Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

RALUCA,mersi!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Gata, site-ul este la zi cu pozele primite pana acum 2 ore.
Nici nu mai deschisei forumul ca sa nu ma mai tenteze si sa pot termina.
Nici copilul nu-l spalai, doarme saracu' si asteapta.
Au mai sosit poze de la panaa si de la roxanica2006.
panaa, trimite-mi te rog si adresa site-ului unde ai postate pozele (daca vrei sa apara in site).



"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"
Angi poze
Iulia - 3 noiembrie 2006 - luna 1 luna 2 luna 3 luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Varsta si greutatea Iuliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

ANGI,f fain site-ul!!!bravo

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
Alessia luna 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:



Moaaiiiii, voi nu sunteti normale....Veselie mare pe forum...ce bine-mi prinde cate-o portie buna de ras...

Aseara era sa pic jos din scaun cand am citit postarea Doniei...cu "bine ca n-am uitat copilul pe undeva"...apoi povestea cu socrul venind calare pe Pegas la nunta lui fiu-so...acum Dandusa cu Alex...Va tzuc tare tare pe toate...

Povestea omuletzului...Dolores zau ca nu l-am cautat pe denis in gat...dar o sa ma uit dupa el...ca atunci cand urla tare tare de la colici se vede pana-n stomac...
M_monique, ne luam de manutza...si eu am fost azi la vaccin cu denis...eu i-am facut Pentaxim...
Miraco...betoooon pediatra ta...ia spune-i sa dea o tura pe la noi , pe forum si n-o sa-i mai arda de astfel de recomandari...

Ma bucur ca v-au placut pozele noastre......

Alex............

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Sibianco...tareee frumusica Alessia...si ce privire vioaie are...eram gata sa intreb unde e tata antrenor...dar vazui...FC Vaslui... mama si printesa...

Desiree, dulce zambet de bb Octavian...Pupam...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Gata.. am spalat copilu', l-am hranit si acuma doarme.. desi tocmai am citit ca nu e bine sa asocieze mancatul si somnul.. dar cum nu a dormit azi in timpul zilei decat vreo 2 ore si alea pe apucate eu ma bucur ca doarme....
Poate apuc sa mai fac ceva prin casa, desi tare imi vine sa zac si sa ma uit la Lost pe calc..
Raluca, vizionat poze... e super frumoasa grasunica.. si ce ochi are!!! Pupam dulce
Noapte usoara si fara colici.. uite ca fur vorba LaureiYagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Yagmur, cum a fost azi cu expatele tale???? Mergem maine la Cora?

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

YAQMUR....pupici prima data lui LUCHITAsi acum si tie .....vroiam sa te pun in garda ca,a aparut n concurent in competitia baietilor "sa-i cucerim inima ANTONIEI"......e RARES de RAMSAM...........e primul care a actionat de fapt si cica ANTONIA nu-si poate uita prima dragoste.....e jale,fetelor.....competitia a inceput....adevarul ca era cam plictistoare lupta in doi,nu-i asa YAQMUR?stai sa vezi si tine-te bine.....adevarul e ca nici cu RARES nu mi-e rusine.....l-ai vazut?baiat vanjos....ehei....ce ti-e si cu cuscrele astea....

noi am fost ieri in prima noastra calatorie.....am fost in vizita la o cumnata de a mea care sta in germania,in münchen......am avut niste sandokani foarte cuminti....trebuie sa trec si in albumul lor....prima lor calatorie.........eu am o problema in sensul asta,nu stiu cu ce sa ma duc acasa....cu avionul sau cu masina,ca de ambele parti sant avantaje si dezavantaje....avionul il simt mai tare decat masina,pot aparea diaree si varsaturi.....plus ca nu am legatura directa si stau prin aeropoarte pana la urmatoarea legatura cateva ore....in ritmul asta plec cu masina.....dar daca in masina s-or apuca de plans sau poate au o stare mai proasta....ii mai vine omului sa conduca....nu-ti sar creerii pe geam?.........chiar am o problema....

tineti-va tare...maine merge al meu la popa.....va zic maine ce-am facut....ca cica ,de-ar fi sa-i boteze,trebuie sa ne mai ducem pe la el de vreo 2-3 ori....si pt ce?sa stam de voba.....ca nici nu am nimic de facut acasa.....decat sa bat drumul pana la biserica.....in fine,nu mai conteaza,vreau doar sa aud din gura popii ca mi-i boteaza....pana in vara avem timp....

AELITOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...............mama!dar ce bengoasa e SOFIA,da-i frumoasa de pici.dar cu cine seamana la ochi,are niste ochi mari-mari........si ce-i mai frumos la o fata decat ochii?cu bentita e durere!i-am cumparat SOPHIEI mele o bentita roz cu fundita si una mov.....dar i-am cumparat si lui SANDOKAN una bleu......el e bestial cu bentita pe cap.....o sa le fac poza....

pup toate mamicile si toti bebeii!
LA MULTI ANI tuturor bebeilor ce azi mai pun o lunisoara in buchetul vietii!

pascal si Sophia
www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

INGERAS,
Mie mia venit CM ,dupa doua luni de la nastere...Si alaptez exclusiv...,asa ca...,n-are legaura.Gustul laptelui se pare ca nu s-a schimbat,ca ea suge la fel ca si inainte...
RAMSAN,
ti-am vazut puiutul,frumos tare si are cu cine sa semene,slava domnului...,sa va traiasca ,sa cresca mare.Sper sa intri si tu mai des,ca pe vremuri...
MADALUTA,
azi i-am cumparat si noi Crinutei paturica de joaca de care ne spuneai tu in parc.Super frumoasa,sint foarte incintata de ea...,dar am cautat-o...,de fiecare data cind mergem in Crefour,n-o gaseam...si am tot intrebat ,dar habar nu aveau...,eu o cautam la raionul de linga suzete si bibe,iar azi m-a dus Claudiu in parte cealala si am gasit-o.Multumim de pont

Doar ce am scapat de niste teroristi mici...,vaaaaiiii de mine....,nasii mici ai Crinutezi...,5 ani si 2 ani...,vaaaai de mine...,simteam ca explodez ...,calculatorul era pe post de joaca...,care apuca moussul baga...,click,click,ca la nebuni...,tavaleala peste tot ,pahare sparte ,tipete...,suc,sevetele si bomboane mestecate pe jos....,de-mi venea sa scot parul din dotare,noroc ca parintii ii tin din scurt,nu-i lasa de capul lor...,dar cu cine,bai nene...,n-aveam cum sa discutam si noi ceva...,ca trebuia sa faca vreo prostie...Ufff,am scapat si copilul meu deabia a adormit,la cite tipete a auzit saracuta...,a ramas traumatizata


VirstaCrinuta,luna 1,luna 2,luna 3,luna 4

Poze Dandusa Mamici din C-ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Fetelor am si eu o rugaminte. Daca aveti careva masina de spalat cu uscator de rufe incorporat sau uscator separat spuneti-mi si mie:
-daca sunteti multumite de ele
-care-i diferenta dintre ele
- care-i mai bun cu uscator separat sau masina cu uscator ( avand o masina cu uscator costa cat uscatoru singur)
Multumesc anticipat.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput