Miresele anului 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa eram eu dupa concediul din iarna, dar e drept c-am avut aproape 3 saptamani (ca s-au adunat si liberele alea de Craciun si Anul Nou). Deja nu-mi mai gaseam locul prin casa, mai ales ca nici nu m-a lasat sotzul sa fac prea multa treaba. Dar lasa ca deja incep sa ma resimt, si urmatorul concediu preconizat sunt 2-3 zile de Pasti (cand imi vine o prietena de la Bucuresti).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

'Neata!
Poftiti la o cafea mare si aburinda, la noi la Cluj e o vreme sa nu scoti cainele din casa si eu din pacate trebuie sa plec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Kitzy mersi de cafea. Chiar ca prinde bine pe vremea asta mizerabila.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Doar eu cu Aly bem cafelutza in dimineata asta?
Fetelor, trezirea!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Mi-a fost dor de voi..... la toata .
Eu am venit de la Milano super obosita si necajita, ca nu am avut timp de shopping. Sambata dupa-masa, cand mai era o ora pana la inchiderea mag. am fugit intr-un cenrtru comercial si i-am luta lui Marco niste treninguri si ceva papuci- tip tenisi de la Zara, o ciupica de la Oviesse si adidasi de firma -mi-am facut hatarul. Pacat ca nu am gasit si trening de firma .
Am trecut cu masina de n...ori pe langa o mare hala unde era scris: TOYS-un mondo per te. Poate pt. altii...ca eu nu l-am vazut si mor de ciuda.
Duminica dupa ultimul seminar, am plecat sa vedem centrul Milanului..Duomo, Opera, galeriile fetelor ce mortal e. Si ce de mahgazine...un vuiton la 250 euro- pacat ca n-am sot milionar. Prima Ferarri pt. Marcolino...pacat ca n-am sot milionar si ca era inchis....si uite asa mi-am belit ochii, am inghiti in sec...si tipa la care am mers a zis ca sa nu-mi fac probleme, sa merg o sapt. cu Marco la ea ca ma duce peste tot. Dar eu vreau macar la Outlet-uri ca e plin si preturi pt. muritori de rand ca noi.
Marco a fost un dulce, un scump si un cuminte.
Tot asta imi zicea sora-mea la tel. caci el nu vroia sa vb. cu mami lui...poate daca ar stii.....
Nu ne-a simtit lipsa, dar eu am plans de cateva ori pe acolo, cum vedeam un bb cu ai lui...pisam ochii....cum ma gandeam ca nu pot merge sa-i cumpar ceva....pisam ochii.
A invatat sa traga cu ochiul...mai bine zis cu ochii...murim cand il vedem.
Si mai nou ia tel. si zice: aida tata,aida tata, dar se rasteste nnene nu gluma.
A primit un plus mortal de la astia la care am stat, nici nu-l intereseaza. Ce bine ca nu i-am luat eu, ca ma tenta, dar m-am oprit cand am vazut ce era scris pe eticheta.

Acum doarme, astept sa se trezeasca sa-i dau lapticul.
e o vreme de rahat...si cand ma ganmdesc ca de joi la cresa....si nu am nici masina...nu stiu cum naiba fac.

Mama&CO au plecat de dim. Mi-au facut casa luna, spalat geamuri, rolete, frigider , asa ca am scapat de-o grija.

merg sa-mi beau micul dejun, si sa revin la dieta, ca am cam fentat-o in Italia, maccar nu m-am ingrasat si am dat in 2 sapt. 5 cm. de pe burta. se si vede si atat sunt de mandra.....

Voi pune si poze mai tarziu

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio dar ce dieta tii de e asa eficienta?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Herbalife.sunt scumpe dar merita.
Dai jos si in cm si in kg.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Se pare ca azi am ajuns la timp sa dau de dimineata (sau ceaiul, dupa preferinte).



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

'Neata!
Alynutza, azi ai fost mai rapida ca mine
Eu iau cu placere o cafea, daca tot te-ai trezit sa o faci
Gio, bine ai revenit, ne-a fost dor de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi suntem cu puroi in gat, febra....prin uremare nu mergem la cresa maine ci umai sapt. viitoare.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput