Hair stylist bun

Hair stylist bun | Autor: tasia

Link direct la acest mesaj

Buna, Am o rugaminte la cele care cunosc din proprie experienta, un hair stylist foarte bun. Nu ma intereseaza scorurile (pretul). Dar sa fie mai mult decat un frizer, sa fie un prieten si consultant in acelasi timp pentru parul meu
Multumesc anticipat

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GABRIELAS spune:

Incearca la Laurent Tourette; are salon undeva pe la Pta Romana (vizavi de hotel Howard Johnson). Am fost la el si mi se pare un tip OK. Spune-i cam ce vrei dar lasa-l pe el sa decida. Ai nevoie de programare .Succes! (da o cautare pe google pt nr de telefon).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

GABRIELAS Multumesc as mai vrea ceva pareri de la fete. Nu prea mai vreau sa-mi dau parul pe mana oricui. Vreau un hair stilist super bun. Daca nu gasesc alte sugestii o sa-l incerc pe cel de care spui din P-ta Romana.

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

eu am citit intr-o revista ca cea mai buna stilista e alina cartu de la creative stil,apoi geta voinea ai putea merge si prin mall la getts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Salutare,

un hair stylist foarte bun (incercat pe pielea mea) este Radu Serban...
Dar n-am mai fost la el in ultimul timp si nu mai stiu pe unde este.
Asa ca asta ar fi intrebarea mea...

Stie cineva cum pot da de el? La ce salon mai este? Am auzit ca undeva in spate la P-ta Domenii...

Multumesc!
Pupici




Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

scuze... s-a dus mesajul de 2 ori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

quote:
Originally posted by GABRIELAS

Incearca la Laurent Tourette; are salon undeva pe la Pta Romana (vizavi de hotel Howard Johnson). Am fost la el si mi se pare un tip OK. Spune-i cam ce vrei dar lasa-l pe el sa decida. Ai nevoie de programare .Succes! (da o cautare pe google pt nr de telefon).



este scump?

O.
Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Nicolae IORGA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

O sa ma gandesc zilele astea... dar mai astept ceva sugestii. Daca gasesc un hair stylist bun ii raman fidela pe viata

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Gata, l-am agsit pe Radu Serban...

daca intereseaza pe cineva acum lucreaza aici
http://www.beautyclub.ro/contact.htm

Eu am fost mereu supermultumita de el... Dar din motive de timp, sarcina si bebe n-am mai ajuns de mult la el.
Eu mai aveam la Abbate o tipa Claudia care ma facea misto. Tot ea s-a ocupat de mine si la nunta... era mai la indemana! Dar pentru schimbari de look totale si adevarate il prefer pe Radu.
Eu deja mi-am facut programare... ma duc pe 28 la el.

Daca vreti sa aflati mai multe despre el dati o cautare pe google cu numele lui si hairstylist... O sa vedeti ca apare mereu prin reviste, pe la prezentari, are o gramada de ucenici...

Bafta!




Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Poate ne aduci si niste scoruri....cu toate ca pe mine ma intereseaza mai aproape de casa sa zic 13 Septembrie Dr. Taberei....auzisem de la cineva ca si-a deschis el coafor pe la Favorit....Dar poate o fi alt stilist Radu. La momentul acela nu ma intresa subiectul acum chiar imi doresc o schimbare de lock dar facuta de cineva care se pricepe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Daca vrei sa-l vezi pe Radu Serban, uite-l aici in pozele de mai jos...

http://www.csid.ro/articol/beauty_fashion_zone/Make_up_Hair/1/9/backPid/3.html

Nu cred ca si-a deschis salon la Favorit dat fiind faptul ca are program zilnic la salonul de care ziceam mai sus.

Preturi sunt pe pagina scrisa in mesajul precedent.

Pupici

Laura





Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput