Piticodromul de sept-oct 2005 (167)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Daaaaaa, multe multe treziiiiiirriiii, vreau si eu soooomn

Simonique si bb Mario (22 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Sa va povestesc ce am patit azi cand am fost pe plaja. Eram cu copilul si ne jucam la mal cu pietricelele. Pe plaja nu era multa lume, cand ma intorc spre scarile care coborau spre plaja un dobitoc era cu "obiectul" in mana si ce se mai "juca cu ea"... Vaaai, imi venea sa il strang de gat cu ea, dobitocul naibii. Si uite asa ne-a stricat bunatete de zi cu soare, ca am plecat bineinteles. Am o ciuda pe nenorocitii astia de i-as inneca pe toti.

Simonique si bb Mario (22 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

E,he, he Simonique Alexia mi-a aranjat deja un telefon.Bine ca a fost inainte de craciun ca mi-a adus mosu' altu.
Cge Bineinteles ca si Alexia are aceiasi indeletnicire cu rujurile.Am acum o patura in plus de spalat ca e plina de ruj.Cred ca e o dulce cand isi imita fratiorul.
Ma bucur ca Victor e mai bine.
Jadi cum te mai simti? Fugi acasa si dormi un pic.
Irina ar trebui sa dai o bere daca esti asa fericita ca a plecat soacra, nu crezi?
Eu nu vreau deloc un asa exercitiu.nu stiu de ce dar am impresia ca ma paste si pe mine unul.
Diplodocus felicitari pt. curaj.Bafta multa in august!
Anya , Alexia a experimentat crema de fata, demachiant, rujuri.Acum ii plac parfumurile, cu precadere cele mai scumpe.Stie fata de ce!.Toata ziua s-ar plimba cu un parfum in mana.Ma imita pe mine cand ma parfumez.
Miflore, Simo ati mancat? Sa incalzesc repede ceva?
Locca ce s-o fi intmplat, copii astia s-au vorbit sa nu ne lase sa dormim?Felicitari pt. rezultatul bun la analiza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

miflore, Simo74, eu tocmai iau pranzul, ca nu am avut timp pana acum sa bag nimic in gura in afara de o cafea, va invit la o salata cu cartofi, castravete acru, macrou afumat, ceapa, porumb si maioneza

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Dory pai tocmai, nu stiu ce as fi facut.Probabil ca umblam zombi prin casa stiu si eu.Eu sunt si mai dificila cand e vorba de somn si daca m-am trezit greu adorm.
Alexia de regula nu se trezeste noaptea, uneori se trezeste pe la 5-6 dim. isi cauta suzeta, daca nu o gaseste plange dar daca i-o dau adoarme la loc.De fapt sotul se trezeste si ii da suzeta cand o pierde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Dory vin si eu la masa! Ma primesti?
Dau la schimb sarmalute in foi de vita si icre prospete facute in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonique spune:

Si eu vin cu desertul: brownies cu cioco si nuca

Simonique si bb Mario (22 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

M-ati omorat!

Saru mana pentru masa virtuala . Foarte bun!

Io cu nashpetea asta de program la birou...risc sa mor de inanitie...si ma mai intreaba lumea de ce am slabit in halul asta...pai daca nu balotez nimic pana la 6, 7...normal ca m-am ascutit ca lupta de clasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Casiana, Dory, Simonique, pai de ce nu ziceti asa? Ca nu mai comandam pizza. Acum pizza e in burta mea dar ar mai incapea si o salata si niste sarmalute...ca sa nu mai vorbesc de brownies Dory, tu esti in Bucuresti, ajung instant, apoi o aruncatura de bat pana la Pitesti si repejor spre mare!
Simo, te iau cu mine.
M-as plimba nitel ce-i drept, e asa frumos afara.
Ruxandra, cu analiza. Ti s-a mai luat o piatra de pe suflet.
Cristina, ! E super la tine in casa!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Ruxi felicitari pentru analaliza . Pai ce, Matei e om de dermatita atopica?

Mifloricico daca tu te duci sa stii ca io viu ...mama, ce chef as avea acum de o plimbare cu masina...

Oricum, saptamana viitoare sunt detasata vreo 3 zile pe la Constanta...sper sa mai tina soarele si caldura pana atunci...si Simonique daca-l prind pe Nea Onan ala sa vezi ce cap in gura ii dau...

Mergi la inceput