PIERSICUTZE de iulie - august 2006 (32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

mamidestefan m-ai convins sa mai mananc si eu grefuri din cand in cand, super faza cu fructele !

bulinuta ce bine ca bulinel e ceva mai bine ! il de o mie de ori !

dariana pupam puiul mic ! si al meu a cazut acum vreo 10 zile de pe canapea pe spate. Eu am tipat de 2 ori tare si el saracutu' mai mult s-a speriat de mine si a plans...a plans tare rau, l-a linistit ta-su ca pe mine cand ma vedea plangea si mai tare...of, si mie mi-e asa teama de cazaturi...

Iube2001 si eu am un of cu somnul lui fi-miu, e tare matinal !

Crissa si al meu avea "cocoasa" pana sa stea bine de tot in fundulet, si eu ma ingrijorasem dar se indreapta incet-incet.

Ramoon ce frumoasa e Timeea !

Oanaalex am vazut murdariciul ! e super tare ! si al meu se murdareste si i-am cumparat o babetica cu maneci si sunt f multumita...

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Pentru cine a trimis acel mail de pe adresa comuna de yahoo cateva lamuriri: este spam, nici aol nici yahoo nu sprijina astfel de initiative, exista nenumarate topicuri pe aceasta tema pe internet in plus mi se pare super deplasat sa folositi o adresa comuna de mail pentru a imprastia astfel de mesaje.

Miruna + Alexei (13.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryion spune:

- pt 8 lunisoare

Alexandru Cosmin, baietelul lui Miti2004


- pt 7 lunisoare

Alexandru Andrei

Sasha, baietelul lui Scotty

Edward, baietelul lui Maslinutza01


- pt 6 lunisoare

Camelia - Nicole, fetita lui mamanati



VARSTA DARIUS-THEODOR

POZE


Mary de Darius-Theodor (14.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabana spune:

Buna dimineata. Am avut o noapte oribila. Alexandra m-a chinuit groaznic. Nu stiu, daca am dormit 4 ore adunate.
Acum ea e super fresh, iar mie imi pica ochii in gura de somn.

La multi ani sarbatoritilor de azi.

Miruna ne treci si pe noi te rog, ca mergem de-a busilea. 7 luni si 3 saptamani. Multumim.

Sabina + Alexandra + tata Silviu

www.e-vacanta.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:


8 luni
ALEXANDRU COSMIN
7 luni
ALEXANDRU ANDREI
SASHA
EDWARD
6 luni
CAMELIA DULCINEEA


Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iube2001 spune:

Neatza!
In primul rand "La multi ani" tuturor bebeusilor care-si serbeaza ziua de nastere azi!
Mamidestefan unde esti......deja m-am obisnuit cand deschid computadoru" sa te gasesc la cafeluta......
DAriana si dAria a facut buf si inca de 2 ori:( odata din pat cand s-a rostogolit brusc cand m-am intors sa raspund la tel...saraca a cazut pe spate....scancea si se uita la mine sa vada cum reactionez.....cu cat sperietura mea ii mai mare......cu atat raspunsul e pe masura:(!Am stans-o la piept si s-a linistit repede......a doua oara a cazut din scoica care din fericire era pe jos...s-a leganat pana s-a rasturnat pe spate...... de atunci DAria sta pe paturica.Mai bine zis statea ca acuma umbla prin toata casa!
Legat de somnul DAriei am incercat ieri sa o tin treaza dupa somnicul de la 3 .Din nefericire a trebuit sa mergem prin oras dupa un carut sport(eu am un carut graco de vreo 8 kg si stau la etajul 4 fara lift...noroc cu vecinele care ne mai gazduiesc carutul ca altfel..)si in masina DAria adoarme de obicei ffffffff repede.M-am tot jucat cu ea sa nu adoarma dar pana la urma....pe la 7 jumate a intors capu in directie opusa si s-a pus la nani:) a dormit vreo juma de ora pan la 8 ! Normal ca ciuciu somn la 9 juma...s-a tot frichinit in pat pan pe la 10....azi dimi s-a trezit la 7.
DEci Miruna ma gandeam cum zicea si Simona sa o fac sa renunte la somnicul de la 6 si sa o fac cumva sa doarma mai mult noaptea .Am sa incerc sa o culc treptat mai devreme macar sa decalez momentul cu juma de ora .
pupici


Diana si bebe DAria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

quote:
Originally posted by Muuh

Pentru cine a trimis acel mail de pe adresa comuna de yahoo cateva lamuriri: este spam, nici aol nici yahoo nu sprijina astfel de initiative, exista nenumarate topicuri pe aceasta tema pe internet in plus mi se pare super deplasat sa folositi o adresa comuna de mail pentru a imprastia astfel de mesaje.

Miruna + Alexei (13.07.2006)




Eu i-am dat forward aseara. Habar n-am avut ca nu este ok. Am vrut sa fac un bine. Imi cer scuze.

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Muuh chiar ma intrebam ce e cu acel mesaj. Merci ca ne-ai spus ca e spam. Deh noi, proaspetele mamici, sintem mai usor impresionabile! Bine ca m-am mai gindit si n-am dat mai departe.



si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramoon spune:

'neata fetele!
miti2004saru' mana! tu esti cumva din Bran? k numele tau de fam. e frecvent pe acolo...


www.dropshots.com/ramoon" target="_blank">poze Timeea

Ramona si Timeea (04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Iube2001 spune-mi si mie daca reusesti. Ca si noi avem aceeasi problema! Noroc ca sta 30 de minute si dupa aia adoarme iar.

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput