cum adaug poze la semnatura?

cum adaug poze la semnatura? | Autor: mary_ary

Link direct la acest mesaj

Buna,

Imi spune si mie cineva cum adaug poze la semnatura? Mentionez ca am deja poze, dar mai vreau sa adug unele recente.
M-am chinuit , dar n-am reusit .

Mersi,

mary si gogoasa mica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

In semnatura ta, vad ca pozele le ai puse la yahoo.com.
Te sfatuiesc sa incerci sa faci upload la poze tot la www.yahoo.com

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_ary spune:

O sa incerc,

Mersi

mary si gogoasa mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Trebuie sa te loghezi in cotul tau de yahoo, apoi dai pe yahoo.com si din stanga pe "Photos".

quote:
vreau sa adug unele recente.
M-am chinuit , dar n-am reusit


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Ai grija noul yahoo e ciudat si pozele intra private - trebuie sa le faci publice si trebuie si albumul sa fie public altfel nu se vor vedea.
Poti incerca webshots e mult mai simplu de lucrat cu el



quote:
Initial creeata de mary_ary

Buna,

Imi spune si mie cineva cum adaug poze la semnatura? Mentionez ca am deja poze, dar mai vreau sa adug unele recente.
M-am chinuit , dar n-am reusit .

Mersi,

mary si gogoasa mica



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Daca tot e sa dam idei, mie o mamica de pe forum mi-a recomandat acest site unde fi-miu are paginuta (una ptr ziua lui si una impreuna cu tati)
http://www.totsites.com
Sau aici poti face albumul in slideshow, cu decoratiuni, fonduri, melodii:
http://www54.rockyou.com

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

care sunt limitele la aceste site-uri ?
webshots are pt cont free pt inceput 1000 poze si creste lunar cate o suta.
dotphoto.com are nelimitat, are si muzica, si video, si muzica pe album si slideshow.
pt paginute eu folosesc babiesonline.com e free si nu ai limita, poti scrie cat vrei, poti pune pana la 8 poze pe prima pagina si cate link-uri vrei cu trimitere in alte albume


quote:
Originally posted by Alex2

Daca tot e sa dam idei, mie o mamica de pe forum mi-a recomandat acest site unde fi-miu are paginuta (una ptr ziua lui si una impreuna cu tati)
http://www.totsites.com
Sau aici poti face albumul in slideshow, cu decoratiuni, fonduri, melodii:
http://www54.rockyou.com

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Rockyou nu e limitat, Totsite-ul e limitat la MB (deci depinde de dimensiunea pozelor) fara upgradare. Mie webshotul mi se pare prea simplu, iar Babiesonline e mai folositor ptr jurnal (nu am atata inspiratie si timp). In ce priveste pretentiile mele, mie astea 2 mi-au placut, de asta le-am si recomandat. Si nici nu ma omor dupa poze, dar fetele de pe forum au cerut sa ne aratam si noi nasucurile.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_ary spune:

sa vad ce mi-a iesit


mary si gogoasa mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_ary spune:

am reusit!!!!!

mary si gogoasa mica

Mergi la inceput