***** Mamici de Mai - Iunie 2007***** (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

UAU FETELE CE HARNICUTE A-TI FOST ...UN NOU CAPITOL DEJA!!!!

mica ma bucur ca ai venit cu vesti bune de la eco.

kay pralinele ...bata-le focu!!

eu una nu am pofta de dulce,...sau cand am mananc fructe in prostie.
vali5 ma bucur tare ca esti bine, cand ai timp mai treci pe la noi.

alyna24 foarte frumos numele bebeului.sa-ti traiasca.

addinel sa ai grija de tine , ca tensiunea mare nu-i a buna.cel mai bine suna-ti doctorul.sper sa fie ok.

madi bafta la doctor.te steptam cu vesti bune.
ileana marius ne bucuram ca ai mai trecut pe la noi.felicitari ptr bebelina grasuta si sanatoasa.

pup fetele...ma pregatesc ca imediat plecam la restaurant.


23+Riana Alessya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

sau la al treilea bebe, Ileana ??? oricum, nu e facuta eco in Romania, nu? foarte dulce bebe !!!

bravooo, mica ! foarte frumoasa Maya !!! vreau si eu sa fac eco undeva unde sa se vada bine Sosonica ! la ultimul 4D plangea si se vede foarte prost... imi poate recomanda cineva un eco bun si unde sigur se vede bine??? ca vreau sa-mi conving barbatul ca seamana cu mine si nu cu el !

oana21+cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Chiar ca am fost active azi!
Am plecat de acasa de 1 ora jumate si deja alt capitol?Doamne-Dumnezeule!Iar m-am chinuit sa va citesc rpd!

Mersi pt aprecieri Andrada si pt numele din listuta!Si mie imi plac dar mai mult David!Andreas e pt sotul meu!
Dar am vazut in lista ca sunt vreo 4 Davidei pana acum sau 5!Se poarta numele asta, vad!

Ma duc sa ma pregatesc pt cina!treb sa vina sotul meu sa ma ia!
Va pupic!
Sper sa nu terminati si capitolul asta pana maine dimineata!

DISTRACTIE PLACUTA SI MULTA IUBIRE IN SEARA ASTA!


27+

Alyna
http://new.photos.yahoo.com/alinafobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Kay mergi la Medical City. Este pe langa statuia Aviatorilor si au un eco 4D foarte ok.



Mica 26+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

o seara placuta tuturor care sarbatoresc Valentine`s !!! pauly, ai grija cu raceala !

oana21+cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

e aproape de mine !!! merci mica. imi poti spune si cat costa, ca n-am gasit pe net...

oana21+cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Paula eco este facuta in Norvegia. Sunt la al 2-lea bb, dar fetita mea a murit la nastere anul trecut in aprilie, asa ca nu am apucat sa fiu mama, nu stiu inca cum este...dar abea astept.
pauly multumesc mult. Este defapt un grasunel.
kay poza e facuta in Norvegia, dar cred ca si in Ro au aparate asa performante. Si nu e o poza f. buna pt ca bebe se tinea cu manutele de cap si nu prea reusea sa ii prinda fata. Poate data viitoare la 32s sa avem poze si mai clare. Am spus si mai sus, e bb 2.

Ileana 28+
my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

imi pare rau, Ileana... am vazut pozele cu cei doi baietei si asa am ajuns la concluzia ca ar fi bb3... imi pare sincer rau ! lasa ca acum o sa fii mami si o sa vezi ce bine o sa fie !

oana21+cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Kay intra pe site-ul lor. medicalcity.ro si vezi ca la servicii medicale au si preturile.

Ileana imi pare rau sa aud asta. Multe fete de aici (inclusiv eu) am pierdut o sarcina inainte, dar sarcina era mica. Imi inchipui ce durere e sa pierzi bebeul la nastere.



Mica 26+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

am gasit saru`mana ! o sa sun sa vad cand ma pot programa !!! da eu zic sa-o fac mai tarziu, sa i se definitiveze trasaturile de baza !!! adica prin martie, poate pe 25, de ziua mea !!!

oana21+cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput