...? Edit: Am recitit mai bine si am inteles: ti-ai comandat 3 camasi, una 40 si 2 42, nu?! Ba mai e mult pana diseara, nu poti pleca mai repede de la munca sa ne spui ce si cum?

Adina, eu as alege setul de masa...dar daca se sparge pe drum? E mai intesesant decat prosopul ala...eu m-as risca. Si eu ma tot codesc daca sa-l aplic sau nu... pana acum nu m-am hotarat...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Of...imi vine sa plang de ciuda cand va aud ca deja primiti colete din 26....
Aissa, Lavi, voi conduceti detasat cu comenzile intarziate. yupyyy ...am locul trei, am locul trei... (mama, ce draci am)
si tocma ce mi-au trimis astia de la redoute mail ca cica imi "expira" cosul dar imi ofera transport gratis la cumparaturi peste 80 eur...si nici un raspuns la sesizarile mele...

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Cred ca setul de masa se refera la niste servete, nu cred ca e ceva ce se poate sparge.

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

cin, am primit aceasi mail desi cosul meu e gol..e o alta strategie de a te face sa cumperi ceva...de 80 de euro.

croco
, se poate, eu m-am gandit la un serviciu de masa..ups!

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

cin tu de cand ai comanda?

Si eu am primit codul ala cu transport gratuit pt 80 de euro minim, l-am si folosit la comanda de pe 1, m-a scutit de cei 5 euro. Si eu tot primesc mailuri peste mailuri de la ei cu oferte, da' coletul neam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

sa va arat....sa nu va arat...hai ca-s fata buna azi. Uitati aici setul de masa roz..cred ca despre asta e vb : http://www.laredoute.fr/StaticPage/blanc.aspx?omniturecode=0010467RM046810990467

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

madau, super!!!! Unde l-ai gasit?! Puneti-va pe comandat acum...! Eu cred ca ma bag cu ceva ieftin ca sa primesc setul...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Wow !!! bine ca inca n-am comandat...mai apar si alte cadouri sa ne orientam ?

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Am o nelamurire vis-a-vis de codurile astea.Vad pe ma-reduc niste coduri la care scrie "20% sur le premier article ".Ce inseamna asta?20% reducere la primul articol din cos?Sau cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

Am o nelamurire vis-a-vis de codurile astea.Vad pe ma-reduc niste coduri la care scrie "20% sur le premier article ".Ce inseamna asta?20% reducere la primul articol din cos?Sau cum?



Asa inteleg si eu 20% la primul articol din cos... Sper sa nu gresesc. Mie nu mi s-au potrivit nicodata codurile de geul asta..

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput