Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Nem tu iei si Toxinout?

eu nu le-am comandat si pe astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


NEM,multumesc si eu pentru informatii.Si eu sunt foarte interesata de colonix,insa ca si Loma asteptam sa aud de la cineva " cunoscut" experiente despre produs
O sa urmaresc cu placere drumul tau spre purificare
Angeline,multumesc pentru ajutor,s-ar putea sa iti trimit un pm prin vara pentru mai multe informatii
Loma,tu cand incepi tratamentul cu colonix?



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Luna inca nu am primit coletul dar incep cum il primesc... cel mai tarziu sapt. viitoare cred, deja ii spun stomacului sa ai aiba putina rabdare si incepe mama sa-l curete bine de tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

loma. eu nu stiu ce e toxinout, nu e in pachetul de la dr. natura din romania. doar 3 produse: capsule deparazitare, fibrele sub forma de pudra,si ceaiul. eu am comandat inca doua pachete, unul pt mine si sotul, si unul pt o prietena, si cand au sunat pt confirmare, am negociat si o reducere...aici il primesc f rapid, cam 3 zile tine drumul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Nem,cate zile dureaza tratamentul in total? Eu ma gandeam sa ma purific in vara,cand merg in Ro
Loma,mult succes si mai ales mult curaj (cred ca nu iti va fi usor sa te uiti in toaleta)-mai ales ca mentionai si de eventuala existenta a unor paraziti intestinali
Te rog sa nu uiti sa ne tii la curent cu rezultatele obtinute
Eu recent am folosit un produs fabricat in Belgia - Tonidraine - care promitea o dezintoxicare rapida a sistemului digestiv si chiar daca am tinut si o dieta bazata pe vegetale si multa apa nu am simtit nimic


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Nem
Toxinout este un alt package care il vinde tot Drnatura si care lucreaza impreuna cu colonix, de fapt este o combinatie de minerale-vitamine, enzime, antioxidanti si probiotics care contribuie si ele la detoxificare, ajuta la eliminarea metalelor grele din corp si sunt un suport ideal pt. ficat in eliminarea toxinelor, in acelasi timp repopuleaza intestinele cu flora bacteriana normala pentru o digestie/metabolism sanatos.


Luna
un package este tratamentul pt. o luna
insa ei iti recomanda pt. prima data sa-l faci cel putin 2 luni, deci ai nevoie de 2 tratamente, insa asa cum zicea si Nem si chiar am mai citit pe site-ul lor din marturiile altora, o sa vrei probabil sa maresti doza cand simti ca ai vrea ceva mai "dur" si probabil ca un singur package nu e suficient, depinde de tine cat de mult vrei sa te cureti, insa parerea mea este daca tot o starnesti sa o faci ca lumea, asa cel putin 2 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

fetelor, Colonixul nu distruge flora intestinala?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Gabi eu nu cred, colonixul ajuta la curatare anyway, flora intestinala poti ti-o refaci natural dupa daca tu crezi ca ti-a distrus-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Fetelor,unde gasiratzi bre colonixu ista,dati colea un link ceva.
Sau e si n-am bagat eu de seama!
Cred ca ma bag si pe mine si pe sotz la o cura de asta ca suntem ca doua fantome umblatoare,obositi morti,cearcane,dureri ...nu mai descriu ca stiti si voi!
Ma intereseaza si sarea amara.Eu habar n-am ce si cum arata!Cum ii zice in engleza?
Dar de argila ce stiti?Chiar azi vorbeam cu o amica si zicea ca a inceput sa bea pudra de argila,se gaseste si aici in farmacii ,e chiar made in romania da` e cam scumpisoara.
Multam anticipat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Hannen uite aici www.drnatura.com

si daca vrei in romaneste www.drnatura.ro

cauta la tine poate il ai deja in Japonia si nu stii

Mergi la inceput