Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Hai ca m-am documentat toata seara.... in loc sa ma ocup de copil eu am stat cu ochii pe calculator in cautarea unui hair stylist
Am gasit asa: Cristi Pascu,Cristina Trohani, Roxana Oprea,Razvan Dobrescu, Dana Gottschling, Radu Serban, Toni Stoenescu ...

Intrebarea ramane, care mi sar potrivi mie? Nu vreau nici unul plin de aere de vedeta, sa ma tunda rapid si sa ma expedieze. Vreau sa ma consilieze in primul rand cum ar trebui sa-mi aranjez tipul meu de par, cum imi sta mai bine tunsa, ce produse si cum sa le folosesc s.a.s.m.d. Si bineinteles sa ma tunda ,iar eu l-as rasplati cu fidelitate, atat timp cat voi avea par pe cap

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Cristi Pascu!!!!!!!!!!!!!!

E super tipul, are un salon la rondul de la Doronabti, unul pe Stefan cel Mare unul la Unirea! Dai un ban dar FACE!!!!!!!In cazul in care te intereseaza da un PM si-ti dau nr, lui.

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyarabella spune:

Eu merg in plazza sus si intotdeauna am fost foarte multumita de ei.

amy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

eu am fost la salon la cristi pascu dar nu era el,m-a tuns o tipa mai brunetica.cred ca el e la cel dupa str ankara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Radu Serban!

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Partir...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

cat costa un tuns la radu serban?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

intr-adevar si eu am fost multumita la radu serban -sunt doua saloane in zona piata domenii- beauty club- si inca unul vis a vis- unde era el ,nu am mai fost de vreo jumatate de an din motive de comoditate am zis sa incerc prin alte parti mai aproape de birou-si regreeeeet..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

quote:
Originally posted by maxinne

intr-adevar si eu am fost multumita la radu serban -sunt doua saloane in zona piata domenii- beauty club- si inca unul vis a vis- unde era el ,nu am mai fost de vreo jumatate de an din motive de comoditate am zis sa incerc prin alte parti mai aproape de birou-si regreeeeet.. nu mai stiu preturi actuale.In ceea ce priveste modul de comunicare, a fost ok -mi se pare tipul putin "artist"- aer de regizor as zice-fata de ucenicii lui care roiesc in jurul luidar cu mine- mi s-a parut atent si mi s-a parut ca si-a dat de fiecare data silinta -m-a intrebat ce si cum as vrea.si eu as fi interesata cam care mai sunt preturile- si apropos-voi cam cat lasati.."bonus"pt stilist+/invataceii care mai fac si ei cate ceva..mie mi se \pare destul de delicat-jenant maomentul asta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

scuzeee incercam sa completez mesajul si am trimis de doua ori aku nu stiu sa-l sterg pe primuuu.ma ajuta cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

maxinne mie asta nu-mi place cel mai mult...sa se ocupe de capul meu altcineva decat cel la care mi-am facut programare, iar pretul ramane neschimbat.
Eu las 3-400 de mii la stilist, dar nu am mai fost de cateva luni bune la coafor poate sau mai schimbat tarifele mai nou de cand cu UE.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput