Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otilica74 spune:

OOOOffff draga de tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Sambata il pomenim pe Mihai de o jumatate de an...
Mi-e sufletul piatra de moara...
Incerc din rasputeri sa fac fata...
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Carmen cum am mai zis, zambeste-i tu prima. Va fi bine. El este bine. Nu pot sa explic de unde stiu asta, dar pur si simplu o stiu, o simt cu tot sufletul. Si sambata sper sa ai puterea sa-l saruti virtual (el va sti) si sa-l imbratisezi mai senina, caci si pe el il intristeaza sa te vada suferind. Il vei intalni mai tarziu, cand ai sa pleci si tu. suntem cu tine si cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

multumesc, Laina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Draga mea Carmen iti doresc sa ai multa putere,
ma gandesc mereu la tine si la Mihai al tau , la cat de curajosi ati fost amandoi...cum ati luptat...te admir,,

pun si eu floare pt Mihai

"Timpul meu īngaduie, timpul meu īmi apartine numai mie."(Dostoievski)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

quote:
Originally posted by ingres

Sunt singura acasa si m-a apucat din nou deznadejdea...
Mi-e asa de greu, si mi se pare ca nu mai am nici un sens pe acest Pamant, acasa sunt absenta, la serviciu de asemenea...
Mi-e dor de copilul meu drag si bun...si ma tot gandesc ca poate nu l-am meritat...poate de asta mi l-a luat Dumnezeu...


Abia acum am citit si eu pentru prima data povestea ta trista.Sint alaturi de tine u sufeletul si iti doresc din tot sufletul meu puterea sa treci peste aceasta tragedie.Eu inca nu am putut.Si eu mi-am pierdut mama de aceeasi boala cumplita.A fost intre noi o legatura foarte puternica asa cum spui si tu ca a fost intre tine si puiul tau.Nu ai cum sa nu suferi si sa nu fii terminata.Asta simt si eu , ciuda, ura si sint inca impietrita.
Dumnezeu sa-l odihneasca pe puiul tau.Si daca iti face bine sa-l visezi roaga-te sa-l visezi eu asa fac, ma rog s- visez si imediat vine, cind o chem.Desi mi s-a spus sa nu mai fac ata ca ''cica'' s-o las acolo sa nu o mai ''deramjez''.Dar dorul ma sfasie..si nu pot, am citeva filmulete si le vad mai mereu.Poze la inmormintare nu am putut sa fac si nici nu m-au lasat.Trebuie sa lupti pentru tine si restul familiei.Nu mai spune ca nu mai ai nici un sens , AI!!!
Iti doresc numai bine INGRES...si multa putere.
DUMNEZEU SA-L OHIDNEASCA IN PACE!!!!
Crisa

Lucrurile cele mai importante pentru a te face sa fii fericit sint: sa ai ceva de facut, pe cineva sa iubesti si ceva la care sa speri!!
http://tt.lilypie.com/Wb2Nm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Multumesc mult CrisaS, si eu iti doresc la fel...
multumesc, mariarusu, iti multumesc pentru ca mereu mi-ai fost alaturi, sa aveti parte de tot ce e mai bun.
Va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput