Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Ma gandesc mereu la voi si ma rog in ontinuare sa stii!Nu il uit pe Mihai nici o zi!ne rugam toti pt el,si se va face bine.Ai incredere.

te imbratisam si multa putere si pupici lui mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Ingres vezi si tu poate mobilizam fetele si te ajutam la cumpararea saltelei daca te hotarasti sau macar la inchiriere.
Ce ziceti fetelor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Draga Ingres,

Acum am citit acest subiect si m-a impresionat foarte tare situatia ta ca mama si situatia lui Mihai.

Esti o mamica foarte puternica si sunt sigura ca ii transmiti foarte mult din puterea ta si lui Mihai. Nu inceta sa lupti nici o secunda si nu te lasa doborata. Copilasul tau este o minune si Dumnezeu nu-si paraseste minunile. Doamne ajuta-l pe Mihai!

PS. Ma ofer sa ajut si eu cu cat pot pentru a cumpara sau inchiria salteaua de care aveti nevoie. Astept PM pentru datele de contact. Haideti sa ne mobilizam ca sa-l putem ajuta si noi pe Mihai sa nu mai sufere asa de mult!

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by mariarusu

Ingres vezi si tu poate mobilizam fetele si te ajutam la cumpararea saltelei daca te hotarasti sau macar la inchiriere.
Ce ziceti fetelor?




Ideea este buna, doar ca subiectul trebuie deschis la umanitare si respectate regulile de acolo. Nu e greu, doar sa ne dea Ingres ok-ul.

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

ingres ce spui?il mutam la umanitare si sa ne unim fortele sa-i alinam putin acestui copil suferinta?asteptam raspunsul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

ingres,ii doresc sanatate lui Mihai si voua multa putere.
am plans citind povestea voastra.nimic nu e mai dureros dacat sa-ti fie copilul bolnav.
multa sanatate.



11+ si matei

oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Draga Ingres, in legatura cu salteaua de care ai nevoie stiu ca in urma cu 2-3 ani exista Crucea Alb Galbena, o firma care oferea servicii medicale la domiciliu si de la care puteai inchiria echipamente medicale. Eu am inchiriat de la ei o astfel de saltea (pentru bunica mea) care se umfla si se dezumfla singura in anumite zone si stiu ca nu a costat foarte mult.

Sediul firmei era la Spitalul Municipal dar acum nu stiu exact daca mai exista. O sa caut si eu pe net sa vad!

Sa va dea Dumnezeu multa putere si sa infaptuiasca o minune pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ingres, n-am mai intrat pe forum in ultima vreme. Sper sa se rezolve cu salteaua, sa ne tii la curent poate se gaseste o solutie.
Numai bine va urez.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Buna seara, Ingres! Te asteptam cu vesti. Bune - imi doresc!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Doamne Dumnezeule mare ,ajuta-l pe Mihai,da-i Doamne sanatate ,adu
o speranta pt.familia lui!!

Imi doresc din tot sufletul sa se petreaca o minune,
Mihai sa fie bine!

Mergi la inceput