Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

ralucis, am vazut pozele, deosebite eu fost si buchetele voastre si rochitele.

Ramonella,Miramar,nature, luna asta urmati voi sa nasiti, asa ca asteptam vesti despre pregatirile de nunta si ulterior cu poze impresii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!!Eu intru cam rarut pe la voi.
Sambata e ziua cea mare.Sper sa fie cald afara.Luni am imblat tot orasul sa-mi caut rochita.Pana la urma,cand nu maia veam nici o speranta am gasit-o.Nu vroiam sa fie cu corset ca imi strangea burtica.E rosie,lunga,din voal,e super,mie imi place tare mult.De abia astept sa va pun poze,luni.Parul inca nu stiu cum mi-l fac,cre ca il prind putin sus si restul il la pe spate ca nu vreau coc.Parul meu e cret si lung si daca mi-as face coc as mai avea un cap.Sper sa mai gasesc locuri la cuafor pe sambata.

poze
vine bebe

Ramonel13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, am uitat sa va spun ca am dat comanda de lumanari, buchete,ia-m luat finei si oglinda.
Maine ma duc prin oras sa vad daca-mi gasesc rochita, daca nu macar pt. fata sa cumpar ca pt. ea am vazut rochite frumoase in Obor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Dragelor, si noi vom fi nasi de cununie, fina este colega de facultate cu mine .

Nunta va fi la Focsani, pe 30 iunie. Eu mi-am cumparat un costumas pt. cununia civila, rochia cred ca o voi face dupa un model propriu, nu am gasit pana acum ceva sa ma da pe spate sau sa-mi vina. Mai am ceva timp, asa ca ma straduiesc sa slabesc cat mai mult pana atunci .

Finii au cam rezolvat cu tot, mai au de dat comanda de lumanari si buchete (le vor face in Focsani si noi le platim).

Spor la pregatiri!




Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Andre_ea-Diana Mirela-Hopes-Ileana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Diana, bine ai venit printre noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Am scapat de un of, mi-am cumparata rochie, adica rochii(2), pentru ambele nunti, pantofi si geanta(negre, si le voi folosi la ambele). Caut accesorii fashion, sa zic asa!

Am intrat in linie dreapta, mai putin de 1 luna!

Va intreb: platiti coafura, machiajul miresei; cumparati tot setul de gatit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

CRIXIA, noi 2 cununam in aceeasi zi , esti norocoasa ca ti-ai gasit rochii, eu inca nu mi-am gasit, dar in schimb ia-m cumparat fetei , sa-ti raspund si la intrebari dar tot cu o intrebare: DE CE SA-I PLATESTI TU COAFURA SI MACHIAJUL MIRESEI ??, EU NU AM MAI AUZIT DE ASA CEVA, ASA ESTE OBICEIUL IN CT.?Cat despre setul de gatit, eu am vrut sa i-l cumpar dar fina mi-a spus ca imprumuta un set de bijuterii din aur alb de la cumnata ei si sa nu-i mai cumpar, asta a fost alegerea ei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Dory, am in imagine nasa care gateste mireasa...ii aduce pe o tava produse de machiaj, oglinda, apoi ii pune voalul. Ma gandeam ca daca tot isi pune voalul la coafor si se si fardeaza acolo, mai bine platesc eu tota actiunea asta.
Sau trebuie totusi sa ma prezint cu tava incarcata? Ca sa stiu, sa iau magazinele la picior si sa am ce pune pe tava.

Eheee, fetele, rochiile le-am cumparat de la 'stanbul, am data o fuga pt shopping, si ne-am ales cu ce v-am spus, plus rochita fetei, pantofiori si pantofi nasului. Rochiile sunt asemanatoare ca model, croiala, in forma de A, cu bolerica deasupra si decor din paiete, margelute, strasuri.
Edit: la unpret sub 200 USD chiar sunt fff.multumita de cum imi vin si cum arata rochiile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!
Maine e ziua cea mare!!!!Azi trebuia sa fie ziua de pregatiri,dar am control de la inspectia muncii si ma stresez cu el.La 4,30 tre sa ma prezint cu actele cerute,sper sa nu ne tranteasca o amenda.
Si in loc sa ma gatesc,azi stau si ma stresez.
Maine va fii la Cluj o zi ploioasa,asa au spus,mi-e groaza ca ne murdarim din cap pana in picioare mai ales ca am pantofi albi si rochie lunga.Macar pana intram la sala sa nu ploaie.Sper sa fie bine.Si sa nu ma doara picioarele.Si sa nu mi se faca rau.
O sa vin cu poze si impresii luni.Poate chiar duminica.
Va pupacesc!!!!!

poze
vine bebe

Ramonel13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ramo hai, nu fi prapastioasa! O sa fie totul bine, si frumos! Sa va ajute D-zeu!

Mergi la inceput