Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Buna,

Nem 75 si Loma, stiu ca voi ati inceput tratamentul, il faceti 1 luna sau 3? Se bea doar ceai in fiecare zi sau ar mai fi si altceva in afara de fibre? Tratamentul se face o data pe an sau trebie sa bem ceaiul asta toata viata?
Loma, cam in cat timp ai primit coletul dupa comanda?




Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Ica l-am primit in 8-9 zile.
Tratamentul se face cat vrei tu, adica o luna, sau 2 sau trei.
un pachet e tratamentul pt. o luna

Eu m-am hotarat sa-l fac 2 luni, si mi-am comandat 2 pachete de la inceput, daca vrei sa ti-l cumperi ulterior sa mai platesti taxe de shipping inca o data, sau daca ai pe cineva in US la care sa ti le trimita si apoi ti le iei tu cumva, in USA e gratis shippingul.

Un pachet contine:
ceai (pliculete 1 la cana pe zi) se bea seara inainte de culcare
Paranil (capsule) pentru paraziti intestinali si fibre pe care le amesteci cu apa/suc cum preferi si le bei dimineata la 15 min dupa ce ai luat Paranilul.

Ceaiuk nu se bea toata viata, numai cu fibrele poti continua si dupa, teoretic se gasesc multe feluri de fibre in magazinele naturiste, dar nu stiu daca au acelasi efect, deja incep sa ma uit dupa unele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

Clau, nu mergi defel in cursul noptii la baie. crampele apar dupa cateva ore bune. eu il beau la 2 noaptea, si intre 8 si 11 dimineata,e mersul la baie. aproximativ. probabil depinde si de organism. mai bine astepta concediul daca ti-e groaza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:


Am ramas uimita...nu stiam ca exista asa ceva...

NEM75 m-ai convins sa comand si eu...dar esti sigura ca nu se moare din asa ceva?
Mi se pare ca este o schimbare totala a organismului...
Cat timp esti protejata ?

DE CE NU ESTE DISPONIBIL PRODUSUL PENTRU COPII ?

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

PRIMAVARA Jurnalul meu




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

Simina,nici eu nu am stiut pana nu m-a prins dependenta de net.. Exista si pt copii, paranil sirop, nu capsule. sunt pt deparazitare. De ceai si fibre nu cred ca au nevoie copii, ca nu is inca destul de intoxicati, saracii ....Dar le vine si lor randul, dupa atata papa de la MacDonald....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NEM75 spune:

Ica, si eu am luat tot doua pachete, dar il "purific" si pe sot. Daca mai citesti pe site-ul dr. natura, ei zic ca e nevoie de 3 luni pt tratament complect. apoi o data pe an, adica o luna. Nu bei ceaiu toata viata, ca dai faliment. Eu am de gand sa continui cu ceai verde sau ceai alb, ceea ce am baut si pana acum. Si cate o bere la gratar..
Simina, de unde iti veni cu muritul?? Eu am o luna jumate, si is foarte vie. Is plante, nu e cine stie ce chestii chimice otravitoare, si cred ca jumate din rezultat il da bautul a 2 litri de apa plata pe zi. Ceea ce e necesar, toata lumea stie, nimeni nu face...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Fetelor sunt UIMITA!!!!
Am scris acum ceva timp ca am cumparat de la farmacie (pana ma hotaram sa comand Colonix) Lepicol.
Este pe baza de fibre.

Mai, am luat de 2 zile si astazi am eliminat si eu, asa cum vazusem in poze, acele "chestii" care au forma intestinului. Stiti voi, cum sunt se site-ul respectiv.

Am ramas blocata!!

Gata!
Termin Lepicolul si iau si eu o serie de Colonix.

Diferenta intre asta si ce iau eu este de pret, dar o luna nu moare nimeni.

Acuma chiar sunt convinsa!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mali spune:

Buna fetelor!! Iaca sunt si eu in a 4-a zi de colonix si, desi multa vreme am fost sceptica, acu´ pot sa spun ca functioneaza. Am descoperit site-ul drnatura anul trecut si mi se cam parea cam ¨de basm¨ povestile de acolo, au o nota destul de publicitara.
Primele 2 zile - nimic semnificativ insa ieri, aproape toata ziua am avut senzatia de ¨pietroi¨ in stomac, aveam burta tuguiata si tare si parca ceva imi misuna prin mate, totul culminand cu crampe. Ei bine, spre seara am fost de urgenta la si am vazut chiar si ceva ce semana cu chestiile alea nasoale de pe site-ul ala, dar in miniatura.
Acu, vin eu si va intreb pe voi, cele cu ¨experienta¨, si voi aveti senzatia de misunat in burtica??? ca eu o am continuu de ieri, azi dimineata am fost in vizita la de 3 ori si continua misunatu si crampele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Eu am alte chestii acuma...
Cand merg la baie iese un zat foarte negru, ... dar de consistenta zatului si fara miros.

Eu nu mi-am luat inca, Colonox. Vreau sa termin medicamentul asta de acuma si pe urma il iau.


Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Vaaaaai, fetelor! Ma ingroziti!!!!

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput