Stelute de ianuarie-februarie 2007

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Hei!!!!!!!

Bine v-am regasit la scutece!!
Gabriela , multumim pentru filmuletz! Ne-am emotionat tare ..ehe...nostalgia.....dar suntem impreuna la SCUTECE!

Cum putem salva in PC filmuletul?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Salina spune:

Fetele vesele, bine v-am regasit intr-o noua etapa a existentei noastre forumistice. Eu sunt dependenta de acest forum de mai bine de 4 ani, aproape zilnic il accesez, chiar daca nu postez foarte des, citesc o gramada si ma simt aici ca intr-o mare familie virtuala.

Imi sunteti tare simpatice, mi-e drag sa va citesc zilnic, sa impartasim si bucurii si intrebari si temeri si iar bucurii. Daca perioada sarcinii a fost unica (pt. unele dintre noi mai grea, pt. altele mai usoara) stati sa vedeti minunea evolutiei puilor nostri, incepand cu primele gangureli, stat in fundulet, prima supica sau primul piure de fructe imprastiat peste tot, primul "mama" sau "tata", primii pasi...si tot asa, o gramada de momente minunate pe care le vom impartasi aici.

Pupici pt. mamici si pt. cei mai frumosi bebici!!!!!





ALINA, cu doua comori: printesa EVI (3 ian 2007) si DAVID (18 iul 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:



Am venit cu sampania, sa felicitam toate mamicile si toti bebicii pentru intrarea in noul capitol!

Si de la David cate-un martisor si o pentru doamnele mamici si domnisoarele bebelushe!

GABRIELA
, multumim inca o data!

cristiana mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Noi suntem bine! De maine avem ajutor in casa..adik o dna. care o sa ma ajute la treburile administrative si cand plec 1-2 ore sa stea cu bb. Tot maine tati se intoarce la servici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_s spune:

Ahaaaaa,aici mi-erati!:)

Bun venit la clubul scutecistilor!!!

Am vrut sa incarc pe mailul comun filmuletul dar are 27 Mb si nu vrea sa mearga,asa ca o sa va trimit datele ca sa va puteti loga pe site-ul respectiv si sa downloadati direct de acolo.:)
Noi fugim la culcarica(au adormit si pruncii mei,aia mica si asta mai mare si sforait)


PS:Multuim bb Teo pentru zampalie si mahtisol!!!!
Messa,poate iti vine acum laptele de la sampania asta...hihi,n-ar fi tare?


Am zbughit-o!





Adriana Maria *iubita lu' mami si tati * //11 ianuarie 2007//*//pozele noastre
www.dropshots.com/gabriela_s28" target="_blank">filmulete cu fetita mica in burtica //www.desprecopii.com/info.asp?id=1080" target="_blank">Nasterea unei stele//

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Bine v-am gasit, mamici si bebei!!!

Marilena si cel mai dulce bebe, Mihnea -Gabriel( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Pentru voi,dragele mele !

Am ajuns aici,sa ne tinem copiii in brate in acest minunat 1 Martie 2007 !

S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

O primavara frumoasa fetelor si o pentru fiecare

Marilena si cel mai dulce bebe, Mihnea -Gabriel( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Bine ne-am regasit la scutece!!! Sa dea Domnul ca aceasta noua poveste care incepe astazi sa fie cel putin la fel de frumoasa ca aceea ce tocmai s-a incheiat! Sa ne auzim numai cu vesti bune si problemute minore. Va doresc o primavara minunata, cu puiuti sanatosi si papaciosi si mamici fericite, odihnite si optimiste!

Eu tocmai ce-am hranit fomista si plec si eu la culcare. Noapte buna si linistita!



Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RB spune:

Bine v-am gasit!
Ma bucur ca ne putem intalni aici, la "scutecele" pentru ca pe mine ma cam luase nostalgia ... Eu nu prea am scris dar am urmarit cu interes tot ce s-a scris pe parcursul "Odiseii". A fost de mare folos experienta pe care si-a impartasit-o fiecare. Am avut probleme pe care le-am rezolvat cu ajutorul sfaturilor pe care le-am gasit pe forum. As vrea sa multumesc tuturor pentru toate sfaturile si cuvintele de incurajare pe care le-ati spus. Chiar daca nu imi erau mie personal adresate m-au facut sa am incredere in mine. Multumesc! Si ca sa nu fiu chiar atat de lacrimogena, asa cum e vorba "Regele a murit, traiasca regele!" abia astept sa vad ce se mai intampla.......

Mergi la inceput