dr pop-dr iosup

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Eu zic sa mearga la Doagnosis la Carmen fata de la receptie care le stie pe toate si s aii explice situaria si eu zic ca si Pop si Iosup o s ao primeasca. La Pop programarile erau pe 15 ianurie in mai. Dar dupa cte stiu eu Iosup nu mai lucreaza la Diagnosis decat la cab cu Tutunaru si la Unirea.
Dar medicul care tine sarcina sub control nu poate s aintervina la Pop sau la Iosup? Oricum eu cea mai mare incredere o am in Pop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

si eu tot in pop am mare incredere.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sobi spune:

herghelegiu e un ecografist foarte bun.

iosup face ecografii si la clinica polisano din tineretului unde nu e asa de aglomerat ca la cmu, 021.3370475, explica-le la fete urgenta si te vor ajuta.

numai bine finutei tale!

Andreea 22+ Vlad

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

quote:
Originally posted by andicu

Groxy, spune-mi , te rog, pe ce data ti-a facut programarea la Iosup si unde exact? as vrea sa stiu si eu cat dureaza pana ajungi la el, pt ca m-as programa la un 3D, si trebuie sa vin de la Constanta pt asta.

Si voi ce parere aveti? Pop sau Iosup ?

Va multumesc.



Andicu 19+
Poze cu burtica




Andicu , eu mi-am facut programare la Iosup ptr .11 Aprilie - morfologie fetala la CMU( voi avea aproape 21 +) de acum 6 saptamani ,si abia am reusit sa gasesc un loc .Am rugat pe tipa care era la telefon ,i-am spus ca vin din provincie si m-a inteles.

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Merci mult, Lulu.

Inseamna ca o sa fie cam greu sa gasesc loc chiar si in aprilie o sa trec de 26 sapt.

Catia, numai bine finei tale, sa dea Dumnezeu sa fie bine cu celalalt bebe! imi pare tare rau cand trece cineva prin asemenea momente!



Andicu 20+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

quote:
Originally posted by andicu

Merci mult, Lulu.

Inseamna ca o sa fie cam greu sa gasesc loc chiar si in aprilie o sa trec de 26 sapt.

Catia, numai bine finei tale, sa dea Dumnezeu sa fie bine cu celalalt bebe! imi pare tare rau cand trece cineva prin asemenea momente!



Andicu 20+
Poze cu burtica



Andicu incearca la nr asta 0724 464646 pt doct Iosup.Este la Clinica Fortis (unde lucreaza cu Tutu).Sigur te programeaza repede.La mine a durat max 1 saptamana.Am impresia ca e si mai ieftin decat la CMU.
Sarcina usoara.



Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Andicu,scuze dar abia acum am avut acces la net .Vezi ca am deschis un subiect nou-daca vrei iti cedez programarea mea la dr Iosup pe 2 aprilie -ora16-pentru ca eu am gasit la mine in oras .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

va multumesc pt sprijin.si eu sper si ma rog sa fie bine macar un bb
reusisem sa-i fac programare azi la dr iosup.dar vrea sa mearga la pop.dc luni nu reusim cu dansul o sa vada.asa a ales ea..
sincera sa fiu mi s-a parut cam mare pretul.e adev ca si cd mergeam eu era marisor dar 430ron o eco....astea-s preturile acum?
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Catia, eu am facut ECO MORFO la DR. POP (la Diagnosis) si am dat 390 RON. Si asta se intampla acum 2 luni: pe 29 dec. 2006

Si eu il recomand pe Dr. POP cu mare caldura!!!

Si pentru fina ta!!!

www.youtube.com/watch?v=a7DNziZantk" target="_blank"> EU si TATI de Antonio
Andrada 28+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

tocmai au iesit de la eco.si baietelul e f bine.l-au studiat pe toate partile si e perfect.si f jucaus!
doamne ajuta!
va pup si multumesc din nou pt sprijin

Mergi la inceput