Cirese de Mai-Iunie 2006... cu bancurile lor (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by OanaRusu

Doroti, Gugutza, asa frumos ai descris cum si ce face ea ca n-am nevoie de filmulet sa mi-o inchipui

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor, din 21 iunie 2006
la 7 luni




Oana eu as pune filmulete ca am o groaza, da nam drivere pentru camera, si nici program sau ce mai trebuie ca so unesc la pc, am incercat cu de la alta marca si se aude cu piuituri.
Apropo am incercat sa trec filmulet de la alta videocamera pe pc si se primeste mare, adica 3minute are la 700MB, ce fac si cum il fac mai mic, ca numi incape nimic.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3 si 4www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

Buna ziua dragele mele!!!
LA MULTI ANI VICTOR,COSMINA SI MEDEEA,ANDA!!!
Andreea,multa sanatate Petrei si te asteptam cu vesti buneeee de tot!
Doroti,multi Gugutei cantacioase!Felicitari pt progrese!!!
Eu azi i-am luat carut sport lui Andrei de la BabyCare,ca nu mai suportam magaoaia aia a mea!Asta e super usor de manevrat si sta si el mai lejer acum,nu inghesuit ca in cel vechi!!!Ma bucur tare ca l-am luat!!!www.flickr.com/photos/13932096@N00/398683092/" target="_blank">Aici e obiectul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Doroti nu pot pune poze cu cheliosul ca nu mai am camera foto deocamdata.Da pana ne luam alta, poate o iau de la soramea cateva zile si ii fac. Sa avem si noi poze cu prima tunsoare!

Amiss nu ne mai tine incordate(ti)! Zi cum e Petra??? Sper din tot sufletul ca e bine, cel putin sa fi gasit cauza febrei si sa actionati in consecinta. Multi pupici la fetita bolnavioara si la mamica.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Dana felicitari pt achizitie! Cat ai dat pe el? Si mie mi s-a pus pata pe unul mic de la Primii Pasi, da sotul meu zice ca el nu mai vrea sa vada alt carucior, i satul deja, la Fini am avut 3! (nu toate deodata).
http://www.bebe lino.ro/scripts/prodView.asp?idproduct=2104 (fara spatiu dupa bebe)La asta m-am gandit, nu e scump, l-am vazut in realiatate si arata mult mai bine ca in poza.Sa vedem, poate il conving si pe sot pana la urma!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

quote:
Originally posted by camelia.t

Dana felicitari pt achizitie! Cat ai dat pe el? Si mie mi s-a pus pata pe unul mic de la Primii Pasi, da sotul meu zice ca el nu mai vrea sa vada alt carucior, i satul deja, la Fini am avut 3! (nu toate deodata).
http://www.bebe lino.ro/scripts/prodView.asp?idproduct=2104 (fara spatiu dupa bebe)La asta m-am gandit, nu e scump, l-am vazut in realiatate si arata mult mai bine ca in poza.Sa vedem, poate il conving si pe sot pana la urma!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)






Adela,am dat 216 RON!Nu e chiar asa de mult.Am vrut sa iau unul de la primii pasi,dar cand m-am uitat mai bine la el,era tot din plastic,roti de plastic,spatarul nu era tare,numai putin mai mult material si asta nu e bine pt coloana lor.era usor rau ala,dar nu mi-a placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by puiudana2004

Buna ziua dragele mele!!!
Doroti,multi Gugutei cantacioase!Felicitari pt progrese!!!
Eu azi i-am luat carut sport lui Andrei de la BabyCare,ca nu mai suportam magaoaia aia a mea!Asta e super usor de manevrat si sta si el mai lejer acum,nu inghesuit ca in cel vechi!!!Ma bucur tare ca l-am luat!!!www.flickr.com/photos/13932096@N00/398683092/" target="_blank">Aici e obiectul!


Dana si Andrei (6 mai 2006)

Varsta Andrei



Mersi.
Felicitari lui Andrei pentru achizitie, so tii tot asa, sa scurgi de bani pe tati, ca ei de asta lucreaza.
Si la noi e o vesnica scurgere de bani, da tati nu poa sa zica nica ca mami tot muceste, da cind statea acasa mai zicea una doua.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3 si 4www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by camelia.t

Doroti nu pot pune poze cu cheliosul ca nu mai am camera foto deocamdata.Da pana ne luam alta, poate o iau de la soramea cateva zile si ii fac. Sa avem si noi poze cu prima tunsoare!


**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)



Pai cum lai frezat si tu exact cind sa stricat camera?of.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3 si 4www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Dana, sa va stapaniti sanatosi caruciorul! Asa ceva am avut si eu la Vladut, dar probabil era varianata mai jalnica ptr ca a fost 1,5 mil si a fost vai si amar de capul lui... Uite-l aici. Am avut eu ghinion cu carucioarele baby care...

Doroti, jale ii in continuare cu papatul la noi. Merge Natalita in 4 labe si tu nu te lauzi???

Geliza, nu cunosc medicamentul, ma uit pe net si revin. Chiar manechina, dar nu te mai necaji, sanatosi sa fie puiutii nostri!Vladut tot asa era, n-avea 6 kg la 6 luni... Timeea statea ceva mai bine dar acum tot ca frate-su de slaba ii...

Amis??????



Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Lamaitele: Andre_ea, Ileana, Olim, Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Geliza, am citit. Pare a fi ok, un supliment alimentar altceva decat clasicele vitamine si minerale. Daca functioneaza sa ne spui si noua, ca atunci ma chinui si eu sa-i bag la a mea pe gat, grea treaba...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Lamaitele: Andre_ea, Ileana, Olim, Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.iat spune:

Salutare!
N-am mai reusit sa scriu, dar am citit tot din urma.
Amiss, ce face Petra? Sanatate multa la puiuta.
Doroti, ce ma bucur ca ai mai scris. Chiar ma gandeam la tine, ca nu ai mai spus nimic de Guguta. Felicitari pentru progrese.Asa da intampinare cand vii de la munca.
Noi suntem intr-o pasa proasta tare. De bine ce ma laudam ca mananca bine, de o saptamana face greva. Si e agitata, nervoasa si se trezeste de cateva ori pe noapte... Si plange...in disperare, nici afara in carut nu are stare prea mult.
Azi la pranz a mancat doar 3 lingurite. Si i-am facut peste la cuptor cu orez si cu suc de rosii, cu legume, o bunatate. Solutia a fost laptele. Si avea 7 ore de la masa de dimineata. Am o stare...acum inteleg fetele care au probleme de acest gen.
Se poate sa fie de la dinti? La cei de jos nu a facut asa ceva. A fost ok. Si sus nu se vede nimic, nu e nici umflata gingia si nici alba. Fetele care au mai avut situatii din astea, ce ziceti?

Oana si Alexandra (12 iunie 2006)


/

Mergi la inceput