Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Am rezolvat cu salteaua, astept s-o primesc zilele acestea...O primesc din Italia.
Mihai are momente si momente...Cred ca sufera foarte mult dar noi nu stim nimic...doar respiratia i se accelereaza si ii creste tensiunea.
Ne luptam mereu si cu febra...E foarte greu,dar inca speram...
Va multumesc frumos pentru tot si va rog, nu-l uitati pe Mihaita al meu din rugaciunile dumneavoastra.
Va multumesc,
mama lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Draga Ingres, nu am mai intrat de mult pe forum si nu mai stiam nimic de voi, am vazut ca aveti si zile bune si mai putin bune. Dar ce se mai aude cu boala lui Mihai? Ce mai spun doctorii?
Va tin pumnii si ma rog pentru sanatatea lui Mihai si voi sa fiti tari si puternici si sa-l incurajati, conteaza tare mult sa fiti optimisti.
Asteptam vesti bune!

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
http://community.webshots.com/user/mcrmiki
Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns udia spune:

draga Ingres abia acum am citit despre acest subiect si iti spun sincer ca ma rascolit foarte tare.Iti doresc din tot sufletul ca baiatul tau Mihai sa se faca bine si sa treceti impreuna peste aceasta greutate a vieti cu bine.Am si eu o fetita si un baietel care multumesc lui d-zeu sint bine .Am sa ma rog si eu impreuna cu fetita mea in fiecare zi pentru sanatatea copilului tau.Te rog din suflet sa fi o mamica puternica.D-zeu sa va ajute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

L-am dus pe Mihai la tara, pentru a mai schimba un pic aerul...Acolo il mai putem scoate in fotoliu in curte, pe cand in Craiova, il tinem doar in casa...
Au venit toti prietenii lui sa il vada, desigur nu am putut decat sa plang in hohote pe la spatele casei...atat de mult as vrea macar sa-mi poata vorbi...Semnele neurologice sunt din ce in ce mai proaste...dar eu totusi nu mi-am pierdut speranta, s-au vazut multe minuni...
Sper cat de curand sa va dau si vesti bune...
Va multumesc si va rog... nu uitati pe Mihai din rugaciunile dvs!
Cu mult drag,
mama lui Mihai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ingres, nu-ti pierde speranta.
Doamne-ajuta sa fie bine, imi doresc din tot sufeltul sa intru aici si sa citesc o veste buna despre iubitul tau baiat.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, ce tratament ii administrezi? Banuiesc ca ai incercat tot ce se poate, insa am auzit de cazuri foarte grave care au fost rezolvate cu ajutorul tratamentelor naturiste de la Forever living products, si in special gelul de aloe se spune ca face minuni.
Nu vreau sa se inteleaga gresit, nu sunt distribuitor FLP, nici8 macar nu am cumparat vreun produs de la ei, insa am auzit ca sunt foarte bune. Poate ar trebui sa incerci, in cazul in care n-ai facut-o deja.
Sanatate multa lui Mihai, sa dea Dumnezeu sa vii cu vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

fetelor, stiti cumva cand e ziua lui Mihai? acum in mai implineste 16 ani...
sa ne rugam impreuna sa faca DD o minune de ziua lui...
claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

hcclara, iti multumesc din inima, chiar pentru asta intrasem pe forum, sa va scriu ca pe 7 MAI 1991, la ora 7.00, s-a nascut minunatul meu copil, Mihai... nu-l puteam naste, nu cobora deloc, iar doctorita intrase in panica cu tot cu asistenta si nu mai tineau cont ca eu le aud si ma pot panica si pe mine...atunci m-am rugat, si-am zis:"Doamne ajuta-ma sa nasc acest copil, apoi cu mine poti face orice", dupa ce l-am nascut, am inceput sa plang si nu am mai simtit nici o durere... asistenta ma intreba:"De ce plangi draga, pentru ca nu e fata?"...nu merita raspunsul, dar doctorita a linistit-o si i-a zis:"nu draga, plange de fericire!"
Si asa era...plangeam de fericire...nascusem un baietel frumos, cu parul lung si negru, fata rozalie,4 kg, si mi se parea cea mai mare minune de pe Pamant, chiar daca ma desparteau 2 saloane de salonul in care dormea el, ii recunosteam glasul si stiam intotdeauna cand plange, aveam doar 21 ani...
Va multumesc tuturor, si desigur va rog, ca de fiecare data, RUGATI-VA pentru MIHAI...
In noaptea aceasta sotul meu va pleca cu el la Timisoara, la Dr. Bacean, la un Centru de diagnostic si tratament prin BIOREZONANTA.
A sunat in dimineata aceasta pentru programare si asistenta i-a zis, ca abia peste o luna si jumatate poate fi programat, sau maine la ora 12.00 pentru ca a renuntat cineva...poate e sansa noastra, va voi tine la curent.
Acum Mihai nu face bine deloc, febra mare, nu mai comunica deloc, nu mai poate urina intrucat nu mai are comanda pe sfincter.
Eu sper desigur continuu...si-l iubesc enorm.
Va multumesc!
mama lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ingres, muulte pentru tine si sincera mea admiratie! va tin pumnii pentru miine

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Multa sanatate venita numai de la Bunul Dumnezeu ii doresc!


mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput