Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Ingres, fa tot ce poti sa iti iei concediu, nu conteaza, cu plata sau fara plata, medical, cum s-o putea, si stai numai langa el...te rog eu, fa asta, ii este cred mai bine sa te stie langa el, stii ce stare de bine iti transmite mama, iti amintesti? Eu in totdeauna cand nu mi-a fost bine, si a fost mama langa mine, am simtit ca ma usureaza mult...cauta cu orice pret si stai langa el, chiar daca e si tatal, stati amandoi, poate se poate gasi o modalitate ca in perioada asta macar sa poti sta acasa, sa il mangai, sa te simta cu el...Noi ii dorim sanatate, sa dea Dumnezeu sa se faca bine, e un baiat tare sensibil...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

Nici nu stiu ce sa scriu,dar spun citeva cuvinte ca sa vezi ca noi de aici suntem linga tine!Cred ca Mihai e foarte mindru ca are asa o mamica puternica ca tine.In ficare seara cind spun rugaciunea baietelului meu,ma rog si pentru Mihaita al tau.Toata ziua ma gindesc la voi si cum am putin timp ma uit sa vad daca ai mai scris ceva.Asteptam vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Draga ingres,si noi ne rugam in fiecare zi pt Mihai,suntem alaturi de voi,suferim cu tine o data ,incercam sa iti luam din povara sa iti fie mai usor,desi stiu ca e imposibil.

D-ne ajuta-l pe Mihaita sa se faca bine!!!!Poate acum sa se faca o minune pt el.

EU VREAU SA DAU DIN VIATA MEA ZILE PT EL,DACA AS PUTEA SA-L AJUT NU AS REGRETA.

DACA AM DA FIECARE CATE O ZI MACAR DIN VIATA NOASTRA SA CONSTRUIM O NOUA VIATA PT COPILASUL TAU!

te imbratisez si sa fii curajoasa in continuare.

Deea si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

ingres, ti-am trimis un pm

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
7-8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Sunteti minunate, m-ati lasat fara grai...
Dumnezeu sa va ajute si sa va dea numai sanatate si impliniri pe toate planurile.
Aseara am incercat din nou sa comunic cu Mihai si nu mi-a raspuns, dar dupa ce am inceput sa ma rog langa patul lui, cu glas tare, el are tot peretele de langa pat plin cu icoane,l-am intrebat:" Asa-i Mihai ca si tu te rogi odata cu mine?", Mihai a inchis ochisorii in semn de "DA".
il iubesc enorm, e minunat si stiu ca Dumnezeu, nu ne va lasa...
Va multumesc inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

ingres, e important sa stii si sa simti ca suntem alaturi de tine si chiar si numai prin cuvinte incercam sa-ti transmitem putere si incredere sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ingres, Mihai face acum vreun tratament?
Va doresc muuulta multa sanatate si incredere.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Mihai nu mai face nici un tratament,ii administram doar hidratari si anticonvulsive.
Il sustinem energetic prin Reiki si ii dam tinctura de tataneasa 20 picaturi dimineata, 20 seara,si ulei de catina.
Maine mergem la spital in Craiova pentru o transfuzie de sange intrucat analizele au iesit foarte prost.
As fi vrut sa ii dau Anbol, dar inca nu am primit nici un raspuns de la ei.
Cam atat...
Sa stiti ca nu ne-am pierdut speranta...
Va rog, nu-l uitati pe Mihai din rugaciunile dvs.
Va multumesc si va doresc tot ce e mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ingres, n-am mai intrat demult pe forum. Acum sint pe fuga si am observat ca ai scris.
Sint alaturi de voi, ma rog pentru Mihai si pentru voi. Ma bucur ca va pastrati speranta. Numai bine va urez!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Ingres, va doresc ca Sarbatorile Pascale sa va aduca pace si lumina in suflete, sa ramii la fel de puternica, sa-ti pastrezi increderea si speranta. Sanatate multa!

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput