*** Mamici de Mai - Iunie2007 *** (38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Eu initial am zis ca o sa cumpar o comoda normala si partea de sus sa o folosesc ca masa de schimbat. Da daca tot am gasit si cu cadita e pacat. Chiar ma gandesc ca m-ar stresa foarte tare cadita dupa baie: sa o rastorn, sa o depozitez etc. Asa asta are sistem de scurgere, ramane acolo si se acopera cu masa de schimbat. Foarte convenabil.


Mica 29+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

Andrada esti super dragutaMai inveselit azi cu SandyBelle si Lydia. Povestea voastra este super.
Liviana imi pare rau pentru tuine ca ai asa de multe probleme, dar dupa cate te stiu eu treci tu peste ele, incearca sa fii tare . Cand ne vom intalni toate la PizzaHut ne vom gandi si la tine.
Elteka frumoase poze, sunt innebunita dupa sculpturile in gheata, mare talent trebuie sa ai sa poti face asa ceva.
Tin sa va anunt ca eu am buricul inca la locul lui.
Fetelor ce mai, suntem cele mai frumoase cu burtici.
Mica sa imi pastrezi un loc langa tine
Mai fetelor cat am citit eu astazi din ce am pierdut in weekend si ce ati scris azi, hop inca un capitol????E posibil asa ceva mai fetelor
DidiAlex, ce frumos ai vb de soacra ta,ce mia placut si ma bucur ca ai taria sa pui totul la fund.(eu cam greu reusesc)
Cu cat ajung la sfarsitul acestui capitol cu atat mai agitate va simt cu aceasta intalneala. Zici ca ne maritam asa suntem de agitate.
Alyna eu stau pe langa Berceni dar nu pot veni odata cu voi ca vin mai tarziu de la servici.

Paula31+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Distractie placuta fetelor...asteptam poze



Mamica de Iulia (06.02.2004) si 30+



Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

Pacat eimotto ca nu poti veni si tu, dar sa stii ca ne vom gandi al voi si va vom barfi pe fiecare.

Paula31+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Pupici la burtici!!!!!! hai k mai vin si eu s-arunc o vorba, doua...in 1 rand, la multi ani, "fomeilor"!
in al doilea...sunt ok...mai vars..v-am mai zis, din cand in cand, k sa nu uit cum e..avem 25 de sapt..si o fetita care da in mami la greu...si lu' mami ii place RAU!!!!mai ales cand se rasuceste si se vede burtik..mai ceva ca-n reclama aia cu apa...

stiu k va vedeti azi...da' din pacate nu pot ajunge...ata ete!

ma bucur k vad atatea burtici..gata. pupici multi si sarcini usoare in continuare!

apropos: eu-s tot la TUTUNARU - ELIAS. saru'mana!


Nunta noastra - 3 Iunie 2006

Vine bebe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

am inteles ca ne vom intalni toate din Bucuresti, dar.....chiar niciuna nu mai este pe forum?????
Stiti ce ciuda imi este ca nu sunt de la inceputul intalnirii la Pizza Hut?Eu ajung dupa o ora cand fetele sunt satule de vorba.


Paula31+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

andradap multumim ptr noul capitol.

raza de soare ma bucur sa aud ca esti bine si ca ai o fetita miscareata.sa-ti traiasca

FETELE VA UREZ DISTRACTIE PLACUTA LA PIZZA HUT!!!SI POFTA BUNA!!

i-mi pare rau nu pot venii si eu...sunt cam departe...


26+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dideip spune:

Pauly suntem cu gandul la voi.
Cand ma gandesc ca ele au ajuns deja si eu sunt in continuare la servici

Paula31+


poze

poze bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cioaca spune:

Buna seara burticoaselor care ati mai ramas pe forum si nu ati fugit la intalneala!Intru si eu sa va mai zic cateva vesti (stiti eu scriu mai rar desi va citesc zilnic ),deci am fost azi la control si cat eram eu de entuziasta si de hotarata ca voi naste normal, ce sa vezi? mare dezamagire bebelonul este cu capul pe splina mea si foarte grasan ,la 28 de sapt.el pare de 29 si are 1.400gr,si d-na dr. a zis ca sunt slabe sanse sa se mai intoarca pana la nastere asa ca ma paste cezarariana.Dar hai sa va zic de ce asa mare suparare:eu mai am doua prietene bune gravide una cu 1 luna mai mare decat mine ca sarcina care are indicatie de cezariana din cauza dioptriilor siu, copilul ei este intors dar oricum tot cezariana face si mai am o prietena care este cu doua sapt mai mica ca mine si este la aceelasi doctor cu mine,dar si ea are indicatie precisa de cezariana pt ca a fost operata de hernie de disc ,deci si la ea este copilul cu capul spre iesire.Si uite asa eu care ma dadeam rotunda ca voi naste natural cu peridurala ma paste asceeasi soarta ca si pe ele.
Am reusit si eu sa pun poze pe adresa noastra de mail spera sa pun unele mai proaspete saptamana asta ca sa vedeti si voi o balenuta care a luat pana acum 15kg. ca deh oricum aveam tendinte de ingasare si oricum am plecat cu ceva kg. bune in plus
Eimotto am vazut ca intrebai cine sta prin zona Iancului , eu stau in Socului deci nu foarte departe poate ne intalnim la vara cu carucioarele in parc la Riviera ca este asa frumos acolo!
Va pup si va doresc spor la scris si deabia astept sa se intoarca fetele cu poze de la inatlnirea burticoaselor.imi pare asa rau ca nu m-am putut duce su eu de nu va spun
OK pupici multi la burtici
28sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Am revenit si eu, sa nu ziceti ca sunteti singure...si pentru ca fetele sunt la pizza, am facut si eu pizza in casa, (3 bucati) pentru toata familia! Si chiar mi-a iesit buna! Eu am mancat pizza cu gandul la voi...
eimotto, daca tot nu mergi la intalnire, hai sa iti dau un link la o pagina in care didialex parca ne invata cum sa facem capitol nou, ca nu stiam nici eu, nici andrada..si eu cand mi-am luat inima in dinti si am deschis pt prima oara capitol, m-am ghidat dupa pagina asta, pe care o am pusa la favorite, sa fie mai usor de gasit. uite aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=92773


diana 28+ STEFAN
asa creste bebe
poze

Mergi la inceput