Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Pina sa postez euuu... s-a invechit vestea! Dehhhh... asa e "la stapin".
Bravo Doinitza! Sa iti traiasca, sa fiti fericiti si sa iti aduca numai bucurii!


Pupam mult,

Marce

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">Poooozeeee 2005-2006


www.dropshots.com/R_MARCE" target="_blank">Poze cu buburuza mea, LARA IOANA (19.02.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Dimineata am luat copilu' in marsupiu si m-am dus sa rezolv odata cu dosarul ala. Pentru ca Sara are deja aproape 10 kile, la un moment dat mi-a cedat spatele, asa ca am luat autobuzul; nu mi-a venit sa cred ca NIMENI nu mi-a oferit locul. M-am dus la locurile rezervate, am asteptat putin, dar si cele 2 domnisoare de vreo 15-16 ani, si cei doi domni nu foarte in varsta care stateau acolo s-au facut ca ploua. Asa ca am rugat-o frumos pe una din pustoaice sa ma lase sa stau jos, s-a uitat la mine de parca eu eram cea nesimitita... Cand eram insarcinata mi se intampla des sa nu-mi dea nimeni locul, dar hai sa zicem ca poate nu se observa... dar sa te faci ca nu vezi ca e cineva cu bebe in brate... nici n-am cuvinte.

Oricum, am rezolvat si cu dosarul, apoi ne-am intors prin parc unde am stat peste 2 ore, acuma ne pregatim sa papam si iesim iarasi, ca e asa de frumos... e pacat sa stam in casa.

Yagmur, ti-am trimis formularele pe mail, ca nu mai stiu de pe ce site le-am downloadat.

Pupici si o zi buna tuturor!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Yagmurica,banii ti i-am trimis prin transfer din contul meu,vreau sa-mi spui daca au sosit,ca sa stau linistita.

Mai are cineva sa-ti trimita banutii? Sau e totul ok?

BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Yana, felicitari! Refacere usoara si bebe cuminte si mancacios!

Dako, la multi ani baietilor tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Wow, am ratat multe petreceri.
La multi ani, Diana ! LA multi ani, Dako !
Yana, sa-ti traiasca bebelusul, sa fie sanatos si fericit !
Marce, cata energie ai...:)
Cata mi-a facut febra azi, iar azi-noapte n-a dormit, probabil ca ii era deja rau. Ii dau antitermice deocamdata.
Pupici tuturor, nu va enumar, sa nu uit de cineva...
Si salutari baietilor. Ril, mersi.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ioana,chiar ma intreba Cati de tine astazi si ma intrebam si eu ce este cu tine.
Pe unde umblasi?


BRENDA


Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Yana, FELICITARI!!!!
Ameera, merci mult.. poate apuc sa-mi si verific mailul.
Brenda, o sa ma uit.. acuma insa sint rupta de oboseala; luca va face 3 luni si e tare activ... acuma l-am hranit, fug la dush si direct in pat....
Pupam restu' lumii
Si Dako, La Multi Ani baietilor..
Urasc ca scriu doar pe fuga.. sper sa am timp mai mult pe viitor.

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza...

Ce faceti...? Dormiti la ora asta? O fi bine...?

Marce

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">Poooozeeee 2005-2006


www.dropshots.com/R_MARCE" target="_blank">Poze cu buburuza mea, LARA IOANA (19.02.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Neata.
Brenda, am umblat pe unde am vazut cu ochii.:)) N-am facut nimic interesant, am muncit si cam atat.
Marce, dormeam profund.:D Cata de pe la sase luni si pana anul trecut nu se trezea noaptea, dar acum se tot trezeste din doua motive: mi-e sete si fac pe mine/am facut pe mine. Asta se intampla de doua, trei ori pe noapte, asa ca m-am obisnuit din nou sa ma trezesc si sa adorm la loc.
Azi merg cu Cata la control. Are probabil o viroza, daca era o boala a copilariei, deja ii aparea ceva.
Sa aveti o zi frumoasa.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Neatza!

Ioana, multa sanatate lui Cata!

Da, Marce, si noi dormeam la ora aia :). Sara a inceput sa doarma toata noaptea de pe la 3 luni, cand am scapat de colici, dar adormea foarte tarziu, pe la 12-1-2... Acum adoarme la ore mai normale, 10-11, insa de vreo cateva saptamani a devenit regula ca se trezeste de 2-3 ori pe noapte ca sa bea apa sau laptic... si eu uneori nu reusesc sa adorm din nou

Noi stam mult pe-afara zilele astea... si e fain ca acuma nu mai sta in carucior, ci inspecteaza si circula peste tot , se joaca la nisip, culege frunze si pietricele, se chinuie sa se descalte, se baga in seama cu toata lumea... asa ca dupa ce ne intoarcem acasa, e rupta de oboseala si doarme vreo 2 ore, ceea ce e super, ca inainte nu-mi dormea mai mult de 30-40 de minute peste zi. Atata doar ca am probleme cu spatele si ma doare destul de rau, cum tot stau aplecata s-o sustin in expeditiile ei... dar dupa cum se tine, cred ca nu mai e mult pana va merge singura.

Pupici si o duminica frumoasa!

Ameera si Sara

Mergi la inceput