***LA REDOUTE (3)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

madau, 5 pct de la mine pt mirunica
pe mine listutza m-a ajutat ffff mult asa ca io-s pt ea. oricum, efortul tau e de apreciat, asa ca
de altfel, toate parerile fetelor sunt f importante si m-au ajutat sa lansez comanda. asa ca si pt celelalte redoutiste
astept si eu cu nerabdare comanda data pe 8. revin cu informatii dupa ce o primesc.
redoutistelor si daca mai aveti locuri la cefea ma abonez si eu
Anka & Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

era vorba de CAFEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna231 spune:

Fetelor, bine v-am gasit, va citesc de mai mult timp dar f rar scriu. M-am gandit sa comand si eu ceva de pe LaRedoute caci mi se par f bune preturile. Dar nu am reusit. Eu am Visa Electron...oare cartea de credit e problema? Si la numarul de card trebuie cele 16 cifre de pe fata cardului nu? POate trebuie sa-mi fac alt card...oricum astept raspunsurile voastre.
Mersi frumos,
Ioana. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuppy spune:

Chiar daca a durat mai mult la comanda asta, a meritat asteptarea. Sunt foarte multumita de produse. Port marimea 34-36(la noi), mi-am comandat 34/36 si sunt numai bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilupep spune:

Feteloooooooooooor, pana la urma aveti idee cum pot modifica o masura intr-o comanda sau un produs. Sau daca se poate? Precizez ca am facut comanda sambata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by lilupep

Feteloooooooooooor, pana la urma aveti idee cum pot modifica o masura intr-o comanda sau un produs. Sau daca se poate? Precizez ca am facut comanda sambata.




Nu se poate. Nici macar sa anulezi produsul cu totul sau sa schimbi ceva in comanda. Poate doar daca dai telefon la ei, zic si eu?!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna231 spune:

Feteleor, bine v-am gasit. Am incercat si eu sa comand de pe LaRedoute...si nu am reusit. Am card Visa Electron, la BT. Oare trebuie alt card? Si numarul de card care este? Cel din 16 cifre de pe fata cardului? Va pup,
Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilupep spune:

Mersi Claujro. Asta e. Bine ca nu am facut o comanda mare, am fost inspirata. Oricum de abia astept sa le primesc chiar cu riscul sa fiu dezamagita.
In alta ordine de idei a facut cineva retur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

nanna, cineva aplatit si cu Electron. Nr e cel lung de pe fatza cardului+ 3 cifre din coada nr de pe spatele cardului.

lilupep, eu incerc sa le vand pe la prietene sau o sa le pun aici, pe subiect, poate vrea cineva. Daca nu, saptamana viitoare incerc returul. Nici eu nu sunt lamurita, se pare ca nu a facut inca nimeni asa...

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata!!!

In primul rand vreau si eu hainutele ptr "mica publicitate" ca sa le trec pe lista, poate s-o gasi cineva sa le vrea.

Ancatrana multumesc ptr pajistea de , le primesc cu mare drag ptr ca imi plac. Deocamdata fac fatza cu listuta, cand n-oi mai putea strig io pe aici sa ma ajute careva. Multumesc ptr cele 5 voturi adresate Mirunei

Zuppy acu' trec si produsele tale, ma bucur ca-ti vin la fix

Lavi sa stii ca voi fi taarree suparata ca vom avea fuste la fel. De fapt inca nu stiu daca vor fi la fel, ca io am mai pus ochii pe inca una si nu ma pot hotara.

Nanna cred ca se poate plati si cu Electron, parca zicea cineva ca a platit asa.

Lilupep nu mai poti modifica nimic dupa ce ai plasat comanda...numai detinatorii de Card Kangoroo pot, dar banuiesc ca alea-s numai ptr Fr.

In alta ordine de idei, m-am invartit ce m-am invartit si am facut alt cos, initial se vroia unul exclusiv ptr tati dar mi-am bagat si eu nasul pe acolo..si uite asa de la o fusta si un maieu, am mai pus si niste pantaloni, si o camasa, si niste sandale, si o geanta..si..si... opriti-maaaaa. Acum mai astept sa vina cealalta comanda si o plasesz si pe asta.

Eu am primit ieri iarasi un mail cu inscriere ptr "vente privee"..de data asta la jeansi..ptr 22 febr ora 7..pana pe 24 febr parca. Din pacate nu va pot ajuta ptr ca la inscriere iti cere mailul si parola deci sunt oarecum personalizate..dar uitati-va pe mail, poate, poate

Fug la niscai treaba ca apoi imi piere cheful si revin dupa ce culca maimutza

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput