dr pop-dr iosup

dr pop-dr iosup | Autor: catia

Link direct la acest mesaj

va rog daca aveti nr de tel al dr sa da-ti un semn.
fina mea are sarcina gemelara 23 sapt.joi a aflat ca fetita s-a orpit in evolutie.baietelul e k.azi am fost la dr uscatescu.testele de coagulare sunt k dar vrea o eco facuta de unul din dr.am vb deja la diagnosis dar dr pop vine abia luni.si mobilul nu-l am ca sa aflu dc are vreme de noi.
dc nu ne primeste el,macar dr iosup.
tb facuta cat mai repede ca sa stie dc incepe heparina
pupici si-numai bine!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Buna ziua!Eu nu am nr personal al dr Iosup.dar am niste nr,de mobil de la Centrul Medical Unirea unde lucreaza dansul-0745 760 402/0722 318 367.Eu chiar astazi am sunat la aceste numere si mi-am facut o programare la dr.Iosup.Sper sa va fie de folos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Am facut rost de pe net de nr. de tel al dr Tutunaru-este f.bun si este extrem de cautat si are si ecograf-0723 999 939 si al asistentei lui 0720 099 299(Ramona)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Uite nr lui Iosub, de la cabinetul la care este impreuna cu dr. Tutunaru: 0724 464646.

Raspunde asistenta care este foarte draguta si o sa faca tot posibilul sa gaseasca un loc pentru fina ta.


Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Groxy, spune-mi , te rog, pe ce data ti-a facut programarea la Iosup si unde exact? as vrea sa stiu si eu cat dureaza pana ajungi la el, pt ca m-as programa la un 3D, si trebuie sa vin de la Constanta pt asta.

Si voi ce parere aveti? Pop sau Iosup ?

Va multumesc.



Andicu 19+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Clar eu sunt pentru Pop. E cel mai bun ecografist.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elen spune:

nr pt eco de urgenta la CMU Unirea - Dr Iosup:

0722456711 si 0723308936

eu am avut o urgenta si s-a putut zi/zi.
cred ca se va putea si in cazul finei tale, pt ca chiar este o urgenta


mult noroc

mamica de gemeni

Elen 28s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

va multumesc tare mult.
am vorbit la diagnosis cu asistenta si mi-a spus ca dr vine luni.ii arata biletelul meu si dc are timp ne suna.
eu cred ca va suna.am avut probleme in sarcina mea si asistenta mi-a retezat-o scurt.si-a notat problema si in 30min m-a sunat personal dr pop.un dragut.si f bun.
pt dr iosup se fac programari pt aprilie
numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

joi vor merge la herghelegiu.si speram ca sapt viitoare sa ajungem si la dr pop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

catia,

Atat dr Pop cat si dr Iosup primesc urgente. Stiu mamici care s-au dus direct la Diagnosis au vorbit cu asistenta; aceasta a intrat la medic si le-a primit in aceeasi zi.

la dr Iosup cel mai repede si usor poate sa obtina programare la cabinetul dr Tutunaru. Sa sune si sa vorbeasca cu asistenta dansului si sunt sigura ca o primeste imediat.

Amandoi sunt f sufletisti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns furnicusa spune:

Eu am numarul de telefon al dr. Iosup: 0723 237 655. Il poti suna, sigur primeste urgente, plus ca te poate chema la unul din centrele la care lucreaza. Cat despre competenta profesionala, am auzit numai lucruri bune despre el.

Mergi la inceput