Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

off ingeras te intelg asa de mult , sunt si eu mama !! plang si nu ma opresc ,abia acum am vautsi eu pozele .O frumusete de baiat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Este groaznic ca a trebuit sa suporti pierderea.
Nici macar nu imi pot imagina ce inseamna.

Ai spus ca ne povestesti de Roxana. Inca mai asteptam.

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IndyGo spune:

Cand citesc postarile tale ma regasesc din pacate......mi-e cumplit de dor si mie de baietelul meu......era forta, viata, iubirea, puterea, speranta si acum durerea mea nemarginita.
Voi supravietui oare draga mea? Asa de mult vreau cu el, la el......sa radem iar cum o faceam de nenumarate ori......

Mihai sa ai grija de printzul meu te rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Draga Carmen,stiu ca nu vei putea sa te opesti din plans niciodata,asa cum simti golul imens acum si ieri si maine si pe viitor,stiu pt ca si eu plang de cate ori merg sa duc o floare puiului meu pe care l-am pierdut acum trei ani,te inteleg perfect,e mai mult decat poate un om indura....dar ceea ce ma tine in viata e Andrei,baiatul meu scump,lumina mea,toata fiinta mea e in el,eu ca sa pot supravietui am creeat in jurul meu o lume in care am trait mereu cu alinarea ca sufletul lui s-a intruchipat in copilul meu pe care mi l-a dat D-zeu ca sa ma aline...Asa ca te rog din suflet,TRAISTE pt Roxana,ca si cum ar fi si MIhai acolo!!!Eu doar asa am putut sa umplu golul imens si doi ani pana a venit pe lume Andrei am fost ca un zombie,nu aveam directie,nu aveam viata,parca eram un corp care umbla haotic prin lume...Si acum mai am nopti in care imi amintesc totul si simt ca parca s-ar fi intamplat acum,dar ma uit la Andreiutul meu si primesc putere!

Te rog vorbeste cu noi cand te simti singura,ai atatea prietene aici,toate suntem langa tine,te tinem de mana,plangem cu tine...radem cu tine...te imbratisam

Te pup cu mult drag .Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

IndyGo, Andreeaben, offfff, m-ati facut sa palng in hohote...pentru durerea mea, pentru durerea voastra si pentru durerea tuturor mamelor aflate in situatia noastra...nici eu nu stiu daca voi supravietui...
va rog sa ma iertati...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Carmen!Vei supravietui!!!TREBUIE!!!nu uita viata e cruda de multe ori si ne pune la incercari grele,dar noi trebuie sa dovedim ca suntem mai tari ca relele care se abat asupra noastra!TREBUIE sa luptam pt viata asta ,e singura pe care o avem.Te rog nu mai plange macar o zi, incearca sa fii tare,gaseste in fiecare zi ceva care sa te mobizeze sa mergi mai departe,ai o FAMILIE frumoasa care are mare nevoie de tine!Eu am fost singura in acele momente,fara copilasul meu,fara un sprijin, pt ca dupa 3 luni de la nenorocire am divortat,sotul meu s-a transformat intr-un strain care nu mai era decat o persoana foarte rece si rea si viata mea chiar ca parea ca s-a sfarsit si totusi undeva in mine am gasit taria sa merg mai departe,si iata-acum am o familie adevarata....ideea e ca se poate,dar trebuie un efort mare de vointa acum la tine sa treci peste aceasta durere.

E foarte greu,dar NU IMPOSIBIL!

imbratisari de la noi,Andreea si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Andreeaben cum se simte Andrei? E bine? Ai deschis prin aprilie un subiect cu o problema. S-a rezolvat?
Multa sanatate!

ingres multe si

Aida - mama de pisica mica.


nov2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac

Andreeaben cum se simte Andrei? E bine? Ai deschis prin aprilie un subiect cu o problema. S-a rezolvat?
Multa sanatate!

ingres multe si

Aida - mama de pisica mica.


nov2006




Draga Aida,multumesc frumos,suntem bine.Ti-ai amintit...da acum e bine si sper sa ramana asa.
Pupici de la Andreea si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica74 spune:

Nu ma pot opri din plans......e oribil sa iti ingropi copilul......sa nu dea Bunul Dumnezeu la nimeni o astfel de soarta..........
Ingres cred ca esti daramata, nici nu pot sa imi imaginez cum e viata ta 16 ani ai avut un ingeras te-ai bucurat de el, nu toate lucrurile sunt drepte pe lumea asta,(De ce Doamne?), eu sunt credincioasa si sunt sigura ca va ve-ti intalni pe lumea cealalta, oricum vorbeste cu el, sa nu il uiti, el e acolo sus si te vede si dupa cum iti spunea te iubeste......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

otilica74, cum sa il uit????????
Mihai e prezent in inima, in sufletul si in gandurile mele mereu. Ma culc cu el in gand si ma trezesc cu el in gand, e iubirea si durerea mea nemarginita...
Acum, cand au inceput copiii scoala...pentru mine a fost cumplit, si va fi mereu...in orice imprejurare.
Nu am mai intrat demult pe forum, pentru ca nu ma pot abtine din plans, vine totul ca un tavalug peste mine, l-am iubit si il iubesc din toata inima si abia astept sa-l intalnesc din nou...
Abia astept....


Mergi la inceput