Bucurii de sept-oct 2006 (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

multumesc usorlili,eloise,ignatica,mirabela pt sfaturi.
sympa,a crescut f bine ,si chiar daca e pe lapte praf nu conteaza decat sa fie sanatos.bine ca ti-ai dat seama ca ii este foame.
Elena felicitari pt steluta,la mai multe!
Mirabela anestezista mi-a spus ca flerul ei de medic ii spune ca ar fi ceva,dar nu are dovezi si sa fac o echo de inima.La operatie a fost f bine,nu am avut probleme decat ca e f gras si nu au avut unde pune venula....
Eloise,el e in grafice nu e problema dar eu tot ma sperii cand vad ca nu mai are fontanela.
Sephora daca esti multumita atunci ramai acolo.mi-a placut ce am citit despre consultatie.
flavia si lui cosmin ii transpira palmele si talpitele...sper sa nu fie lipsa de calciu.
va las,eu i-am adormit pe amandoi,ma duc la un dus si apoi la nani.
o seara placuta!


http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:

Elena, felicitari pentru steluta.....asteptam berea
Adriana, nu stiu ce sa zic despre puterile bioenergetice ale bonei.Eu nu cred sa-l influenteze negativ.Eu zic ca atata timp cat se ocupa bine de copil si tu esti multumita de ea nu cred sa fie probleme.sa vedem ce zic si celelalte fete.

Album1Album2Album3Album4
Florida2004-2005
poze noi
Teo

Mariana (Andrea 25.10.2003 si Teodor 1.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Alipiticot multumim de sustinere,multa sanatate si puiutului tau si sper din tot sufletul sa nu fie nimic cu inimioara.
Sympa bine ai revenit,mama ce grasuti sunteti.

M-a duc sa bag in mine si revin

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:

Sephora, mi-a placut si mie de cum ai povestit de pediatra.Cam in genul asta e si doctorita de familie a lui Andrea.Si eu cred ca e bine sa ramai la ea.
Alipiticot...noapte buna...

Album1Album2Album3Album4
Florida2004-2005
poze noi
Teo

Mariana (Andrea 25.10.2003 si Teodor 1.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sympa spune:

Sephora..sa stii ca nu pare grasut tare..poate si pentru ca e mai inaltut....Pofta mare!!!!Eu il astept pe al meu sot ca nu pot manca singura.

Album1Album2Album3Album4
Florida2004-2005
poze noi
Teo

Mariana (Andrea 25.10.2003 si Teodor 1.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Adriana tratamentul profilactic 3 luni este recomandarea uzuala. Noi trecem prin asta.O sa ii dea o doza mica o data pe zi.
Despre bona nu stiu ce sa zic, eu nu sunt fan bioenergie, piramide si pietre pretioase. Pe de alta parte nu cred ca ii poate face ceva rau. Sa vedem ce mai zic si fetele.

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)


poze
Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Buna seara si de la noi.
Ati fost tare harnicute, am citit tot, dar de raspuns...ce sa zic, s-a cam spus tot ce era de spus.N-as veni cu noutati.
Aaaaa in privinta bonei, eu nu am nimic cu bioenergia, numai ca nu cred ca rezolva problemele.Asta din cauza ca nu am intalnit pe cineva vindecat cu ajutorul bioenergiei, dar nici rau nu cred ca poate face.

Mamica de bebe Andrei (16.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Scuze pt link-ul aiurea. Recipientele pt stocat lapte: http://www. bebelusultau.ro/detalii.php?cod=AV71 (am pus un spatiu, ca iar o sa-mi zica de reclama )

Diana, mami de Maia
Poze Maia
Ce fetita mare are mami...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Adriana nici eu nu cred ca-i poate face nimic rau,important e sa aiba grija de el si sa se ataseze,nu sa o faca numai ptr bani si atat,si binenteles el sa o accepte.Sanatate multa si numai bine.Sambata mergem la inot.Pupic

Simpa multumesc si eu sunt la fel,la pranz cand sunt singura mananc cu noduri,dar seara bag de toate (numai bine ptr kg mele)dar nici nu pot renunta,laptele e mai important de cat cum arat eu,iar el nu mananca toata ziua la restaurant sa mancam impreuna.

A mi-a mai zis o chestie doctorita noua ca cei care au gusita sunt ok,cei care nu o au sunt slabi,iar cei care au doua sunt grasi.Hai sa vedem daca e adevarat.Astept pareri,bagati gusitele la control.
Hai ca-mi mai aduc aminte cate una.

Mexxa cum te simti,n-ai mai dat nici un semn,sper sa-ti treaca repede.

Abia astept sa mergem simbata la inot,mi-a zis tipa apia ca apa are cam 25 grade sper sa fie ok ptr Matti,ca ptr mine oricum e rece.M-a mai duc si la un botez tot sambata ,prietenii nostri il boteaza pe Matei v-am mai povestit eu de ei (asta e cel mai mic dintre noi are 2 luni jumate)

Cred ca m-a bag si io la nana.
Notte fetelor

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Intrebare intrebatoare: voi ce fel de ceai dati la bebei?

Mamica de bebe Andrei (16.08.2006)

Mergi la inceput