Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Draga Ingres,
alinta-l, cat poti de mult, nu plange langa el, zambeste. Noi ne rugam aici pentru el.
Am sa aprind o lumanare duminica la Biserca de aici pentru sanatatea lui Mihai. Stiu sigur ca ruga imi va fi ascultata.


Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ma gandesc la voi, ingres! Si ma rog... Nu esti singura!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Ingres ti-am trimis un PM

Loma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Va multumesc tuturor din toata inima!
Abia astazi am reusit sa ajung la Parintele Corneliu de la Calui, despre care va spuneam, i-am spus ceea ce mi-au comunicat doctorii, ca ei, nu mai au nimic de facut pentru Mihai, si Parintele mi-a spus:" Ei,NU..., dar Dumnezeu, DA".
Mihai e linistit, si parca ar vrea sa imi spuna ceva...dar nu poate scoate nici macar un sunet...
Va multumesc inca o data si va rog, nu-l uitati pe Mihai din rugaciunile dvs.
Eu sunt increzatoare si sper ca Dumnezeu sa faca o MINUNE pentru Mihai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

DOAMNE AJUTA!
si ALEX

ghita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

D-ne ajuta!ne rugam in continuare pt Mihai!e SAPTAMANA MARE!minunea va veni si Mihai se va fce bine!te iubim Mihaitza!

pupici si multa sanatate de la Deea si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Dumnezeu sa va ajute, va doresc din tot sufletul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Dumnezeu sa te intareasca, si sa-ti dea putere sa poti fii langa el. Toata comunitatea DC se roaga pentru Mihai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Nu pot sa nu plang la mesajele extraordinare pe care ni le transmiteti, si vreau sa stiti ca si noi va iubim si va multumim din toata inima.
Mihai este in aceiasi stare, n-a mai facut convulsii, dar nu reusim sa mai comunicam deloc cu el...
Ne-a vizitat un preot calugar, care s-a rugat in genunchi si cu lacrimi langa patul lui Mihai, il asteptam si pe Parintele Corneliu de la Sf. Manastire Calui, saptamana viitoare.
Prietenul nostru maestru Reiki, vine zilnic la Mihai si incearca sa il sustina si sa-l ajute cat poate.
Speram si noi ca si dvs. ca Dumnezeu sa aiba mila de noi, si sa ni-l redea pe Mihai sanatos.
Va multumesc si va rog, nu-l uitati pe Mihai din rugaciunile dvs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres ma rog in continuare pentru Mihai al tau! Uf, daca i-as putea da din sanatatea mea....

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput