Spiridusi de ianuaire - februarie 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ingrid 3, 5 ii dau. cica daca nu e gras e bine 3,5. daca e grasun 1,8. marco e ok, asa ca am bagt dintr-a;la gras.
Dana intrebare:
la site am vazut la primii baietei nascuti ca e diferita paginuta lor fata de ceilalati. modifici la toti asa cum este la Razvanel de ex.?
Mirela ti-ai facut norma pe ziua de azi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Moni, astept cu nerabdare sa ne zici ! Asta daca ne zici sau ne pacalesti ca sa ne faci curioase.
Stie cineva de ce a murit pisica ?

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca cica asta e vartsa critica, cand multi parinti cedeaza (asa cum am facut noi) si ii iau cu ei in pat. Ei incep sa constientizeze si nu le place sa ramana singuri.
Cu mai multa lume cu care ma intalnesc ma intreaba: cum e noaptea? doarme singur? caci si ei au trecut prin aceasta perioada.
Stai sa vezi, ciac in cateva luni apare teama de persoanele necunoscute si rusinea.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

MONI, si eu vreau sa stiu, dar presupun ca nu e nimeni dintre cele a scris azi si pe alcineva...eu nu prea cunosc...adica nu am stat asha la discutii cu ele.
Ingrid, si noi suntem in aceeasi situatie cu somnul, nu mai vrea sa doarma cu toate ca e rupt de oboseala. la Diana

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Misto chestie!
Eu nu vazusem mesajul Biancai si credeam ca l-am sarit...cand colo ea l-a sters . Bianca esti o membra a forumului si ai dreptul la opinie. Eu zic ca asta e suficient. Mie imi pare bine cand mai gandeste cineva altfel, as tampi sa aud aceleasi pareri ca ale mele toata ziua . Spune ce gandesti, mi se pare corect asa. Si nu te supara, pleasee! Mie imi place ce scrii...
Giova, mersi. Mai astept pana maine, sa ma hotarasc ce-i dau.
Acina, felicitari pt mersul lui Andrei!
Acum Diana sta cuminte in tarc...nici guritza nu i se aude. Cred ca iar o scot afara.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Bianca .Nu e nimic ca ai alta parere .Si eu as fi vrut sa-i luam Mariucai ceva spectaculos nu doar o carte dar ce ? Ca sunt in lipsa de idei si nici timp sa umblu nu am .

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

BIANCA,ce-ti veni?pupici

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
http://www.dropshots.com/mirela10
http://www.dropshots.com/MIRELA1
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Si ultimul mesaj pana deseara (ca sa am ce citi).
Giova, la Diana a aparut de 3 sapt teama de persoanele necunoscute si rusinea. Daca cineva ii adreseaza vreun cuvant, pleaca fatza in jos si nu se mai uita la respectivul, se ascunde, tace malc. Iar cu frica, pai daca vede pe cineva nou se agatza de mine, de zici ca are gheare, in loc de unghii, nu pot sa o dezlipesc si tot cu capul intors sa nu-l vada.
Bianca, pana la urma a adormit afara in carucior, macar atat. In camera ei n-a vrut, era maraita, dintele probabil, asa o fi si la Dani. Dar dupa-masa nu mai doarme, asta e sigur. A crescut mare...
Cam atat.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Multumesc fetelor
Nu pot deschide photobucketul sa pun filmul
Ingrid, si Dani e ca mielul afara...doarme si nu am treaba cu el cu somnul. Dar in casa...e figurant mare..
Mai cum se schimba copii astia de la o zi la alta...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova..nu pot sa incarc filmul. Am sa il pun deseara sa vezi cum canta.
Pana atunci uite aici o poza..
Ma distreaza ce are intre picioare
http://www.mobiman.net/wallpaper.htm?file=6716/crazyfrog017ed.jpg
Se numeste Crazy frog, dar prima melodie scoasa de formatia asta care se numeste crazy frog, a fost ceva cu Bim-bim si asha i-a ramas numele. Hai ca trebuie sa il stii...
Mie nu imi place de broasca asta, era si la mare de plastic si costa mai putin dar nu i-am luat atunci ca pe mine ma enerveaza. Dar cand am vazut cum rade Dani la clipurile lor....defapt sotul meu a fost cu ideea.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput