Piticodromul de sept-oct 2005 (168)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

irina, mult succes la condus!
vizionat vladul frumusel. si da-le-ncolo de tigari, nu-s bune de nimic! mint eu...

ralucan, sa fie cum vreti voi!

eu am un frate cu 8 ani mai mic decat mine. am fost f geloasa pe el, desi intelegeam ce si cum... nu se poate evita total gelozia intre frati. cu toate astea, am fost f aproape de el, am avut grija de el, primii pasi, primele cuvinte au fost cu mine etc. cu toate ca am fost geloasa pe dragostea si atentia alor mei indreptata catre fratele meu... am fost totusi o sora buna . vreau sa zic adicatelea ca sa nu va faceti prea multe griji: e normal sa apara gelozia, nu e un capat de tara atata timp cat e in anumite limite. iar voi sunteti mamici destepte, gasiti cate o solutie pt fiecare problema.

eu astazi inca nu m-am vazut cu sotul, decat dimineata cand ne-am mormait 2 vorbe, ca el doarme cand eu plec . vine tarziu in seara asta, are treaba. noi nu sarbatorim sf valentin, eventual ne amintim ca anul trecut pe vremea asta faceam a treia operatie, ca o dadusem brusc in hemoragie interna (adicatelea ne uitam la burta mea din care tasnea sangele ca-n desenele animate, ca inca aveam tuburi de dren de la fosta operatie si tasnea pe acolo sangele). in fine, nu mai povestesc .

radu e cuminte, ranjit si dintos, vorbitor pe limba lui etc. totu'n regula!

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona8004 spune:

buna seara..........
intr-un sfirsit reusesc sa va scriu si eu citeva rinduri.
Mi-a fost foarte dor de voi, dar munca asta ma tine ocupata.
cit despre Maia.................of, tare greu imi e. Nu prea reusesc sa petrec timp cu ea,plec dimineata la 8 si vine seara pe la 5 jumate sau chiar 6
fac putina curatenie in bucatarie sau prin casa si gata la somn.
va doresc multa sanatate si sa aveti parte de toate bucuriile aduse de printi si printesele voastre
va si va imbratisez pe toate.


Simona, mama lu Maia(22.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Seara buna!
Nici noi nu sarbatorim in mod special Sf Valentin, dar fiindca acum 3 ani m-a cerut Calin de sotie, marcam momentul
L-am lasat pe Luca la cineva si am iesit doar noi la o cina in oras..cum n-am mai fost de cind eram gravida...
Juniorul s-a comportat super bine, asa k am curaj sa-l mai las in viitor
IRINA-mersi de incurajari pt intzarcat ...Cumva tot o scot eu la capat..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Seara buna, iaca noi acum ne-am intors de la restaurant, repede, repede ca ne astepta musiu Vladi, care bocea bineinteles la bunikasa in brate, a fost ok, ne-am simtit bine, am primit si atentii de la sot, cel mai mult imi palce o dare de baie cu petale de trandafie in ea, abia astept sa o incerc.

Norina pe fetele din bucuresti le inteleg da tu faci jumatate de ora pana la mine, ce mai astepti????

Olguta te infiez si pe tine, chiar as mai avea nevoie de ceva cobai hehehe, ca pe mama si pe sot i-am adus spre suta de kg

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Olguta, m-am udat toata la asa o declaratie! si de sf valentin, unde mai pui....
eu una sunt indragostita iremediabil! cred ca asa suntem toate...

noapte buna va urez si voua si minunatiilor mici!!

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

b_irina_c, uite cadoul Alexei de la gagic .Astept comentarii

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

buna dimineata fetelor!
Pe unde umblati ?
Haideti la un raport scurt si o

I-am dat aseara inaine de culcare lapte( cu zahar brun, sa fie buuuun)lui Luca...Mai mult in joaca a baut cit de cit, dar tot la tzitzi a adormit
Totusi, s-a trezit doar de 2 ori , ceea ce e bineeee.Imi ridica moralul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

neata,

Nici noi n-am sarbatorit nimic aseara... Aaaa, ba da, a doua seara consecutiva cand Vlad se culca singurel la el in patut!

Kristinutza .

Simona mama lu Maia, bine ai revenit pe la noi. Daca te consoleaza cu ceva eu ajung acasa pe la 6.30-7 .

Dory la asa cadou, am ramas fara comentarii .

Medica , intr-adevar e tare faza...

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Buna dimineata

Irina, succes! Eu am visat azi noapte ca imi daduse sora-mea niste tigari si ma uitam la ele si cam salivam, dar pe urma tot in vis mi-am adus aminte ce senzatie naspa aveam dupa ce fumam si putzeam toata si mi-a trecut pofta. Cum naiba te-ai lasat fara sa vrei nu prea pricep, da' e de bine.

Medy am ras cu lacrimi. Cred ca ai ramas masca la replica aia.

Olguto, pe unde stai? Eu am locuit in michigan si imi aduc aminte de zapezi din alea ca in poza ta.

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Ruxandra ! pai eu in mod normal fumam doar la serviciu, deci pot zice ca ma lasam in fiecare vineri ca sa ma apuc in fiecare luni . Aici la noul job nu am cu cine fuma si trebuia sa stau singura pe balcon... asa ca luni seara mi-am dat seama ca n-am fost la fumat... de lene si plictis...

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput