Mamici de iulie-august 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Fetelor mersi frumos. Cred ca imi pierd rabdarea si mai fac un eco doar pt determinare de sex.

Cat despre sumele de bani vehiculate mi se face rau cand aud la cat s-a ajuns dar asta e, se va rezolva intr-o zi.

Anya sa-ti fie rusine ca ti-ai dezamagit rudele si prieteni. Nu-mi dai mie fata? Mi se pare o prostie asta cu perechea, eu sunt fericita orice o fi, as vrea fata doar ca nu stiu si nici nu am invatat sa ma joc cu masini. Cica nu fac zgomotul cum trebuie si conduc prea cu grija.



Luna 15 sapt +Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:


Luna aceeasi problema am si eu si m-am si saturat sincer sa stau pe jos sa imping la masinutze si apoi sa-mi spuna fii-miu "Nu asa, nu vezi ca nu stii? Esti fetitza, d-aia nu stii!" Dar ma gandesc ca daca luati toate fetitzele si nu-mi ramane si mie una, va veni si vremea cand cei doi baieti ai mei se vor juca impreuna si scap de impins masinutze...

Asa ca ce-o fi sanatosi sa fie!

http://new.photos.yahoo.com/carmenion2003/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepi spune:

Si eu mor de curiozitate nu altceva.Mai ales ca deja la noi se fac pariuri cu privire la sexul bebelusului.Cei mai multi spun ca e fetita doar sotu spera in continuare ca va fi baiat.Sapt viitoare merg sa iau rezultatul de la triplu test si nu plec de acolo pana nu aflu ce este.Sunt hotarata.

pepi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

pepi asta daca vrea el sau ea , oricum iti doresc bafta la vizionare . Si la noi e cam aceasi situatie si daca ati putea vedea cum se aprinde daca vreo doamna mai in varsta ne prezice dupa forma burtii ca e fetita , desi eu personal nu cred in asta .

16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

eu si acum si sarcina trecuta am avut burta "de baietel" . imi ziceau cucoanele pe strada ca fac sigur baiat

dar lasa ca baietii sunt tare buni la casa omului. pai noi astea cu fetite cu cine ne mai incuscrim?! asa ca puneti mana si faceti si baieti.
carmena, ai dreptate. sa fie sanatos.
intr-o garda a venit o mamica cu burta maree-mare (avea 38 sapt) cu o fetita de 3 anisori bolnava. si am intrebat-o ce are in burtica. mi-a spus ca baietel si am felicitat-o. la care fetita imi spune "nu conteaza ce e, sanatos sa fie!". imi venea s-o mananc, ca afost super-dulce. mai ales ca nu cred ca stia prea bine ce zice, dar ii auzise pe parinti.

Alina Arina Ilinca si Anya Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepi spune:

Otim,stii ca noi avem aceeasi dpn(06/08/2007)?

pepi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

si de la noi

Mar1ana si n-una bine ati venit si sarcina usoara.

Luna,Carmena sa dea DD sa aveti parte de fetite dragalase.Eu imi doresc baietel pt ca ma-m plictisit de impletit par la papusi confectionat rochite asa poate are si tati preocupare mai multa.

WOOW-sume mari pt o nastere,dar asta este.

Calendarul acela chinezesc mie nu mi sa potrivit deloc,am bagat datele de la prima sarcina si mia scris baiat si am o fetita cu codite

In afara de faptul ca ma omoara spatele cu zile nu am nici o pb si sper sa nu am nici mai incolo.

pupici

edith16+ si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

pepi pana acum nu am observat , dar ulterior am vazut ca mai avem doua mamici cu acelasi DNP cristina-ana si greenapple . UUUAAAUu ce o sa mai urlam in august de sigur a sa auzi la Bucuresti


16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepi spune:

EEE sper sa nu fie chiar asa rau,si oricum nu stiu cati bebei vor sta in burta mamei chiar 40 de sapt.S-ar putea sa urlam chiar in iulie.

pepi 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Sumele care vi le-am scris sunt per total nastere; astea din povestile cu colege mamici...Asta nu inseamna ca trebuie sa si dam atata.


Poza 20 sapt

Mioara 21+

Mergi la inceput