Miresele anului 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nu cred ca-s foarte precise site-urile astea, daca vrei sa stii cat mai exact, cred ca e mai bine sa apelezi la cineva care se pricepe.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Oana de pe un www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent" target="_blank">site l-am calculat, dar e musai ora nasterii, altfel nu se poate. Intreab-o pe mamica ta, sigur stie.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect




...pai tocmai ce am intrebat-o si ce crezi ca mi-a zis
" - Stii ce, eu eram ocupata atunci, n-am avut timp sa ma uit la ceas si nici macar nu aveam ceas pe mana...de atunci au trecut 26 de ani...lasa-ma sa ma gandesc putin!"


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by ooana

...pai tocmai ce am intrebat-o si ce crezi ca mi-a zis
" - Stii ce, eu eram ocupata atunci, n-am avut timp sa ma uit la ceas si nici macar nu aveam ceas pe mana...de atunci au trecut 26 de ani...lasa-ma sa ma gandesc putin!"


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon






Mortal! Pai las-o sa se gandeasca un pic... Maica-mea stie precis ca m-am grabit sa mai prind 23-u' asa ca m-am nascut pe la 12 fara un sfert. Oare nu scrie nicaieri?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Sunt gata cafelutza si ceiucul. Va doresc o saptamana frumoasa!

Duamna, si zi asa, deja au trecut 6 luni? La mai multe, mai fericite si mai pline de iubire va doresc!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

'Neata! Merci de cafelutza Aly, e fff buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La implinirea unui anisor, urez Casa de piatra in continuare, multa fericire si numai bucurii pentru fetele noastre si sotiorii lor: LGIREADA, A.CICEL si ANAOMARIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Ralnied
Multumim frumos de urari.
Eu nu am mai intrat pe site de ceva vreme. Ma chinui cu examenele si saptamana asta, pe 3 si 4 martie am 4 examene. Dar macar sunt ultimele din sem. asta.
Noutati nu prea am, doar ca Bianca are 2 dintisori. In rest... Noi ieri am pertecut cu nasii (o pereche) si parintii mei.
fetele

Andreea si Bianca Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

a.cicel, bafta multa la examene!!!

Se vede ca e luni, chiar nimeni n-are chef de vorba?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Andreea deja a trecut un an... mai ce repede trece timpul... Sa fiti fericiti si sa va iubiti multi ani de acum inainte.

Kitzy, gata concediul?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alynutza, e cam gata concediul
Dar deja am inceput sa ma cam plicti acasa, asa ca oarecum astept sa ma duc la lucru sa-mi ocup ziua. Dar m-am si odihnit, pana la concdiul viitor....mult mai este!

Mergi la inceput