Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaCat spune:

Buna dimineata
Ce faceti fetelor ce fac bb?
Mara de Bulisor
Andre Lucian de Ancader
Sofia de Aelita
Fetelor sunt foarte fericita ca nu a facut temperatura de la vaccin, are decat durere de la el dar asta se rezolva.
In rest totul este bine nu am vomitat ieri deloc deci...sa dea DD sa o tina tot asa.
Va pup vb mai tarziu
NicoleOanaCat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by ruxandra_sb

Vroiam sa ma plang de site-ul cu cei 3 ursuletzi. TOTAL neseriosi.

Am lansat la ei pe net comanda de 3 zile si evident mi-a venit confirmarea de comanda automata pe mail. DAR pana acum n-au sunat sa confirme comanda si sa mi-o si aduca !!
Mi-a mai zis Chris ca-s cam nesuferiti, am vazut si eu la livrarea anterioara, dar acu m-am convins. Raman cu ceilalti, care reactioneaza ultra-rapid si carora n-am ce sa le reprosez.

Ma duc sa cetesc din urma..

3,5 luni

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore



eu am facut prima si ultima comanda la ei acum 1 luna jumate si inca n-am primit-o! ... nu ca as mai astepta-o

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna 1
luna 2
luna 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare fetelor

am venit cu un reminder : DE MAINE INCEP BABELE ! v-ati ales babornitza ? :)
pupici si o zi frumo !
D

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

ruxandra, nu mi-ai zis de biberonul bfree daca va ajuta in vreun fel si dc v-ati obisnuit cu el ...
tot am vrut sa-ti zic ce mult imi plac numele baietilor tai... amnadoua

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna 1
luna 2
luna 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

imi zice si mie unde gasesc articolul ala cu salariul brut pe care-l da firma cand naste mama?

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna 1
luna 2
luna 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

am postat la cap trecut dar...


inainte de toate:
in dimineata asta am fumat ultima tigara daca ma mai bate vreun gand vreodata dati cu pietre sau
acum fug sa

ralumat noua ne a zis comprese cu apa rece alternativ cu comprese cu rivanol. eu am facut asa:luam cate o compresa, bagam in rivanolul adus de la farmacie care era super rece si infasat degetelul. dura doar 3-4minute pana ii cadea dar am perseverat. s a vazut diferenta de la prima compresa dar a trecut cam intr o zi-doua. si vezi ca rivanol pateaza!!! noi avem deja bluzite cu imprimeu galben...

bag asta ca e urgenta si revin cu moooni

_
diana (03.12.06) david 1 2 3 www.youtube.com/watch?v=qEEYWGhUS7Y" target="_blank"> f1 www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Donia, uau ce FRUMOSI sunteti toti 3. Da sa sti ca Roxana si Cristi te intrec.
Iar Roxana nu mi se pare deloc filiforma, ci mai degraba longlina. E minunata! Un copil fericit, asa cum ar trebui sa fie toti copiii. Felicitari.

.. toate ca toate, da sa postezi si poza cu zapada pan la gat. JENANT!! ... ca io noroc ca fusei pe la munte, ca altfel n-as fi vazut anul acesta neam de .

OanaCat tinem pumnii sa fie bines si sa nu fie nevoue de atatea teste. F bune sfaturile fetelor, cu ridicat salteaua, tinut cat mai mult dupa masa la verticala..

Dia, cu bfree .. nu-mi venira tetinele comandate, cele pt 3-6 luni. Ar tb sa le comand in alta parte.. da mai stau, acu' parca nu-mi mai vine sa ma grabesc. Momentan ne descurcam cat de cat cu Chicco.

Ah, si de cateva zile i-am scos complet Espumisan-ul. I-am marit doza de Bonnisan (pt pofta de mancare). Nu e mai rau, asa ca deocamdata se poate si fara simeticona aia.. ca i-am dat destula aproape 3 luni.

Ralumat, Dia vad ca avurati zile de record. Speram sa ne molipsiti si pe noi..

Alexandra, ce-a ma crescut Mark! Curat barbatzel. Imi plac cele mai mult cele in care-i cu bluza-clown si tine zdranganitoarea. Ah, si cea cu bandana rosie.

3,5 luni

Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Angi tie trebuie sa-ti trimit poze cu bebe pentru site-ul fulguleti? Cum nu intru si eu cateva ore, cum apar nu stiu cate pagini si nu am timp sa le citesc pe toate. Mereu sunt restanta.
Lavyada inca odata imi pare rau pentru Irina. Sa inteleg ca esti din Pitesti? E teroare cu ginecologii de aici, sunt incompetenti total.
Ruxandra cum 33-34 grade la apita? Mie la 37 mi se pare calduta doar. Eu la 40 grade o spal mereu, inainte ii puneam la 36-37 si tremura saracuta ca frunza, era vinetie pana mi-a racit. Apoi am schimbat si e super fericita acum, ii place de nu mai poate.

www.smi.ro/anamaria" target="_blank">Poze Anamaria
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

imi zice si mie unde gasesc articolul ala cu salariul brut pe care-l da firma cand naste mama?



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=92769&whichpage=19
am copiat eu, vezi in josul paginii si BAFTA!

iar aici este subiectul discutat pe DC:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62989


Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

imi zice si mie unde gasesc articolul ala cu salariul brut pe care-l da firma cand naste mama?

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna 1
luna 2
luna 3

Mergi la inceput