Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, mai este fix o saptamana pana la marele eveniment, deja acum realizez ca incep sa am emotii , sper din tot sufletul sa iasa bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

serenaxxx,mie mi-a purtat cam ghinion 13, dar acum nici nu am facut legatura.si eu sunt tot la prima experienta.nici nu am botezat pentru ca il vreau pe al lor sa-l botez.si eu sper sa fac fata.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:


Mai am si eu doar o saptamana, sper sa fie vremea buna..am dat comanda la lumanari si buchete, i-am luat sotului costum si pantofi, mai am maruntisuri..totusi eu inca nu stiu cu ce ma imbrac, am rochita neagra dar nu sunt f incantata de ea..cred ca raman la varianta rochita rosie veche dar superba la biserica si poze etc, iar la restaurant ma schimb in rochita neagra..uff

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005
Nasi de botez 2006
Nasi de cununie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by blanca000


Mai am si eu doar o saptamana, sper sa fie vremea buna..am dat comanda la lumanari si buchete, i-am luat sotului costum si pantofi, mai am maruntisuri..totusi eu inca nu stiu cu ce ma imbrac, am rochita neagra dar nu sunt f incantata de ea..cred ca raman la varianta rochita rosie veche dar superba la biserica si poze etc, iar la restaurant ma schimb in rochita neagra..uff

Nunta noastra
Nasi de cununie 2005
Nasi de botez 2006
Nasi de cununie 2006



Iti spun sincer ca mie una imi place rochita neagra, dupa parerea mea o poti purta, dar gustrurile nu se discuta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Fetelor, va doresc sa aveti nunti frumoase celor care cununati sambata si duminica,o sa mai intru saptamana viitoare sa va spun cum a fost.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Dory, unde pleci? Iti iei liber?

Si pe noi ne-au napadit emotiile! Am cumparat camasa nasului, am comandat lumanarile! ne-am trezit ca nu avem butoni asortati(deja e moft, dar....

Sapt asta as vrea sa caut un mic cadou finilor, sa fac curatenie si pregatiri!

Micuta mea, Alexia, are mana fracturata, pusa in ghips si imi fac griji sa ii schimb toaleta, caci are o rochita cu bretele si mainile ar fi libere. CAut ceva cu o jacheta peste, bolerica, ceva.... sa aibe manuta acoperita.

Va fi si ea o domnisoara de oanoare mai mica, va avea pe mana o bratara de flori naturale, ca si domanisoara care va duce lumanarile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by CRIXIA

Dory, unde pleci? Iti iei liber?




Asa cum deja stiti noi cununam in Tr., nu aici in Buc., si plecam de maine acolo.
Imi pare rau de fetita ca are manuta in ghips, eu zic sa i lasi rochita deja pregatita, ca la caldurile astea de afara se coace in bolerica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor!!!
Nu am mai dat pe-aici ca nu am noutati, nu am cumparat nimic...pana in sept. mai este.

Blanca e frumoasa rochita neagra, dar cea rosie e .
ce conteaza ca ai mai purtat-o? poti sa o iei asa cum te-ai gandit. la receptie iti pui rochita neagra.
Dory ce sa-ti spun....sa aveti parte de o vreme frumoasa, multa, multa distractie, putina oboseala si sa va traiasca finii.
asteptam poze!!!
Miramar frumose florile (buchetul, aramnjamentul) si paharele. asteptam si celelalate poze.

eu chiar nu stiu ce rochita sa-mi iau, oricum sunt in continua scadere in greutate, asa ca....pana in aug. nu cumpar nimic.
tuturor.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

In sfarsit am primit si eu pozele de la nunta de acum o luna si ceva.
Nu sunt prea reusite, a facut multe si aiurea......
Sunt nasa mare....cea in mov.....adica aia mai batrana ...ceilalti nasi sunt atat de tineri incat sunt invidioasa

poze nunta

Mergi la inceput