Bucurii de sept-oct 2006 (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

quote:
Originally posted by flavia ramona

Lakioana, de-a dreptul superba Riana ta. Mi-e frica sa nu ti-o deochi.[/font=Arial][/size=2][/navy]

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)
poze

www.totsites.com/tot/bogdan_ioan" target="_blank">Gâza noastrã micã



Flavia...multumesc frumos pentru complimentele aduse gandacelului nostru iubit. Fiecare cuvant frumos imi salta inima de bucurie...

Si eu m-am uitat mai de dimineatza la gaza voastra mica...si am constatat ca primul baietel dintr-un sir lung de fete, este un dulcik. Dar cum sa nu fie cu asa parinti...V-am admirat pe amandoi la nunta voastra si altele...

_

Lakioana mami lui Riana Rebeca, o minune de fetitza (16.09.2006)

Minunea noastra iubita - Reby...the baby
www.totsites.com/tot/riana_rebeca" target="_blank">Paginutza lui Reby mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danidani74 spune:

Lakioana si multam fain pt. link.

Emma
Dana mamica fericita de Emma 5-11-2006
Poze noi

Poze calde

Am mai crescut cu o zi. Sunt aproape erou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:




Flavia multumesc ca ai intrebat de mine. Eu va citesc si ma lupt cu raceala.Bebita mea este si ea racita - nu s-a agravat dar ne luptam cu mucisorii.Ii scot cu pompita si nici nu misca pana cand ii desfund nasul.

Alexutza multumim pt. urarile de insanatosire.

Am admirat toate bucuriile din pozele anuntate - superbe.

Itzy nu prea se da Ketof sub 6 luni decat sub supraveghere medicala.Dar daca frumoasa ta nu a avut nici o reactie negativa este ok.


Rox de Diana(8.05.2002) & Sarah(18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Lakioana se pare ca n-am avut nici un succes... m-am tras toata ziua de tza-tza si nimic... la mine suptul e sfant... asta e...
Cum ia Reby in greutate de cand papa mixt?

Ramo eu ii aranjez putza in jos, e normal asa pt. ca pampersul sa se umple la fel peste tot.

Tasia vazut Mario frumos cu gropitze in obrajori.

La mine azi a fost marti 13, am facut cumparaturile pt. tortul surpriza a lui tati si m-am intalnit in fata blocului cu el, a venit mai repede de la serviciu, asta se intampla o data la luna cred... off... s-a dus surpriza mea... acum stie ca-i fac tort, sper sa-l surprind macar ca e in forma de inima...

roxanae multa sanatate lui Sarah.


Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Salut,


Roxanae multa sanatate!

Am vazut si eu pozicile.Alea niciodata nu le scap, pe cele care le anuntati!

Ramo, Patricia e o scumpa si m-a dat gata in poza aceea cu"Nu stau bine, mamii!"

Am vazut si eu ce mare si frumoasa s-a facut Emma!


Tasia, Mario e tare dulce si seamana cu tine asa-i!


Ati facut analizele MamiLili si Eloise?



Alina&Bianca(25 August 2006)

www.babiesonline.com/babies/b/bia/" target="_blank">Bianca


POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

buna fetelor, dupa ce am fost la farmacie si am cumparat penicilina (gabitzica, am cerut si ce mi-ai spus tu, dar farmacista a zis ca-mi da doar ce a zis medicul, nu m-am mai lungit si asa eram pe fuga), vad ca nu i-au mai curs ochisorii Narcisei, dar eu o sa-i pun totusi picaturi...

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Vauva, tocmai ma pregateam sa te dau disparuta. Asa-i cand te obisnuiesti cu postarile zilnice ale cuiva, cand n-apare iti lipseste!
Noi vom face maine analizele.

Tasia, ti-am vazut toate pozele, Mario iti seamana foarte bine,mai ales la privire. Ca o sugestie, as zice sa scoti pozele cu bebe dezbracat si cele in care papa de la tine, ca bantuie multa lume pe-aici...sa nu te trezesti c-apari pe alte site-uri.


**************************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Varsta lui Mathias
www.paperboy.nl/?PID1=6%20EZ5%40I%3A5%5FE%5F%2BV%3B%3D%3AC1%3A%5CYZP98D%5CHE%40%20%20%0A" target="_blank">Pinguinul jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

buna seara mamici de bucurii!
azi am trecut pe la magazin...
ia sa vad! giciti ce am aici ?

Alina & Serena (18.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac

[purple]Lakioana se pare ca n-am avut nici un succes... m-am tras toata ziua de tza-tza si nimic... la mine suptul e sfant... asta e...
Cum ia Reby in greutate de cand papa mixt?


[font=Book Antiqua][b] Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.




Mirabela...vreau sa incep cu pentru expresia totala cu "m-am tras toata ziua de tzatza...si sa continui cu sorry si pentru faptul ca am ras de o expresie izvorata din necaz ...dar nu m-am putut abtine.
Imi pare tare rau ca nu ai reusit. Poate ca nu merge decat la anumite femei. Pentru tine intr-adevar suptul e sfant...si nimic nu poate sa iti pacaleasca tzitzi...sa ii fure lapticul lui bebic mic .
Sincer imi pare rau pt. tine...si uite o pentru tine ca te-am facut sa te tragi de tzitzi toata ziua. Stie el Davividutzu ce stie.
Ma intrebai cat a luat in greutate Reby de cand papa mixt...
Eu sunt mai mult decat multumita...de la 250 luna trecuta...cand mai mult a stagnat...a ajuns luna asta sa ia in greutate 600 de grame in 3 saptamani si 2 zile. Iti inchipui ca sunt mai mult decat multumita...cu toate ca sunt tare trista ca nu mai vrea sa pape la san. Dar... inca o data...asta e!!!
Ma consoleaza faptul ca pune in greutate si e fericita
Pupici!

_

Lakioana mami lui Riana Rebeca, o minune de fetitza (16.09.2006)

Minunea noastra iubita - Reby...the baby
www.totsites.com/tot/riana_rebeca" target="_blank">Paginutza lui Reby mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinache spune:

si daca cumva nu m-ati crezut cand v-am spus ca va citeam din umbra din totdeauna, iata aici dovada
mama denaturata citeste pe forum in loc sa culce copilu'
Alina & Serena (18.10.2006)

Mergi la inceput