Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Si cum dai tu Yasmine,jos 15 kile? A? Ia zi repede......

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI




Am amanat o saptamana, dar in care am dat jos 2 kile ca am fost lata in pat cu Influentza, pe care am dat-o si copiiilor, de azi suntem mai bine cu totii.
Fac dieta proteica. Deci 460 grame proteine pe zi, din branza de vaci, carne alba de pasare sau carne de vita, sau peste. Fara nici o grasime, fara dulciuri etc. In primele 3 saptamani 5 kile, apoi intre 1-2,5 kile pe saptamana. Important e sa bei 3 litri apa pe zi, apa plata, cafea fara zahar sau lapte, sau cu lapte degresat 0,2%. Daca te intereseaza pe zile iti trimit pe mail.
Cu dieta asta am slabit in 2001 18 kg in 3 luni.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Cam mult 18 kg in 3 luni,e chiar mult.
Io cred ca o sa-mi fac o dieta a mea proprie,in functie de ce stiu ca ma avantajeaza si combinat cu fitnessul sper sa dea roade.Mai ales acum,ca am scapat de senzatia de foame.

Marce,sa-ti traiasca Lara! Sa fie sanatoasa si sa ai multe,multe bucurii de la ea.
La multi ani,printesa mica!

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Salutare, intru si eu putin pe fuga.

Ce dulce e bebe Cosmin! Yana, felicitari, sa creasca mare si sanatos, sa fiti fericiti impreuna!

Alma, multumesc! Suntem si noi tare plimbarete, doar sa tina vremea buna...

Yagmur, abia azi am luat banii, dar nu cred ca mai am timp sa ajung la banca, maine insa sigur. Scuze...

Pentru toti cei de la roata, mai zic o data: eu primesc banii in principiu chiar in data de 15, dar de cele mai multe ori intarzie 1-2-3 zile, deci nu pot respecta termenul. Asta e, n-am ce face... Daca asta e o problema pentru cei carora le urmeaza randul, atunci as propune sa schimbam data scadenta cu 20. Plus ca si eu ma simt aiurea sa fiu tot timpul in intarziere.

La multe lunisoare pentru Luca si Lara!

Pupici tuturor!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ameera,nu trebuie sa te simti aiurea,tocmai de aia am pus data de 15,ca pentru eventuale intirzieri sa aiba cum sa se lungeasca dar sa fie tot in luna respectiva.
Sper ca nu te-ai suparat ca am intrebat astazi pe mess,nici nu stiam daca tu ai trimis sau nu,eu am pus intrebarea pentru toti,ca e posibil sa mai si uitam de jocul asta,mai ales ca nu s-a mai vorbit despre el in ultima vreme.

Am inteles ca in aprilie e rindul Almei?

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Brenda, nu m-am suparat, da' aiurea tot ma simt . Ma gandesc ca e neplacut si pentru cel care e la rand sa primeasca banii imprastiati pe juma' de luna... dar daca voi ziceti ca nu va suparati daca unii mai si intarzie, atunci e ok.

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Ameera, nu cred ca s-a suparat nimeni daca banii n-au ajuns pana in 15, cel putin asa sper... Luna trecuta am intarziat si eu cu banii pentru Marce, i-am pus pe 19 sau 20. Asta nu inseamna ca uitam de datoria pe care ne-am asumat-o de bunavoie si faptul ca pana acum toata lumea a trimis banii, dovedeste ca suntem persoane de cuvant si nu degeaba ne-am intalnit aici si in viata reala .

Luna viitoare e randul meu, asa e, dar ii puneti cand puteti, nu-i nici o problema, tot in contul meu ajung .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Ril, felicitari pentru realizari! Scrie-ne si tu mai multe, ce mai face Vali, cum mai esti tu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Pupam gaska!

Daaaa...azi am facut o luna! Multumim mult pt urari!

Yasmine,
Brenda vrea regim in care sa manince de toate si sa slabeasca! Cind i-am zis k si regimul meu (nefiind unul anume) implica sa nu maninc mai nimic sau f f putin, plus k elimini fainoasele si dulciurile ...a zis "pas".
Brenda iubita, nu exista regim cu dulciuri ...am cautat eu ...si nu am gasit! Ar fi misto rau sa maninci ce vrei si sa slabesti 20 kile! Oricum, noi te asteptam sa te plimbi cu noi .

Yasmine, pupam...ia uite cu ce e imbracata fii'mea in pozicile de azi, de la o lunisoara.

Alex, miss you! Alte pozici cu Lara o sa iti arat curind (inca nu le-am facut)...e surpriza!

Yagmur, eu am trimis banii. Am facut transfer online. SPer sa fi ajuns...

Yana, e acasa de azi si e bine din cite stiu. Vedem ce mai zice miine dupa prima noapte cu bebe.

Acum pun link la pozele de astazi. Nu am sarbatorit in mod deosebit ...ci am fost in parc si am stat 4 ore!

www.dropshots.com/day.php?userid=216010&cdate=20070319&ctime=122153" target="_blank">LARA la o luna!

PS: in ultimele poze ...se scremea sa faca un kaki ...asa k de ziua ei. Si ...uite k a reusit! (intotdeauna e sarbatoare cind face kaki......sa ne scuzati)

pup si mai vorbim,

Marce

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">Poooozeeee 2005-2006


www.dropshots.com/R_MARCE" target="_blank">Poze cu buburuza mea, LARA IOANA (19.02.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Doamne, Marce, cat e de scumpica Lara!!!
Abia o asteptam pe Yana cu noutati.
Alma eu astept contul tau la inceputul lunii.
Ptr restul trupei (chiar si ptr cine ma ignora)


Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Salutare,
Uite iarasi pe fuga...
Am vazut poze cu Cosmin... e atat de scump.. imi vine sa-l trag de falcutze...
Acuma o sa ma uit si la nora-mea ca deh.. a facut deja o luna cand luchitza a facut trei...
Eu nu ma simt prea bine... am fost astazi de urgenta la control pentru ca sangeram de numa numa.. se pare ca uterul imi tot face probleme.. o sa iau anticonceptionale si sper sa fie mai bine...
Noroc ca Luca a fost cuminte.. pana acuma.. acum cam ma striga din patutz si incerc sa-l iau la mine in pat ca de tinut in bratze nu prea pot...
Brenda, pot primi banii cand poate lumea sa-i dea.. din partea mea este ok: pana acuma am primit de la alex, marce, tu, alma; ameera m-a sunat ca era in drum spre banca.. si recunosc ca nu m-am mai uitat de 2 zile... asa ca nu sint la curent cu ultimele transferuri...Diana este o frumusete...
Imi pare rau ca tot pe fuga scriu... dar asa se nimereste..
Mi-e dor de voi.. si de un conference....
Pupici
Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput