Mamici de iulie-august 2007 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LuciaZ spune:

Pentru moderator
Trece-ma si pe mine, te rog, pe lista de gravidute la Sp. Giulesti cu dr. Indiana Pelin
Multumesc

Viata e prea frumoasa ca sa pierdem macar o zi fara a ne bucura de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

LORIANOO - si eu zic sa ti-l schimbi daca se comporta asa urat cu tine si nici nu te asculta. Eu l-as schimba urgent, la prima sarcina am tot schimbat la ei, si asa am nascut prin cezariana si am picat pe mana altuia... Este important sa te intelegi cu medicul, e foarte important sa poti sa duci o conversatie cu el.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Hai mai Lorina, cum sa te lasam singurica? Niciodata nu e prea tirziu sa schimbi doctorul. Eu am schimbat 3 sarcina trecuta, si acum daca as avea orice nemultumire l-as schimba oricind. Foarte urit ca e repezita.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Eu azi am chiulit de la servici sa-mi odihnesc burtik. Am avut intepaturi in partea de jos iar ieri. Plus ca ma termina somnolenta asta. Oricat dorm nu imi e de ajuns!
Eu zic ca daca medicul ginecolog nu-ti place, schimba-l. Mie imi place sa pot pune toate intrebarile stupide ce-mi trec prin cap. Saraca mea dr asculta, zambeste, si ma lamureste! Se amuza ca sunt asa entuziasmata de fiecare data cand ma vede...probabil ca nu e prea invatata cu mamici care isi doresc atat de mult bb-ul. Plus ca eu sunt f copilaroasa...la servici mi se zice "copilul cu copil" ( si am 25 de ani).

15+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuciaZ spune:

Eu sunt in concediu 2 saptamani si nu prea fac altceva decat sa urmaresc forumul. Provoaca dependenta!!!!
Cand ma suna sotul sa vada ce fac (adica de 3-4 ori pe zi) imi spune "Esti obosita nu-i asa? E grea discutia pe site cu fetele."
Seara daca imi inchide pagina, din greseala, o deschide imediat si isi cere scuze de parca cine stie ce ar fi facut. E o scumpete.
Cred ca il cam bulverseaza toata chestia asta cu sarcina. In loc sa am eu toane si schimbari de dispozitie le are el.
Cred ca o sa-i fie greu 9 luni! Ha, Ha

10+
Viata e prea frumoasa ca sa pierdem macar o zi fara a ne bucura de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Brazuca - esti foarte nostima ! Imi placi cum povestesti !

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

Lucia - la fel si tu ! Imi place si Motto-ul tau. Il gasesc excelent !

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Am plecat la spital fetelor! Wish me luck!

Intru mai pe seara sa va spun ce am facut!

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 11 sapt +Cosmin 30 iulie 2001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

samadhi!
Apropo de soti. La noi se intampla o chestie f nostima. In loc sa am eu pofte, are el!!!! Sa il vezi cand intra in supermarket...wow ce as manca niste rosii...maaaama ce frumoase sunt banananele alea!!! Deci mor de ras! Ba vrea bomboane, ba ciocolata!

Culmea este ca el NICIODATA nu a avut mare interes pt mancare. Mananca f putin si nu prea are pretentii...ei acum....parca el ar fi "gravid" in locul meu. Ca sa nu mai zic ca el fiind foarte slab, a inceput sa faca o burtik nostima de zici ca e somalez din ala subnutrit care a prins mancare si nu se mai opreste!

15+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

quote:
Originally posted by Luna1

Am plecat la spital fetelor! Wish me luck!

Intru mai pe seara sa va spun ce am facut!

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Alina 11 sapt +Cosmin 30 iulie 2001





mult norok!

16+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brazuca22/my_photos

Mergi la inceput